» Güncel  » Haberler

  

İlçemiz Mıdıklı Köyü Köprüsünün Temel Atma Töreni
 

  İlçemize bağlı Mıdıklı Köyü köprüsü temel atma töreni için helikopterle İlçemize gelen Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet YILMAZ ve beraberindeki Valimiz Sayın Abdurrahman SAVAŞ, Adalet ve Kalkınma Partisi Manisa Milletvekilleri Hüseyin TANRIVERDİ, Selçuk ÖZDAĞ ve Muzaffer YURTTAŞ?ı İlçemiz Üç Eylül Şehir Stadı?nda Kaymakamımız Yasin ORTAKCI, Garnizon Komutanı Vekili Kadir ATEŞ, Belediye Başkanı Nurullah SAVAŞ, Kurum Yöneticileri ile siyasi parti mensupları karşıladı. 

    Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet YILMAZ ve beraberindekiler, daha sonra Mıdıklı köyü ile İlçemizi bağlayacak Selendi Çayı üzerine yapılacak olan köprü inşaat alanına geçti.

    Selendi çayı üzerine yapılacak olan Mıdıklı köyü köprüsü için düzenlenen Temel Atma törenine Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet Yılmaz, Manisa Valisi Sayın Abdurrahman Savaş, Kaymakamımız Yasin Ortakcı, Garnizon Komutan Vekili Kadir Ateş, Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Adalet ve Kalkınma Partisi Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Selçuk Özdağ, Muzaffer Yurttaş, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Nurettin Aytekin,İl Genel Meclis Başkanı Hayrullah Solmaz, daire Amirleri, Köy Muhtarları ile Mıdıklı köyünden vatandaşlar katıldı.

    Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende açılış konuşmasını Mıdıklı Köyü Muhtarı Yıldıray Akkuzu yaptı. Mıdıklı köyü Muhtarı Yıldıray Akkuzu konuşmasında köyü adına köprünün yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.Haber Tarihi: 24.06.2013

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ? I Y.İ.B.O ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ.

...

17 Mahalle ve Köyü birbirine bağlayan Şehir geçişi (eski Uşak yolu) nihayet açıldı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Yeni öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası nedeniyle Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Ali KANYILMAZ ve öğrencileri ziyaret etti.

...

19 Eylül Gazileri Anma Günü kutlama etkinliği Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlandı

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI.

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANIYOR.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 03 Eylül İlçemizin Kurtuluş bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

İlçemizin Düşman İşgalinden kurtuluşunun 91. yıldönümü Geleneksel 18 Kültür ve Cirit Festivali 2.Selendiler günü kutlama proğramı.

...

Ramazan Bayramı""""nın birinci gününde Selendi""""de protokol üyeleri ve vatandaşlar biraraya gelerek bayramlaştı.

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, ilçemizde bulunan tüm köy ve mahalle muhtarları ile Belediyemiz tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ ,Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

İlçemiz Şerefiye Mahallesi Tefik UĞUR Caddesi ve 47 nolu sokak yol düzenlemesi bitirildi

...