» Güncel  » Haberler

  

ÇANAKKALE GEZİSİNİN BİRİNCİ TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
 

           Belediyemizin öğrencilere yönelik kültür hizmeti olan ?Canakkale? yi görmeyen öğrenci kalmasın? projesi kapsamında iki otobüs ile 86 öğrenci 19-20 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. Cuma günü aksam ilçemizden hareket eden otobüsler Cumartesi günü Çanakkale intikali ile hazır bulunan rehberler öncülüğünde tarihi mekânları gezerek Cumartesi aksam dönüş yaptılar. Öğrenciler geziden duydukları memnuniyeti belirterek bu projenin örnek olmasını bundan sonra bu tür faaliyetlerin devam etmesini dileyerek Projeden dolayı Belediye Başkanımız Eczacı Nurullah SAVAŞ a teşekkür ettiler.

        Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ ?görev süresi içerisinde bu tür kültürel faaliyetlerin devam edeceğini İlçemizde eğitim öğretim yapan okulların öğrencileri için elimizden gelen her türlü destek ve yardımı yapacağını\" beyan etti.

       Geziye katılan Y.İ.B. Okulu öğrencilerinden Bilal ÖZDEMİR ? Bizler okul olarak Çanakkale gezisini planlıyorduk. Ancak maliyeti kişi başı yaklaşık 100 TL civarında oluyordu.Öğrenci arkadaşlarımızın ekonomik durumları iyi olmadığından çok az kişi gidebilecekti. Selendi Belediyesinin ? Çanakkale yi görmeyen kalmasın ? projesi çerçevesinde bütün 8. sınıf arkadaşlarım Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli parçası olan Çanakkale şehitliğini gezmiş, görmüş olduk. Çok güzel bir gezi oldu. Gezdik, eğlendik adeta Çanakkale Savaşını yaşadık. Bu hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Nurullah SAVAŞ? a arkadaşlarımız adına çok teşekkür ederim. Bu gezilerin devamını dileriz. Dedi.

        Selendi Y.İ.B. Okulu Müdür Yardımcısı Kazım TOKKAŞ ? Ben Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun ilk basamağı olan, Türklerin Bütün dünyaya bizde varız, bizim ülkemize canımız pahasına da olsa kimseye ayak bastırmayız dediğimiz şehitlerimizin ebedi mekanı Çanakkale Şehitliğini Selendi Belediyesinin projesi sayesinde 8. sınıf öğrencilerimizle gezdik. Gezide çok duygulu anlar yaşadık. Öğrencilerimizde tarihini bir nebze de olsa canlı yaşamaya fırsat buldu. Çok güzel bir gezi oldu. Okulumuz adına Selendi Belediye Başkanı Sayın Nurullah SAVAŞ? a bütün öğrenciler adına teşekkür ederim. İnşallah bu tür projeler devam eder. Dedi.       

       Gezinin 2. kafilesi 26-27 Nisan tarihlerinde 3 otobüs ile devam edecektir.Haber Tarihi: 26.04.2013

HaberlerSELENDİ BELEDİYE SPOR ZİRVEYE YERLEŞTİ

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ""ın Mevlid Kandili Mesajı

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ" ın yeni yıl mesajı.

...

KÖYLERİN YOLCU BEKLEME DURAKLARI YENİLENDİ.

...

Belediyemiz İtfaiye Amirliği yeni binasına taşındı

...

OKULLARA ÇOCUK OYUN GRUPLARI KURULDU

...

Yangında Ölümden Döndüler

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Manisa Belediye Başkanını makamında ziyaret etti.

...

BELEDİYEMİZ TARAFINDAN KÖYLERE OTURMA BANKLARI DAĞITILDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ" ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

...

Manisa Belediye Başkanı Cengiz ERGÜN?den Selendi Belediye spora Büyük Destek

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ" IN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ, MUHTARLARLA BİRLİKTE MANİSA BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN? Ü ZİYARET ETTİ.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ yol çalışmalarını yerinde inceledi.

...

İLÇEMİZDE 10 KASIM ATATÜRK?Ü ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

...