» Güncel  » Haberler

  

İlçemiz Mıdıklı Köyü Köprüsünün Temel Atma Töreni
 

  İlçemize bağlı Mıdıklı Köyü köprüsü temel atma töreni için helikopterle İlçemize gelen Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet YILMAZ ve beraberindeki Valimiz Sayın Abdurrahman SAVAŞ, Adalet ve Kalkınma Partisi Manisa Milletvekilleri Hüseyin TANRIVERDİ, Selçuk ÖZDAĞ ve Muzaffer YURTTAŞ?ı İlçemiz Üç Eylül Şehir Stadı?nda Kaymakamımız Yasin ORTAKCI, Garnizon Komutanı Vekili Kadir ATEŞ, Belediye Başkanı Nurullah SAVAŞ, Kurum Yöneticileri ile siyasi parti mensupları karşıladı. 

    Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet YILMAZ ve beraberindekiler, daha sonra Mıdıklı köyü ile İlçemizi bağlayacak Selendi Çayı üzerine yapılacak olan köprü inşaat alanına geçti.

    Selendi çayı üzerine yapılacak olan Mıdıklı köyü köprüsü için düzenlenen Temel Atma törenine Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet Yılmaz, Manisa Valisi Sayın Abdurrahman Savaş, Kaymakamımız Yasin Ortakcı, Garnizon Komutan Vekili Kadir Ateş, Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Adalet ve Kalkınma Partisi Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Selçuk Özdağ, Muzaffer Yurttaş, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Nurettin Aytekin,İl Genel Meclis Başkanı Hayrullah Solmaz, daire Amirleri, Köy Muhtarları ile Mıdıklı köyünden vatandaşlar katıldı.

    Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende açılış konuşmasını Mıdıklı Köyü Muhtarı Yıldıray Akkuzu yaptı. Mıdıklı köyü Muhtarı Yıldıray Akkuzu konuşmasında köyü adına köprünün yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.Haber Tarihi: 24.06.2013

HaberlerBelediyemiz Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ? ın Ramazan Ayı Mesajı.

...

HALİ SAHA TURNUVASINDA KUPA SAHİBİNİ BULDU.

...

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ" ı ziyaret etti.

...

13.GELENEKSEL KİRAZ FESTİVALİ COŞKUSU

...

İlçemiz Mıdıklı Köyü Köprüsünün Temel Atma Töreni

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediyemiz personeli İş Bankası ile promosyon anlaşması yaptı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ" IN BABALAR GÜNÜ MESAJI.

...

BELEDİYE SPORLU BADMİNTONCULAR MANİSA"YI FETHETTİ

...

İlçemizde Zübeyde Hanım Anaokulu Ana Sınıfı öğrencilerinin yıl sonu resim sergisi büyük beğeni topladı.

...

İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü""nün 2012 / 2013 eğitim öğretim dönemi yıl sonu sergisi açıldı.

...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Sosyal Güvenlik prim borçlarının zamanında ödenmesi ve gösterilen hassasiyet nedeniyle Belediyemize teşekkür etti.

...

ÜLKÜCÜLER GELENEKSEL PİLAV GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİ.

...

Selendi Belediye Sporun Yeni Yönetim Kurulu Belediye Başkanımızı Makamında ziyaret etti.

...