» Güncel  » Haberler

  

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Sosyal Güvenlik prim borçlarının zamanında ödenmesi ve gösterilen hassasiyet nedeniyle Belediyemize teşekkür etti.
 

       Belediyemizin SGK?ya prim borçlarını zamanında ödemesi nedeniyle bir teşekkür yazısı gönderen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Belediyemizden övgüyle bahsetti. Bakan Çelik, Belediyemize gönderdiği teşekkür yazısında, ?Verilen hizmetlerin kalitesinin arttırılması, aktüeryal dengenin sağlanması, sürdürülebilir ve adil bir sosyal güvenlik sisteminin kurulabilmesi ve ülkemizin istikrarlı bir şekilde büyüyebilmesi,kalkınabilmesi için primlerin zamanında ve tam olarak tahsil edilmesi büyük önem arz etmektedir. Bu bakımdan, Belediye Başkanlığınızın 2012 Aralık dönemi itibariyle kurumumuza borcunun bulunmaması nedeniyle sosyal güvenlik prim borçlarının ödenmesi hususunda gösterilen duyarlılıktan dolayı teşekkürlerimi bildirir, gelecek nesillere gelişmiş ve refah seviyesi yükselmiş bir ülke bırakılmasına katkı sağlayacak olan primlerinizin ödenmesindeki hassasiyetinizin devamı dileğiyle yerel yönetimdeki hizmetlerinizde başarılar ve kolaylıklar dilerim? cümlelerine yer verdi.

ÖRNEK BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik?in Belediyemize gönderdiği teşekkür yazısından dolayı memnuniyetini ifade eden Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ ise, göreve geldikleri günden bu yana şeffaf, hesap verebilir,örnek belediyecilik anlayışını benimsediklerini söyledi. Devlet kurumlarının uzlaşı içinde hareket etmesi gerektiğini ifade eden Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, ?Yerel yöneticilerin bu konularda örnek olması gerektiğine inanıyoruz. Biz de bu anlayış içerisinde hareket ediyoruz? diye konuştu.Haber Tarihi: 22.05.2013

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ? I Y.İ.B.O ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ.

...

17 Mahalle ve Köyü birbirine bağlayan Şehir geçişi (eski Uşak yolu) nihayet açıldı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Yeni öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası nedeniyle Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Ali KANYILMAZ ve öğrencileri ziyaret etti.

...

19 Eylül Gazileri Anma Günü kutlama etkinliği Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlandı

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI.

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANIYOR.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 03 Eylül İlçemizin Kurtuluş bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

İlçemizin Düşman İşgalinden kurtuluşunun 91. yıldönümü Geleneksel 18 Kültür ve Cirit Festivali 2.Selendiler günü kutlama proğramı.

...

Ramazan Bayramı""""nın birinci gününde Selendi""""de protokol üyeleri ve vatandaşlar biraraya gelerek bayramlaştı.

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, ilçemizde bulunan tüm köy ve mahalle muhtarları ile Belediyemiz tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ ,Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

İlçemiz Şerefiye Mahallesi Tefik UĞUR Caddesi ve 47 nolu sokak yol düzenlemesi bitirildi

...