» Güncel  » Haberler

  

Zübeyde Hanım anaokulu öğrencileri İtfaiye Amirliğimizi ziyaret etti.
 

Ziyarette anaokulu öğrencilerine, İtfaiye Personelimiz tarafından itfaiye araç ve gereçleri tanıtıldı. Yangına neden olma, yangından korunma gibi konuların da anlatıldığı gezide öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Okul Öğretmenleri İtfaiye çalışanlarının gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnun olduklarını ifade ettiler.

    Zübeyde Hanım Anaokulu Rehber Öğretmeni Süheyla Ortakcı, ziyarette yaptığı konuşmada öğrencileri ile birlikte itfaiye erlerinin nasıl çalıştıkları hakkında bilgiler almak için itfaiye müdürlüğünü ziyaret ettiklerini ve bu gezinin çocuklara çok fayda sağladığını kaydetti.

    Okul öncesi eğitimi alan çocuklarımız artık çok şanslılar diyen Süheyla Ortakcı,?çocuklarımızın araştırma yapma, problem çözme, olayı yerinde inceleme,yaşama, gözlem yapma yolu ve doğrudan öğrenme gereksinimlerini karşılama amacıyla çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu kapsamda da bu hafta çocuklarımızı ev kazaları ve yangınlara karşı bilinçlendirme amacıyla bu işin uzmanı ve bu işi meslek olarak yapan itfaiyeci ağabeyleri, amcaları ile buluşturduk. Selendi Belediyesi İtfaiye Amirliğine çok teşekkür ediyoruz çocuklarımıza, onların dilinde güzel bir şekilde minik bir eğitim verdiler?şeklinde konuştu.

    İtfaiye Amirliği personelimiz ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza bir nebze faydamız olduysa ne mutlu bize dediler.

 Haber Tarihi: 08.03.2014

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 14 ? 20 Nisan ?Kutlu Doğum Haftası? nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Mazbatasını Aldı.

...

BELEDİYE MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ EMEKLİ EMNİYET PERSONELLERİNİN POLİS HAFTASINI KUTLADI.

...

İLÇEMİZDE POLİS HAFTASI KUTLANDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatı"nın 169. kuruluş yıl dönümünü münasebetiyle mesaj yayımladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN 21 MART NEVRUZ BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN ÇANAKKALE ZAFERİ VE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ ?12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy?u Anma Günü? dolayısıyla mesaj yayınladı.

...

Zübeyde Hanım anaokulu öğrencileri İtfaiye Amirliğimizi ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

Belediye meclisi son kez toplandı.

...

SELENDİ BELEDİYE SPOR TAKIMI ŞAMPİYONLUK YOLUNDA EMİN ADIMLARLA

...