» Güncel  » Haberler

  

Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor
 

 

TEŞEKKÜRLER YENİCE

Mahalle ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu kapsamda bu hafta ki durağımız Yenice Mahallemiz oldu. Yeniceli hemşerilerimizin bizleri coşkulu bir şekilde karşılamalarından, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı büyük memnuniyet duyduk. Mahallelimizle yaptığımız hasbihalin ardından ilçemize ve mahallelerimize yapmış olduğu ve yapmaya devam ettiği hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e şükranlarımızı sunduk.   

Yenice mahallemize ziyaretimizde İlçe Başkanımız Himmet Kurukoç, Başkan Yardımcımız Ahmet Erol, Meclis Üyelerimiz Ahmet Akşehirlioğlu ile Saadettin Gökdeniz, Ülkü Ocağı Başkanımız Tolga Gökdaş bizlere eşlik etti.

Cuma namazımızı Yeniceli hemşerilerimizle birlikte eda ettikten sonra Gazi Celal Semiz’in Yenice Mahallesinde verdiği Hayır Yemeğine Kaymakamımız Sayın Mehmet Can İrdelp ile birlikte katıldık. Gazimizin hayır yemeğine iştirak ettikten sonra Muhtarımız Muammer Yenilmez ve beraberimizdekilerle birlikte mahalle içinde mevcut olan sorunları yerinde inceleyerek notlarımızı aldık ve gerekli çalışmaları başlattık. Daha sonra bir araya geldiğimiz vatandaşlarımızla hasbihalde bulunarak sorunlarını, öneri ve taleplerini dinledik.

Mahalle sakinlerine ilçemizde ve mahallelerimizde Selendi Belediyemizin ve Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarını ve hizmetlerini anlatarak bu hizmetlerin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün verdiği desteklerle artarak devam edeceğini belirttim. Cengiz Başkanımızın ilçemize verdiği öneme değinerek, bizim aldığımız hizmetin diğer ilçelere oranla kat kat fazla olduğunu ve bu durumun aynı şekilde devam ettiğini ifade ettim. İlçe merkezimize ve mahallelerimize yaptığı hizmetlerden dolayı Cengiz Başkanımıza teşekkür ederim. Mahalle sakinlerimiz de Cengiz Başkanımızdan övgü ile bahsederek aldıkları hizmetlerden memnun olduklarını belirttiler.

 Haber Tarihi: 07.09.2018

HaberlerBaşkan SAVAŞ Ege Belediyeler Birliği Encümen üyeliğine seçildi

...

Hayırlı Haftalar

...

BABALAR GÜNÜ'NÜZ KUTLU OLSUN

...

JANDARMA 180 YAŞINDA

...

Başkan SAVAŞ Sergi Açılışına Katıldı

...

MHP eski İl başkanımız Ziya ELMALI'yı sonsuzluğa uğurladık

...

Milletimizin başı sağ olsun

...

Hayırlı Haftalar

...

1 Ovacık Yaylası YÖRÜK Şenliği

...

Başkan SAVAŞ MHP İlçe Teşkilatında Bayramlaşmasında

...

Ramazan Bayramı Kutlu Olsun

...

Ramazan Bayramı Kutlu Olsun

...

Hayırlı Haftalar

...

AÇIMIZ BÜYÜK

...

BAŞARILAR DİLERİM

...