» Güncel  » Haberler

  

Ramazan Bayramı""""nın birinci gününde Selendi""""de protokol üyeleri ve vatandaşlar biraraya gelerek bayramlaştı.
 

İlkbayramlaşma Belediye Kültür Salonunda gerçekleşti. İlçe Kaymakamı YasinOrtakcı, İlçe Garnizon Komutanı Üsteğmen Serkan Tahir Keskindemir, BelediyeBaşkanı Nurullah Savaş, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, siviltoplum kuruluşları ve vatandaşlar birbirlerine Bayram tebriklerini ilettiler. 

 BelediyeBaşkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada \"birlik ve beraberliğe\" dikkat çekti. 

Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ \" Bayramlar,birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerininyaşandığı, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirineyakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günlerdir. Birlikve beraberliğimizin simgesi olan, toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü vekardeşliğimizi artıran bayramlar, aynı zamanda toplumumuzun coşku günleridir.Bu güzel günleri fırsat bilerek yaşamımızda sevginin, saygının, kardeşliğin,hoşgörünün, eşitliğin ve adaletin etkin kılınması, etik değerlerin tüm toplumukuşatması adına hep birlikte çaba göstermeliyiz. Bu anlamlı bayramın Selendi halkı için, milletimiz ve ülkemiz içindostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle tümhemşerilerimin ve İslam aleminin Ramazan Bayramınıtebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlardiliyorum\" dedi. Haber Tarihi: 19.08.2013

HaberlerBelediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 92.yıldönümü ve 19.Geleneksel Cirit Festivali coşkuyla kutlandı.

...

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 92.yıldönümü ve 19.Geleneksel Cirit Festivali coşkuyla kutlandı.

...

Kurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

EYLÜL 2014 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA DUMANLAR MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

Kurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

Kurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

Şengül Bulut ARSEVER"" in halk konseri

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 92. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 19. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 3. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANIYOR.

...

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İLÇEMİZDE KUTLANDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah Savaş" ın Selendi nin Kurtuluşunun 92. yılı dönümü kutlama mesajı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Selendi" nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 92. yıldönümü Geleneksel 19. Kültür ve Cirit Festivali,3. Selendili" ler günü etkinlik ve kutlama programıdır.

...

İlçemiz Oda Başkanları Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Aşkın AKKOÇ"""""""" u makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...