» Güncel  » Haberler

  

HALİ SAHA TURNUVASINDA KUPA SAHİBİNİ BULDU.
 

   İlçemizde sivil toplum kuruluşları ve odalar tarafından Selendi Belediyespor a destek amacıyla düzenlenen halı saha futbol turnuvasının şampiyonu, finale yakışır bir maç sonucunda Göztepeli futbolcu Fatih YİĞEN in de forma giydiği Süt Birliği Spor takımı oldu.

     Final maçında Total Spor ile karşılan Süt Birliği Spor maçı 3-2 kazanarak şampiyonluk kupasını kaldırdı.  Final maçından önce  yapılan üçüncülük maçında ise gülen taraf Selendi Belediye Spor oldu.

  6 Mayıs tarihinde başlayan ve 15 takımın mücadele ettiği turnuvada 2 guruptan 4er takım çeyrek finale çıktı.Çeyrek finalden 4 takım yarı finale yükseldi. Yarı final maçında Total Spor ile Özgür Petrol Spor, Süt Birliği ile de Selendi Belediyesi karşı karşıya geldi.Rakiplerini yenen Total Spor ile Süt Birliği Spor finalde eşleşti.

   Yaklaşık 600 kişinin izlediği maçta Süt Birliği, Total Sporu 3-2 yenerek, şampiyon oldu. Turnuvada Selendi Belediyesi 3. olurken en centilmen takım ise Rahmanlar Spor oldu.

  Turnuvanın Şampiyonu Süt Birliği Spor?a Kupasını Kaymakamımız Yasin Ortakcı verirken, ikinci olan Total Spor?a kupasını Belediye Başkan Vekili Etem Erol, üçüncü olan Selendi Belediye Spor?un kupasını da İlçe Emniyet Amiri Necip Torun verdi. En centilmen takım olan Rahmanlar Spor?un kupası ise Selendi Belediye Spor Başkanı İsmail Başyiğit tarafından verildi.Haber Tarihi: 08.07.2013

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ın yarıyıl tatil mesajı.

...

Belediye Başkanımız 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engelli vatandaşa manüel tekerlekli sandalye hediye etti.

...

Belediye Başkanlığımızca 2014 yılında 125 kişinin nikahı kıyıldı.

...

İLÇEMİZ MEZARLIĞI TEMİZLİĞİNE BAŞLANDI.

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

OCAK AYI ETKİNLİĞİNDE DÜZENLENEN HOŞ GELDİN MELEK TİYATRO OYUNCUSUNUN RAHATSIZLANMASI NEDENİYLE İLERİKİ TARİHDE OYNANMAK ÜZERE İPTAL EDİLDİ

...

İLÇEMİZDEN KAR MANZARASI

...

Belediyemizce Pazar yeri ve tekel deposunda tütün teslimi için gelen vatandaşlarımıza sıcak çorba ikramı devam ediyor.

...

İLÇEMİZDE TUZLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

...

3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle akülü araba hediye ettiği Nazir AKYILDIZ Belediye Başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulundu.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz Tapu Müdürünü makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Cuma Namazını İlçemiz Çarşı Camiinde kıldı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Belediye kapalı Pazar yerinde tütün üreticileri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...