» Güncel  » Haberler

  

İlçemizde Müftülük Kültür Sitesi, törenle hizmete açıldı.
 

Açılıştörenine AKParti Manisa Milletvekilleri HüseyinTanrıverdi, Muzaffer Yurttaş, Selçuk Özdağ, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay,Vali Yardımcısı Mesut Eser,Kaymakam Yasin Ortakçı, Garnizon Komutanı Üsteğmen Serkan Tahir Keskindemir,Belediye Başkanı Nurullah Savaş, İl Müftüsü Sinan Cihan, ilçe müftüleri, daire amirleri, siyasi partilerin temsilcileri, oda başkanları, il genel meclis üyeleri ile çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Törende açılış konuşmasını yapan Selendi Müftüsü Ramazan Coşkun, \"İslam dininin itikat, ibadet ve ahlak esasları ile ilgili işlerini yürütmek, vaaz, hutbe, konferans ve benzeri faaliyetler ile her türlü basın ve yayın vasıtalarından yararlanarak, cami içinde ve dışında toplumu dini konularda aydınlatmak, vaaz ve hutbe konularını tespit etmek ve gerektiğinde hutbe metinleri hazırlamak, Kuran kursları ile dinimizi öğrenmek isteyenlere eğitim ve öğretim işlerini sunmak, dini soruları yazılı veya sözlü olarak cevaplandırma hizmetleri yeni binamızda daha sağlıklı olacak. Bu sitenin yapımında bizlere maddi ve manevi destek olan tüm ilçe halkına teşekkür ediyorum hizmet binamızı 2 yılda tamamladık, inşallah uzun yıllar halkımıza hizmet eder\" dedi.

Şerefiye Mahallesindeki 204 metrekarebüyüklüğündeki arsa üzerinde 6 katlı olarak inşa edilen bina, yaklaşık 800 binliraya mal oldu. Müftülük Sitesinin içinde Müftülük Hizmet Binası, lojman,misafirhane, kız Kuran kursu, hac ve umre bürosu,Diyanet İşleri Başkanlığı Yayınlarısatış yeri, toplantı salonu ve kütüphane yer alıyorHaber Tarihi: 15.05.2013

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediyemiz personeli İş Bankası ile promosyon anlaşması yaptı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ" IN BABALAR GÜNÜ MESAJI.

...

BELEDİYE SPORLU BADMİNTONCULAR MANİSA"YI FETHETTİ

...

İlçemizde Zübeyde Hanım Anaokulu Ana Sınıfı öğrencilerinin yıl sonu resim sergisi büyük beğeni topladı.

...

İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü""nün 2012 / 2013 eğitim öğretim dönemi yıl sonu sergisi açıldı.

...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Sosyal Güvenlik prim borçlarının zamanında ödenmesi ve gösterilen hassasiyet nedeniyle Belediyemize teşekkür etti.

...

ÜLKÜCÜLER GELENEKSEL PİLAV GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİ.

...

Selendi Belediye Sporun Yeni Yönetim Kurulu Belediye Başkanımızı Makamında ziyaret etti.

...

İlçemizde 19 Mayıs Atatürk"ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 94. yıl dönümü törenlerle kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürk?ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Selendi Belediye Spor" un olağan genel kurulu toplantısı yapıldı.

...

İlçemizde Müftülük Kültür Sitesi, törenle hizmete açıldı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ ANNELER GÜNÜ MESAJI YAYINLADI

...