» Güncel  » Haberler

  

HALİ SAHA TURNUVASINDA KUPA SAHİBİNİ BULDU.
 

   İlçemizde sivil toplum kuruluşları ve odalar tarafından Selendi Belediyespor a destek amacıyla düzenlenen halı saha futbol turnuvasının şampiyonu, finale yakışır bir maç sonucunda Göztepeli futbolcu Fatih YİĞEN in de forma giydiği Süt Birliği Spor takımı oldu.

     Final maçında Total Spor ile karşılan Süt Birliği Spor maçı 3-2 kazanarak şampiyonluk kupasını kaldırdı.  Final maçından önce  yapılan üçüncülük maçında ise gülen taraf Selendi Belediye Spor oldu.

  6 Mayıs tarihinde başlayan ve 15 takımın mücadele ettiği turnuvada 2 guruptan 4er takım çeyrek finale çıktı.Çeyrek finalden 4 takım yarı finale yükseldi. Yarı final maçında Total Spor ile Özgür Petrol Spor, Süt Birliği ile de Selendi Belediyesi karşı karşıya geldi.Rakiplerini yenen Total Spor ile Süt Birliği Spor finalde eşleşti.

   Yaklaşık 600 kişinin izlediği maçta Süt Birliği, Total Sporu 3-2 yenerek, şampiyon oldu. Turnuvada Selendi Belediyesi 3. olurken en centilmen takım ise Rahmanlar Spor oldu.

  Turnuvanın Şampiyonu Süt Birliği Spor?a Kupasını Kaymakamımız Yasin Ortakcı verirken, ikinci olan Total Spor?a kupasını Belediye Başkan Vekili Etem Erol, üçüncü olan Selendi Belediye Spor?un kupasını da İlçe Emniyet Amiri Necip Torun verdi. En centilmen takım olan Rahmanlar Spor?un kupası ise Selendi Belediye Spor Başkanı İsmail Başyiğit tarafından verildi.Haber Tarihi: 08.07.2013

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI.

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANIYOR.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 03 Eylül İlçemizin Kurtuluş bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

İlçemizin Düşman İşgalinden kurtuluşunun 91. yıldönümü Geleneksel 18 Kültür ve Cirit Festivali 2.Selendiler günü kutlama proğramı.

...

Ramazan Bayramı""""nın birinci gününde Selendi""""de protokol üyeleri ve vatandaşlar biraraya gelerek bayramlaştı.

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, ilçemizde bulunan tüm köy ve mahalle muhtarları ile Belediyemiz tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ ,Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

İlçemiz Şerefiye Mahallesi Tefik UĞUR Caddesi ve 47 nolu sokak yol düzenlemesi bitirildi

...

İlçemiz Karşıova Mahallesi 48 nolu sokak yol düzenlemesi bitirildi

...

İlçemiz Fatih Mahallesi 66-67 nolu sokak yol düzenlemesi bitirildi

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Belediye Kültür salonunda ilçe muhtarları ile toplantı yaptı.

...

Ulaştırma Uzman Çavuş Mustafa KAYĞISIZ askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.

...

Belediyemiz Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi

...