» Güncel  » Haberler

  

ÇANAKKALE GEZİSİNİN BİRİNCİ TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
 

           Belediyemizin öğrencilere yönelik kültür hizmeti olan ?Canakkale? yi görmeyen öğrenci kalmasın? projesi kapsamında iki otobüs ile 86 öğrenci 19-20 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. Cuma günü aksam ilçemizden hareket eden otobüsler Cumartesi günü Çanakkale intikali ile hazır bulunan rehberler öncülüğünde tarihi mekânları gezerek Cumartesi aksam dönüş yaptılar. Öğrenciler geziden duydukları memnuniyeti belirterek bu projenin örnek olmasını bundan sonra bu tür faaliyetlerin devam etmesini dileyerek Projeden dolayı Belediye Başkanımız Eczacı Nurullah SAVAŞ a teşekkür ettiler.

        Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ ?görev süresi içerisinde bu tür kültürel faaliyetlerin devam edeceğini İlçemizde eğitim öğretim yapan okulların öğrencileri için elimizden gelen her türlü destek ve yardımı yapacağını\" beyan etti.

       Geziye katılan Y.İ.B. Okulu öğrencilerinden Bilal ÖZDEMİR ? Bizler okul olarak Çanakkale gezisini planlıyorduk. Ancak maliyeti kişi başı yaklaşık 100 TL civarında oluyordu.Öğrenci arkadaşlarımızın ekonomik durumları iyi olmadığından çok az kişi gidebilecekti. Selendi Belediyesinin ? Çanakkale yi görmeyen kalmasın ? projesi çerçevesinde bütün 8. sınıf arkadaşlarım Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli parçası olan Çanakkale şehitliğini gezmiş, görmüş olduk. Çok güzel bir gezi oldu. Gezdik, eğlendik adeta Çanakkale Savaşını yaşadık. Bu hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Nurullah SAVAŞ? a arkadaşlarımız adına çok teşekkür ederim. Bu gezilerin devamını dileriz. Dedi.

        Selendi Y.İ.B. Okulu Müdür Yardımcısı Kazım TOKKAŞ ? Ben Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun ilk basamağı olan, Türklerin Bütün dünyaya bizde varız, bizim ülkemize canımız pahasına da olsa kimseye ayak bastırmayız dediğimiz şehitlerimizin ebedi mekanı Çanakkale Şehitliğini Selendi Belediyesinin projesi sayesinde 8. sınıf öğrencilerimizle gezdik. Gezide çok duygulu anlar yaşadık. Öğrencilerimizde tarihini bir nebze de olsa canlı yaşamaya fırsat buldu. Çok güzel bir gezi oldu. Okulumuz adına Selendi Belediye Başkanı Sayın Nurullah SAVAŞ? a bütün öğrenciler adına teşekkür ederim. İnşallah bu tür projeler devam eder. Dedi.       

       Gezinin 2. kafilesi 26-27 Nisan tarihlerinde 3 otobüs ile devam edecektir.Haber Tarihi: 26.04.2013

Haberlerİlçemizde Salak Oğlum adlı tiyatro oyunu sergilendi.

...

Belediye Başkanımız 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engelli vatandaşa manüel tekerlekli sandalye hediye etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Selendi Et Restaurant Açılışına katıldı.

...

AİLE İÇİ İLETİŞİM SEMİNERİ VERİLDİ

...

04/12/2014 tarihinde Belediyemiz Kültür Salonunda Aile İçi İletişim konulu eğitim semineri düzenlenmiştir.

...

Belediye Başkanımız 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engelli vatandaşa akülü ve manüel tekerlekli sandalye hediye etti.

...

Belediye Başkanımız, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçedeki rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti.

...

2014 Aralık ayı olağan toplantısını İlçemiz Mıdıklı mahallesinde yaptı

...

Belediye Başkanımız yürüme engelli vatandaşımız Hüseyin AKINCI? ya tekerlekli sandalye hediye etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ ? IN 3 ARALIK DÜNYA ÖZÜRLÜLER GÜNÜ MESAJI

...

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyeleri Belediye Başkanımızı ziyaret etti.

...

MANİSA VALİMİZ ERDOĞAN BEKTAŞ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ.

...

AŞKA OLAN MEYİLİM SENİN YÜZÜNDEN ADLI TİYATRO OYUNU İLÇEMİZDE SAHNELENDİ.

...

Belediye Başkanımız Halil BAŞAK"" ın ailesine başsağlığı diledi

...