» Güncel  » Haberler

  

Polis Haftası Etkinlikleri kapsamında Emniyet Amiri Necip TORUN, Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.
 

Türk Polis Teşkilatı nın 168. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Selendi İlçe Emniyet Amiri Necip TORUN ve ekibiyle birlikte, Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Emniyet Amiri Baş Komiser Necip TORUN, Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? a Polis Teşkilatının 168. yılı anısına şilt  takdim etti.

İlçe Emniyet Amiri Baş Komiser Necip TORUN, Türk Polis Teşkilatı 168 yıldır emin adımlarla yoluna devam ettiğini belirterek, \"Halkımızın can ve mal güvenliği ile huzurun sağlanmasına elimizden geldiğince çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda bu hafta boyunca yapacağımız çeşitli etkinliklerle bu günü kutlayacağız\" dedi.

Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? da, Türk Polis Teşkilatı ile gurur duyduklarını belirterek,\"Polis, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının kendilerine verdiği yetki çerçevesinde, kamu düzeni ve güvenliğini koruyan, yasaların adil ve eşit bir şekilde uygulanmasını sağlayan nitelikli bir kuvvettir. Özveri ve fedakârlıkla halkına hizmet eden bir kurumun personeli olmak, haklı bir gurur kaynağıdır. Bu gururu daha da geliştirmek ve yüceltmek sizlerin sorumluluğundadır. Mülki ve adli makamlarla işbirliği içerisinde, hukuk devleti olmanın gereğine bağlı kalarak başarılı çalışmaların artarak devam ettirilmesi, bilgiyi, beceriyi, gelişmiş teknolojiyi kullanarak, halkımıza sevgi, adalet, eşitlik, sabır, hoşgörü ve nezaket çerçevesinde sunulan hizmetler, Türk Polisinin hedefidir. Bu hedeflerin başarıya ulaşması için de, halkımızın polis ile karşılıklı anlayış ve uyum içerisinde olması, bu dayanışma ve işbirliğini daha da geliştirmesi,çalışmaları desteklemesi verimliliği üst seviyelere taşıyacaktır. Huzur ve güvenliğinin sağlanmasında, üzerinize düşen tüm sorumluluklarınızı güler yüzlü,objektif, yardımsever, dürüst ve özverili görev anlayışıyla yerine getireceğinize inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm teşkilat mensuplarımızın Polis Haftasını kutluyor, görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize başarılar diliyorum\" diye konuştu. Haber Tarihi: 08.04.2013

HaberlerBelediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

SELENDİ BELEDİYESİ ÇALIŞMA SEZONUNU AÇTI.

...

KARŞIOVA MAHALLESİ CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU ÖNÜNDEKİ YOLUN KİLİT PARKE DÖŞEMESİ YAPILIYOR

...

ŞEREFİYE MAHALLESİ YENİ MÜFTÜLÜK SİTESİ CADDESİNDE KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMASI İÇİN YOL SÖKÜMÜ YAPILDI.

...

İLÇEMİZİN ÜÇ EYLÜL ŞEHİR STADI YENİLENİYOR

...

İLÇEMİZİN ATATÜRK CADDESİ KÜLTÜR VE SEVGİ YOLU ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ; EMEKLİ POLİS MEMURU BELEDİYEMİZ MECLİS ÜYESİ ETHEM EROL? UN POLİS HAFTASINI KUTLADI.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ C.H.P İLÇE TEŞKİLATI BAŞKANI MEHMET CIMIK?I ZİYARET ETTİ.

...

YENİ TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI.

...

Emniyet Teşkilatının Kuruluşunun 168, yıl dönümü İlçemizde düzenlenen törenle kutlandı.

...

ÇEVRE YOLU AYDINLATMASI TAMAMLANDI.

...

Polis Haftası Etkinlikleri kapsamında Emniyet Amiri Necip TORUN, Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatının 168. kuruluş yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN KASAP AİLESİNE BAŞ SAĞLIGI MESAJI

...

NİSAN 2013 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.

...