» Güncel  » Haberler

  

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Sosyal Güvenlik prim borçlarının zamanında ödenmesi ve gösterilen hassasiyet nedeniyle Belediyemize teşekkür etti.
 

       Belediyemizin SGK?ya prim borçlarını zamanında ödemesi nedeniyle bir teşekkür yazısı gönderen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Belediyemizden övgüyle bahsetti. Bakan Çelik, Belediyemize gönderdiği teşekkür yazısında, ?Verilen hizmetlerin kalitesinin arttırılması, aktüeryal dengenin sağlanması, sürdürülebilir ve adil bir sosyal güvenlik sisteminin kurulabilmesi ve ülkemizin istikrarlı bir şekilde büyüyebilmesi,kalkınabilmesi için primlerin zamanında ve tam olarak tahsil edilmesi büyük önem arz etmektedir. Bu bakımdan, Belediye Başkanlığınızın 2012 Aralık dönemi itibariyle kurumumuza borcunun bulunmaması nedeniyle sosyal güvenlik prim borçlarının ödenmesi hususunda gösterilen duyarlılıktan dolayı teşekkürlerimi bildirir, gelecek nesillere gelişmiş ve refah seviyesi yükselmiş bir ülke bırakılmasına katkı sağlayacak olan primlerinizin ödenmesindeki hassasiyetinizin devamı dileğiyle yerel yönetimdeki hizmetlerinizde başarılar ve kolaylıklar dilerim? cümlelerine yer verdi.

ÖRNEK BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik?in Belediyemize gönderdiği teşekkür yazısından dolayı memnuniyetini ifade eden Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ ise, göreve geldikleri günden bu yana şeffaf, hesap verebilir,örnek belediyecilik anlayışını benimsediklerini söyledi. Devlet kurumlarının uzlaşı içinde hareket etmesi gerektiğini ifade eden Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, ?Yerel yöneticilerin bu konularda örnek olması gerektiğine inanıyoruz. Biz de bu anlayış içerisinde hareket ediyoruz? diye konuştu.Haber Tarihi: 22.05.2013

HaberlerBelediyemiz Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ? ın Ramazan Ayı Mesajı.

...

HALİ SAHA TURNUVASINDA KUPA SAHİBİNİ BULDU.

...

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ" ı ziyaret etti.

...

13.GELENEKSEL KİRAZ FESTİVALİ COŞKUSU

...

İlçemiz Mıdıklı Köyü Köprüsünün Temel Atma Töreni

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediyemiz personeli İş Bankası ile promosyon anlaşması yaptı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ" IN BABALAR GÜNÜ MESAJI.

...

BELEDİYE SPORLU BADMİNTONCULAR MANİSA"YI FETHETTİ

...

İlçemizde Zübeyde Hanım Anaokulu Ana Sınıfı öğrencilerinin yıl sonu resim sergisi büyük beğeni topladı.

...

İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü""nün 2012 / 2013 eğitim öğretim dönemi yıl sonu sergisi açıldı.

...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Sosyal Güvenlik prim borçlarının zamanında ödenmesi ve gösterilen hassasiyet nedeniyle Belediyemize teşekkür etti.

...

ÜLKÜCÜLER GELENEKSEL PİLAV GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİ.

...

Selendi Belediye Sporun Yeni Yönetim Kurulu Belediye Başkanımızı Makamında ziyaret etti.

...