» Güncel  » Haberler

  

HALİ SAHA TURNUVASINDA KUPA SAHİBİNİ BULDU.
 

   İlçemizde sivil toplum kuruluşları ve odalar tarafından Selendi Belediyespor a destek amacıyla düzenlenen halı saha futbol turnuvasının şampiyonu, finale yakışır bir maç sonucunda Göztepeli futbolcu Fatih YİĞEN in de forma giydiği Süt Birliği Spor takımı oldu.

     Final maçında Total Spor ile karşılan Süt Birliği Spor maçı 3-2 kazanarak şampiyonluk kupasını kaldırdı.  Final maçından önce  yapılan üçüncülük maçında ise gülen taraf Selendi Belediye Spor oldu.

  6 Mayıs tarihinde başlayan ve 15 takımın mücadele ettiği turnuvada 2 guruptan 4er takım çeyrek finale çıktı.Çeyrek finalden 4 takım yarı finale yükseldi. Yarı final maçında Total Spor ile Özgür Petrol Spor, Süt Birliği ile de Selendi Belediyesi karşı karşıya geldi.Rakiplerini yenen Total Spor ile Süt Birliği Spor finalde eşleşti.

   Yaklaşık 600 kişinin izlediği maçta Süt Birliği, Total Sporu 3-2 yenerek, şampiyon oldu. Turnuvada Selendi Belediyesi 3. olurken en centilmen takım ise Rahmanlar Spor oldu.

  Turnuvanın Şampiyonu Süt Birliği Spor?a Kupasını Kaymakamımız Yasin Ortakcı verirken, ikinci olan Total Spor?a kupasını Belediye Başkan Vekili Etem Erol, üçüncü olan Selendi Belediye Spor?un kupasını da İlçe Emniyet Amiri Necip Torun verdi. En centilmen takım olan Rahmanlar Spor?un kupası ise Selendi Belediye Spor Başkanı İsmail Başyiğit tarafından verildi.Haber Tarihi: 08.07.2013

HaberlerBelediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyeti""""nin kuruluşunun 90. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediyemizin Programa Aldığı Mahallelerde Asfalt Çalışmaları Ara Vermeden Sürüyor.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ? ın Kurban Bayramı Mesajı

...

Belediyemiz Zabıta Ekipleri Pazarcı Esnafını Denetledi

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ PERŞEMBE PAZARINDA ESNAF VE HALKLA BULUŞTU

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ? I Y.İ.B.O ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ.

...

17 Mahalle ve Köyü birbirine bağlayan Şehir geçişi (eski Uşak yolu) nihayet açıldı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Yeni öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası nedeniyle Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Ali KANYILMAZ ve öğrencileri ziyaret etti.

...

19 Eylül Gazileri Anma Günü kutlama etkinliği Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlandı

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI.

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANIYOR.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 03 Eylül İlçemizin Kurtuluş bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...