» Güncel  » Haberler

  

Ramazan Bayramı""""nın birinci gününde Selendi""""de protokol üyeleri ve vatandaşlar biraraya gelerek bayramlaştı.
 

İlkbayramlaşma Belediye Kültür Salonunda gerçekleşti. İlçe Kaymakamı YasinOrtakcı, İlçe Garnizon Komutanı Üsteğmen Serkan Tahir Keskindemir, BelediyeBaşkanı Nurullah Savaş, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, siviltoplum kuruluşları ve vatandaşlar birbirlerine Bayram tebriklerini ilettiler. 

 BelediyeBaşkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada \"birlik ve beraberliğe\" dikkat çekti. 

Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ \" Bayramlar,birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerininyaşandığı, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirineyakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günlerdir. Birlikve beraberliğimizin simgesi olan, toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü vekardeşliğimizi artıran bayramlar, aynı zamanda toplumumuzun coşku günleridir.Bu güzel günleri fırsat bilerek yaşamımızda sevginin, saygının, kardeşliğin,hoşgörünün, eşitliğin ve adaletin etkin kılınması, etik değerlerin tüm toplumukuşatması adına hep birlikte çaba göstermeliyiz. Bu anlamlı bayramın Selendi halkı için, milletimiz ve ülkemiz içindostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle tümhemşerilerimin ve İslam aleminin Ramazan Bayramınıtebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlardiliyorum\" dedi. Haber Tarihi: 19.08.2013

Haberler19 Eylül Gazileri Anma Günü kutlama etkinliği Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlandı

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI.

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 91. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 18. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 2. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANIYOR.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 03 Eylül İlçemizin Kurtuluş bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

İlçemizin Düşman İşgalinden kurtuluşunun 91. yıldönümü Geleneksel 18 Kültür ve Cirit Festivali 2.Selendiler günü kutlama proğramı.

...

Ramazan Bayramı""""nın birinci gününde Selendi""""de protokol üyeleri ve vatandaşlar biraraya gelerek bayramlaştı.

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, ilçemizde bulunan tüm köy ve mahalle muhtarları ile Belediyemiz tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ ,Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

İlçemiz Şerefiye Mahallesi Tefik UĞUR Caddesi ve 47 nolu sokak yol düzenlemesi bitirildi

...

İlçemiz Karşıova Mahallesi 48 nolu sokak yol düzenlemesi bitirildi

...

İlçemiz Fatih Mahallesi 66-67 nolu sokak yol düzenlemesi bitirildi

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Belediye Kültür salonunda ilçe muhtarları ile toplantı yaptı.

...

Ulaştırma Uzman Çavuş Mustafa KAYĞISIZ askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.

...