» Güncel  » Haberler

  

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ" ı ziyaret etti.
 

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY İlçemizi ziyaret etti. AKÇAY Selendi girişinde MHP ilçe Başkanı Yasin TOPCAN ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. AKÇAY Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ? ı Belediye binasında makam odasında ziyaret etti. Belediye Kültür Salonunda kendisini karşılamaya gelen çok sayıdaki vatandaşlara konuşan AKÇAY, Manisa Milletvekili olarak bu güne kadar eğitimden sağlığa birçok konuda meclise soru önergesi verdiğini, üzerine düşen görevi eniyi şekilde yerine getirme çalıştığını ifade etti. Meclis Planlama ve Bütçe komisyonunda Manisa nın tek vekili olduğunu hatırlatan AKÇAY, Hükümetin politikalarına eleştirililer de bulundu. Esnafın ve çiftçinin zor günler geçirdiği belirterek, ekonomik sıkıntıları rakamsal verilerle anlattı.

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY? ın yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirerek, İlçe ile ilgili sorunları dile getirdi ve ziyarette bulunan AKÇAY? a teşekkür etti.

AKÇAY daha sonra beraberindekilerle birlikte bu yıl 13.südüzenlenen kiraz festivaline katılmak üzere Pınarlar köyüne hareket etti. Haber Tarihi: 03.07.2013

HaberlerManisa Belediye Başkanı Cengiz ERGÜN?den Selendi Belediye spora Büyük Destek

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ" IN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ, MUHTARLARLA BİRLİKTE MANİSA BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN? Ü ZİYARET ETTİ.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ yol çalışmalarını yerinde inceledi.

...

İLÇEMİZDE 10 KASIM ATATÜRK?Ü ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, 10 Kasım Atatürk""""ü Anma Günü ve Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

...

İtfaiyeden baca temizliği uyarısı

...

İlçemiz Atatürk Caddesindeki aydınlatma direklerine asılan bayraklarla cadde daha güzel bir görünüme kavuştu.

...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı

...

SEL-TAŞ A.Ş. İHALE DUYURUSU

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyeti""""nin kuruluşunun 90. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediyemizin Programa Aldığı Mahallelerde Asfalt Çalışmaları Ara Vermeden Sürüyor.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ? ın Kurban Bayramı Mesajı

...

Belediyemiz Zabıta Ekipleri Pazarcı Esnafını Denetledi

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ PERŞEMBE PAZARINDA ESNAF VE HALKLA BULUŞTU

...