» Güncel  » Haberler

  

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ" ı ziyaret etti.
 

Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY İlçemizi ziyaret etti. AKÇAY Selendi girişinde MHP ilçe Başkanı Yasin TOPCAN ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. AKÇAY Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ? ı Belediye binasında makam odasında ziyaret etti. Belediye Kültür Salonunda kendisini karşılamaya gelen çok sayıdaki vatandaşlara konuşan AKÇAY, Manisa Milletvekili olarak bu güne kadar eğitimden sağlığa birçok konuda meclise soru önergesi verdiğini, üzerine düşen görevi eniyi şekilde yerine getirme çalıştığını ifade etti. Meclis Planlama ve Bütçe komisyonunda Manisa nın tek vekili olduğunu hatırlatan AKÇAY, Hükümetin politikalarına eleştirililer de bulundu. Esnafın ve çiftçinin zor günler geçirdiği belirterek, ekonomik sıkıntıları rakamsal verilerle anlattı.

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Milliyetçi Hareket partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY? ın yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirerek, İlçe ile ilgili sorunları dile getirdi ve ziyarette bulunan AKÇAY? a teşekkür etti.

AKÇAY daha sonra beraberindekilerle birlikte bu yıl 13.südüzenlenen kiraz festivaline katılmak üzere Pınarlar köyüne hareket etti. Haber Tarihi: 03.07.2013

HaberlerBelediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 92.yıldönümü ve 19.Geleneksel Cirit Festivali coşkuyla kutlandı.

...

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 92.yıldönümü ve 19.Geleneksel Cirit Festivali coşkuyla kutlandı.

...

Kurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

EYLÜL 2014 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA DUMANLAR MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

Kurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

Kurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

Şengül Bulut ARSEVER"" in halk konseri

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 92. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 19. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 3. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANIYOR.

...

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İLÇEMİZDE KUTLANDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah Savaş" ın Selendi nin Kurtuluşunun 92. yılı dönümü kutlama mesajı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Selendi" nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 92. yıldönümü Geleneksel 19. Kültür ve Cirit Festivali,3. Selendili" ler günü etkinlik ve kutlama programıdır.

...

İlçemiz Oda Başkanları Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Aşkın AKKOÇ"""""""" u makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...