» Güncel  » Haberler

  

Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor
 

 

TEŞEKKÜRLER YENİCE

Mahalle ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu kapsamda bu hafta ki durağımız Yenice Mahallemiz oldu. Yeniceli hemşerilerimizin bizleri coşkulu bir şekilde karşılamalarından, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı büyük memnuniyet duyduk. Mahallelimizle yaptığımız hasbihalin ardından ilçemize ve mahallelerimize yapmış olduğu ve yapmaya devam ettiği hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e şükranlarımızı sunduk.   

Yenice mahallemize ziyaretimizde İlçe Başkanımız Himmet Kurukoç, Başkan Yardımcımız Ahmet Erol, Meclis Üyelerimiz Ahmet Akşehirlioğlu ile Saadettin Gökdeniz, Ülkü Ocağı Başkanımız Tolga Gökdaş bizlere eşlik etti.

Cuma namazımızı Yeniceli hemşerilerimizle birlikte eda ettikten sonra Gazi Celal Semiz’in Yenice Mahallesinde verdiği Hayır Yemeğine Kaymakamımız Sayın Mehmet Can İrdelp ile birlikte katıldık. Gazimizin hayır yemeğine iştirak ettikten sonra Muhtarımız Muammer Yenilmez ve beraberimizdekilerle birlikte mahalle içinde mevcut olan sorunları yerinde inceleyerek notlarımızı aldık ve gerekli çalışmaları başlattık. Daha sonra bir araya geldiğimiz vatandaşlarımızla hasbihalde bulunarak sorunlarını, öneri ve taleplerini dinledik.

Mahalle sakinlerine ilçemizde ve mahallelerimizde Selendi Belediyemizin ve Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarını ve hizmetlerini anlatarak bu hizmetlerin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün verdiği desteklerle artarak devam edeceğini belirttim. Cengiz Başkanımızın ilçemize verdiği öneme değinerek, bizim aldığımız hizmetin diğer ilçelere oranla kat kat fazla olduğunu ve bu durumun aynı şekilde devam ettiğini ifade ettim. İlçe merkezimize ve mahallelerimize yaptığı hizmetlerden dolayı Cengiz Başkanımıza teşekkür ederim. Mahalle sakinlerimiz de Cengiz Başkanımızdan övgü ile bahsederek aldıkları hizmetlerden memnun olduklarını belirttiler.

 Haber Tarihi: 07.09.2018

Haberler16 KASIM ULUSLARARASI HOŞGÖRÜ GÜNÜ

...

Cengiz Başkanımıza ve Manisa'mıza Hayırlı Olsun

...

Başkan DUMLUPINAR MHP Gurup Toplantısına katıldı

...

Başkan DUMLUPINAR'dan MHP Mersin Mv.Olcay KILAVUZ 'a ziyaret

...

Belediye Başkanımız Yasin DUMLUPINAR'dan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadi DURMAZ'a ziyaret

...

Belediye Başkanımız Yasin Dumlupınar'dan Devlet Bahçeli'ye Ziyaret

...

Belediye Başkanımız Yasin DUMLUPINAR'dan Manisa Mv.Erkan AKÇAY 'a ziyaret

...

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yrd. Mustafa GENÇ'in ziyareti

...

Hayırlı Haftalar

...

Uşak Selendi'liler derneğinden Bşk.Yrd.Ahmet EROL ziyaret

...

Uşak Selendi'liler Derneği Başkan ve Üyelerini ağırladık

...

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ

...

"ATAMIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ"

...

Cumanız Mübarek Olsun

...

09 KASIM ORGAN NAKLİ HAFTASI

...