» Güncel  » Haberler

  

Polis Haftası Etkinlikleri kapsamında Emniyet Amiri Necip TORUN, Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.
 

Türk Polis Teşkilatı nın 168. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Selendi İlçe Emniyet Amiri Necip TORUN ve ekibiyle birlikte, Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Emniyet Amiri Baş Komiser Necip TORUN, Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? a Polis Teşkilatının 168. yılı anısına şilt  takdim etti.

İlçe Emniyet Amiri Baş Komiser Necip TORUN, Türk Polis Teşkilatı 168 yıldır emin adımlarla yoluna devam ettiğini belirterek, \"Halkımızın can ve mal güvenliği ile huzurun sağlanmasına elimizden geldiğince çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda bu hafta boyunca yapacağımız çeşitli etkinliklerle bu günü kutlayacağız\" dedi.

Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? da, Türk Polis Teşkilatı ile gurur duyduklarını belirterek,\"Polis, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının kendilerine verdiği yetki çerçevesinde, kamu düzeni ve güvenliğini koruyan, yasaların adil ve eşit bir şekilde uygulanmasını sağlayan nitelikli bir kuvvettir. Özveri ve fedakârlıkla halkına hizmet eden bir kurumun personeli olmak, haklı bir gurur kaynağıdır. Bu gururu daha da geliştirmek ve yüceltmek sizlerin sorumluluğundadır. Mülki ve adli makamlarla işbirliği içerisinde, hukuk devleti olmanın gereğine bağlı kalarak başarılı çalışmaların artarak devam ettirilmesi, bilgiyi, beceriyi, gelişmiş teknolojiyi kullanarak, halkımıza sevgi, adalet, eşitlik, sabır, hoşgörü ve nezaket çerçevesinde sunulan hizmetler, Türk Polisinin hedefidir. Bu hedeflerin başarıya ulaşması için de, halkımızın polis ile karşılıklı anlayış ve uyum içerisinde olması, bu dayanışma ve işbirliğini daha da geliştirmesi,çalışmaları desteklemesi verimliliği üst seviyelere taşıyacaktır. Huzur ve güvenliğinin sağlanmasında, üzerinize düşen tüm sorumluluklarınızı güler yüzlü,objektif, yardımsever, dürüst ve özverili görev anlayışıyla yerine getireceğinize inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm teşkilat mensuplarımızın Polis Haftasını kutluyor, görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize başarılar diliyorum\" diye konuştu. Haber Tarihi: 08.04.2013

HaberlerZıraman Mahalle Muhtarı Bayram SAĞLAM Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti

...

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe teşkilatı Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti

...

Selendi Türk Eğitim-Sen Şubesi üyeleri Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ" ı ziyaret ettiler

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 14 ? 20 Nisan ?Kutlu Doğum Haftası? nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Mazbatasını Aldı.

...

BELEDİYE MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ EMEKLİ EMNİYET PERSONELLERİNİN POLİS HAFTASINI KUTLADI.

...

İLÇEMİZDE POLİS HAFTASI KUTLANDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatı"nın 169. kuruluş yıl dönümünü münasebetiyle mesaj yayımladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN 21 MART NEVRUZ BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN ÇANAKKALE ZAFERİ VE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ ?12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy?u Anma Günü? dolayısıyla mesaj yayınladı.

...

Zübeyde Hanım anaokulu öğrencileri İtfaiye Amirliğimizi ziyaret etti.

...