» Güncel  » Haberler

  

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Sosyal Güvenlik prim borçlarının zamanında ödenmesi ve gösterilen hassasiyet nedeniyle Belediyemize teşekkür etti.
 

       Belediyemizin SGK?ya prim borçlarını zamanında ödemesi nedeniyle bir teşekkür yazısı gönderen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Belediyemizden övgüyle bahsetti. Bakan Çelik, Belediyemize gönderdiği teşekkür yazısında, ?Verilen hizmetlerin kalitesinin arttırılması, aktüeryal dengenin sağlanması, sürdürülebilir ve adil bir sosyal güvenlik sisteminin kurulabilmesi ve ülkemizin istikrarlı bir şekilde büyüyebilmesi,kalkınabilmesi için primlerin zamanında ve tam olarak tahsil edilmesi büyük önem arz etmektedir. Bu bakımdan, Belediye Başkanlığınızın 2012 Aralık dönemi itibariyle kurumumuza borcunun bulunmaması nedeniyle sosyal güvenlik prim borçlarının ödenmesi hususunda gösterilen duyarlılıktan dolayı teşekkürlerimi bildirir, gelecek nesillere gelişmiş ve refah seviyesi yükselmiş bir ülke bırakılmasına katkı sağlayacak olan primlerinizin ödenmesindeki hassasiyetinizin devamı dileğiyle yerel yönetimdeki hizmetlerinizde başarılar ve kolaylıklar dilerim? cümlelerine yer verdi.

ÖRNEK BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik?in Belediyemize gönderdiği teşekkür yazısından dolayı memnuniyetini ifade eden Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ ise, göreve geldikleri günden bu yana şeffaf, hesap verebilir,örnek belediyecilik anlayışını benimsediklerini söyledi. Devlet kurumlarının uzlaşı içinde hareket etmesi gerektiğini ifade eden Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, ?Yerel yöneticilerin bu konularda örnek olması gerektiğine inanıyoruz. Biz de bu anlayış içerisinde hareket ediyoruz? diye konuştu.Haber Tarihi: 22.05.2013

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ RAMAZAN AYI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI

...

İlçemizde 14. Geleneksel Kiraz Festivali düzenlendi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...

HAZİRAN 2014 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.

...

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün 2013-2014 eğitim öğretim yıl sonu sergisi Halk Eğitim Merkezinin toplantı salonunda açıldı.

...

ÇANAKKALE GEZİSİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ"""" ın Miraç Kandili Mesajı

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ"""" ın Miraç Kandili Mesajı

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürk?ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Eczacı Nurullah SAVAŞ Somadaki Şehitlerimiz için Başsağlığı mesajı yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ ANNELER GÜNÜ MESAJI

...

Salihli Sel-Der Yönetimi Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ı Makamında Ziyaret Etti

...

MAYIS 2014 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ" ı makamında ziyaret etti.

...