» Güncel  » Haberler

  

ÇANAKKALE GEZİSİNİN BİRİNCİ TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
 

           Belediyemizin öğrencilere yönelik kültür hizmeti olan ?Canakkale? yi görmeyen öğrenci kalmasın? projesi kapsamında iki otobüs ile 86 öğrenci 19-20 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. Cuma günü aksam ilçemizden hareket eden otobüsler Cumartesi günü Çanakkale intikali ile hazır bulunan rehberler öncülüğünde tarihi mekânları gezerek Cumartesi aksam dönüş yaptılar. Öğrenciler geziden duydukları memnuniyeti belirterek bu projenin örnek olmasını bundan sonra bu tür faaliyetlerin devam etmesini dileyerek Projeden dolayı Belediye Başkanımız Eczacı Nurullah SAVAŞ a teşekkür ettiler.

        Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ ?görev süresi içerisinde bu tür kültürel faaliyetlerin devam edeceğini İlçemizde eğitim öğretim yapan okulların öğrencileri için elimizden gelen her türlü destek ve yardımı yapacağını\" beyan etti.

       Geziye katılan Y.İ.B. Okulu öğrencilerinden Bilal ÖZDEMİR ? Bizler okul olarak Çanakkale gezisini planlıyorduk. Ancak maliyeti kişi başı yaklaşık 100 TL civarında oluyordu.Öğrenci arkadaşlarımızın ekonomik durumları iyi olmadığından çok az kişi gidebilecekti. Selendi Belediyesinin ? Çanakkale yi görmeyen kalmasın ? projesi çerçevesinde bütün 8. sınıf arkadaşlarım Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli parçası olan Çanakkale şehitliğini gezmiş, görmüş olduk. Çok güzel bir gezi oldu. Gezdik, eğlendik adeta Çanakkale Savaşını yaşadık. Bu hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Nurullah SAVAŞ? a arkadaşlarımız adına çok teşekkür ederim. Bu gezilerin devamını dileriz. Dedi.

        Selendi Y.İ.B. Okulu Müdür Yardımcısı Kazım TOKKAŞ ? Ben Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun ilk basamağı olan, Türklerin Bütün dünyaya bizde varız, bizim ülkemize canımız pahasına da olsa kimseye ayak bastırmayız dediğimiz şehitlerimizin ebedi mekanı Çanakkale Şehitliğini Selendi Belediyesinin projesi sayesinde 8. sınıf öğrencilerimizle gezdik. Gezide çok duygulu anlar yaşadık. Öğrencilerimizde tarihini bir nebze de olsa canlı yaşamaya fırsat buldu. Çok güzel bir gezi oldu. Okulumuz adına Selendi Belediye Başkanı Sayın Nurullah SAVAŞ? a bütün öğrenciler adına teşekkür ederim. İnşallah bu tür projeler devam eder. Dedi.       

       Gezinin 2. kafilesi 26-27 Nisan tarihlerinde 3 otobüs ile devam edecektir.Haber Tarihi: 26.04.2013

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediyemiz personeli İş Bankası ile promosyon anlaşması yaptı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ" IN BABALAR GÜNÜ MESAJI.

...

BELEDİYE SPORLU BADMİNTONCULAR MANİSA"YI FETHETTİ

...

İlçemizde Zübeyde Hanım Anaokulu Ana Sınıfı öğrencilerinin yıl sonu resim sergisi büyük beğeni topladı.

...

İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü""nün 2012 / 2013 eğitim öğretim dönemi yıl sonu sergisi açıldı.

...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Sosyal Güvenlik prim borçlarının zamanında ödenmesi ve gösterilen hassasiyet nedeniyle Belediyemize teşekkür etti.

...

ÜLKÜCÜLER GELENEKSEL PİLAV GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİ.

...

Selendi Belediye Sporun Yeni Yönetim Kurulu Belediye Başkanımızı Makamında ziyaret etti.

...

İlçemizde 19 Mayıs Atatürk"ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 94. yıl dönümü törenlerle kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürk?ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Selendi Belediye Spor" un olağan genel kurulu toplantısı yapıldı.

...

İlçemizde Müftülük Kültür Sitesi, törenle hizmete açıldı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ ANNELER GÜNÜ MESAJI YAYINLADI

...