» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, ilçemizde bulunan tüm köy ve mahalle muhtarları ile Belediyemiz tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.
 

         İlçemiz Nazmi GÜRCAN parkında gerçekleştirilen iftar yemeğine İlçe protokolü, köy ve mahalle muhtarları,oda başkanları, siyasi partilerin başkanları, dernek başkanları, eksi Belediye Başkanları katıldı. Yemeğin ardından konuşma yapan Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah Savaş, \"Bugün değil her zaman birlikte olmalıyız. Bunu da son zamanlarda başardık. Birbirimizi karalamadan, birbirimizi incitmeden siyasetin ötesinde olduk. Asla siyaset yapmadık. Selendi?nin çıkarları için birlikte hareket ettik. İlçeye yapılacak hizmetlerde el birliği içerisinde yürüdük. Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, İftar yemeğinde Belediye Başkanlarımız bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayan eski Belediye Başkanlarımıza teşekkür ederim.

      İnşallah bir gün bizleri de bu şekilde yapılan iftar yemeğine çağırırlar bende şuan burada olan eski belediye başkanlarımızın yanında otururum. \" dedi. Haber Tarihi: 19.08.2013

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ın yarıyıl tatil mesajı.

...

Belediye Başkanımız 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engelli vatandaşa manüel tekerlekli sandalye hediye etti.

...

Belediye Başkanlığımızca 2014 yılında 125 kişinin nikahı kıyıldı.

...

İLÇEMİZ MEZARLIĞI TEMİZLİĞİNE BAŞLANDI.

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

OCAK AYI ETKİNLİĞİNDE DÜZENLENEN HOŞ GELDİN MELEK TİYATRO OYUNCUSUNUN RAHATSIZLANMASI NEDENİYLE İLERİKİ TARİHDE OYNANMAK ÜZERE İPTAL EDİLDİ

...

İLÇEMİZDEN KAR MANZARASI

...

Belediyemizce Pazar yeri ve tekel deposunda tütün teslimi için gelen vatandaşlarımıza sıcak çorba ikramı devam ediyor.

...

İLÇEMİZDE TUZLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

...

3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle akülü araba hediye ettiği Nazir AKYILDIZ Belediye Başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulundu.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz Tapu Müdürünü makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Cuma Namazını İlçemiz Çarşı Camiinde kıldı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Belediye kapalı Pazar yerinde tütün üreticileri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...