» Güncel  » Haberler

  

Polis Haftası Etkinlikleri kapsamında Emniyet Amiri Necip TORUN, Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.
 

Türk Polis Teşkilatı nın 168. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Selendi İlçe Emniyet Amiri Necip TORUN ve ekibiyle birlikte, Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Emniyet Amiri Baş Komiser Necip TORUN, Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? a Polis Teşkilatının 168. yılı anısına şilt  takdim etti.

İlçe Emniyet Amiri Baş Komiser Necip TORUN, Türk Polis Teşkilatı 168 yıldır emin adımlarla yoluna devam ettiğini belirterek, \"Halkımızın can ve mal güvenliği ile huzurun sağlanmasına elimizden geldiğince çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda bu hafta boyunca yapacağımız çeşitli etkinliklerle bu günü kutlayacağız\" dedi.

Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? da, Türk Polis Teşkilatı ile gurur duyduklarını belirterek,\"Polis, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının kendilerine verdiği yetki çerçevesinde, kamu düzeni ve güvenliğini koruyan, yasaların adil ve eşit bir şekilde uygulanmasını sağlayan nitelikli bir kuvvettir. Özveri ve fedakârlıkla halkına hizmet eden bir kurumun personeli olmak, haklı bir gurur kaynağıdır. Bu gururu daha da geliştirmek ve yüceltmek sizlerin sorumluluğundadır. Mülki ve adli makamlarla işbirliği içerisinde, hukuk devleti olmanın gereğine bağlı kalarak başarılı çalışmaların artarak devam ettirilmesi, bilgiyi, beceriyi, gelişmiş teknolojiyi kullanarak, halkımıza sevgi, adalet, eşitlik, sabır, hoşgörü ve nezaket çerçevesinde sunulan hizmetler, Türk Polisinin hedefidir. Bu hedeflerin başarıya ulaşması için de, halkımızın polis ile karşılıklı anlayış ve uyum içerisinde olması, bu dayanışma ve işbirliğini daha da geliştirmesi,çalışmaları desteklemesi verimliliği üst seviyelere taşıyacaktır. Huzur ve güvenliğinin sağlanmasında, üzerinize düşen tüm sorumluluklarınızı güler yüzlü,objektif, yardımsever, dürüst ve özverili görev anlayışıyla yerine getireceğinize inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm teşkilat mensuplarımızın Polis Haftasını kutluyor, görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize başarılar diliyorum\" diye konuştu. Haber Tarihi: 08.04.2013

Haberlerİlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü""nün 2012 / 2013 eğitim öğretim dönemi yıl sonu sergisi açıldı.

...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Sosyal Güvenlik prim borçlarının zamanında ödenmesi ve gösterilen hassasiyet nedeniyle Belediyemize teşekkür etti.

...

ÜLKÜCÜLER GELENEKSEL PİLAV GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİ.

...

Selendi Belediye Sporun Yeni Yönetim Kurulu Belediye Başkanımızı Makamında ziyaret etti.

...

İlçemizde 19 Mayıs Atatürk"ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 94. yıl dönümü törenlerle kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürk?ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Selendi Belediye Spor" un olağan genel kurulu toplantısı yapıldı.

...

İlçemizde Müftülük Kültür Sitesi, törenle hizmete açıldı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ ANNELER GÜNÜ MESAJI YAYINLADI

...

MAYIS 2013 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.

...

Turgutlu Selendiler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Yöneticileri Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

İlçemiz Merkez Mahalleleri Arsa m2 birim değerleri belirlendi.

...

ÇANAKKALE GEZİSİNİN BİRİNCİ TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İlçemizde coşkuyla kutlandı.

...