» Güncel  » Haberler

  

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ" ı ziyaret etti.
 

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY İlçemizi ziyaret etti. AKÇAY Selendi girişinde MHP ilçe Başkanı Yasin TOPCAN ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. AKÇAY Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ? ı Belediye binasında makam odasında ziyaret etti. Belediye Kültür Salonunda kendisini karşılamaya gelen çok sayıdaki vatandaşlara konuşan AKÇAY, Manisa Milletvekili olarak bu güne kadar eğitimden sağlığa birçok konuda meclise soru önergesi verdiğini, üzerine düşen görevi eniyi şekilde yerine getirme çalıştığını ifade etti. Meclis Planlama ve Bütçe komisyonunda Manisa nın tek vekili olduğunu hatırlatan AKÇAY, Hükümetin politikalarına eleştirililer de bulundu. Esnafın ve çiftçinin zor günler geçirdiği belirterek, ekonomik sıkıntıları rakamsal verilerle anlattı.

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY? ın yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirerek, İlçe ile ilgili sorunları dile getirdi ve ziyarette bulunan AKÇAY? a teşekkür etti.

AKÇAY daha sonra beraberindekilerle birlikte bu yıl 13.südüzenlenen kiraz festivaline katılmak üzere Pınarlar köyüne hareket etti. Haber Tarihi: 03.07.2013

Haberler19 Eylül Gazileri Anma Günü kutlama etkinliği Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlandı

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI.

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANIYOR.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 03 Eylül İlçemizin Kurtuluş bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

İlçemizin Düşman İşgalinden kurtuluşunun 91. yıldönümü Geleneksel 18 Kültür ve Cirit Festivali 2.Selendiler günü kutlama proğramı.

...

Ramazan Bayramı""""nın birinci gününde Selendi""""de protokol üyeleri ve vatandaşlar biraraya gelerek bayramlaştı.

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, ilçemizde bulunan tüm köy ve mahalle muhtarları ile Belediyemiz tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ ,Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

İlçemiz Şerefiye Mahallesi Tefik UĞUR Caddesi ve 47 nolu sokak yol düzenlemesi bitirildi

...

İlçemiz Karşıova Mahallesi 48 nolu sokak yol düzenlemesi bitirildi

...

İlçemiz Fatih Mahallesi 66-67 nolu sokak yol düzenlemesi bitirildi

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Belediye Kültür salonunda ilçe muhtarları ile toplantı yaptı.

...

Ulaştırma Uzman Çavuş Mustafa KAYĞISIZ askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.

...