» Güncel  » Haberler

  

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN ÇANAKKALE ZAFERİ VE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
 

  18 Mart Çanakkale Zaferi\r\ndolayısıyla Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ yayınladığı\r\nmesajında şunları dile getirdi: 
? Çanakkale Zaferi, Vatan topraklarımızı ve bağımsızlığımızı\r\nkorumak için Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve onun silah arkadaşları\r\ntarafından, dönemin en güçlü ordularına sahip işgalci devletlere karşı\r\nkazanılmıştır. 18 Mart, ?Çanakkale Geçilmez? gerçeğini tarihe altın harflerle\r\nyazdıran binlerce şehidimizin kanla yazdığı eşsiz bir tarihtir. Vatanı için\r\ngövdesini siper etmekten asla çekinmeyen Türk Milleti bağımsızlığına olan\r\ntutkusunu tüm dünyaya bir kez daha Çanakkale Zaferiyle göstermiştir.

\r\n\r\n

   Türkiye Cumhuriyeti? nin tam bağımsızlığını korumak\r\nuğruna verilen bu şanlı mücadeleyi hiçbir zaman unutmamalıyız, Türk Milletinin\r\nverdiği onurlu mücadeleyi nesilden nesile aktararak, bizlere emanet edilen\r\nkutsal vatan topraklarımızın değerinin bilinmesi için çalışmalıyız. Türkiye\r\nCumhuriyeti? nin sonsuza dek varlığını sürdürmesi için üstümüze düşen yegâne\r\ngörev; Atatürk?ün ilke ve inkılâplarının koruyucusu ve uygulayıcısı\r\nolmaktan geçer.

\r\n\r\n

 Bu duygu ve düşüncelerle Çanakkale Zaferinin 99.yıl dönümünü\r\nyürekten kutluyor, başta Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları\r\nolmak üzere özgürlük ve bağımsızlığımız uğruna hayatlarını feda eden aziz\r\nşehitlerimizi, ebediyete intikal eden veya hayatta olan kahraman gazilerimizi\r\nsaygıyla ve şükranla anıyorum.?Dedi.Haber Tarihi: 17.03.2014

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 14 ? 20 Nisan ?Kutlu Doğum Haftası? nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Mazbatasını Aldı.

...

BELEDİYE MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ EMEKLİ EMNİYET PERSONELLERİNİN POLİS HAFTASINI KUTLADI.

...

İLÇEMİZDE POLİS HAFTASI KUTLANDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatı"nın 169. kuruluş yıl dönümünü münasebetiyle mesaj yayımladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN 21 MART NEVRUZ BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN ÇANAKKALE ZAFERİ VE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ ?12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy?u Anma Günü? dolayısıyla mesaj yayınladı.

...

Zübeyde Hanım anaokulu öğrencileri İtfaiye Amirliğimizi ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

Belediye meclisi son kez toplandı.

...

SELENDİ BELEDİYE SPOR TAKIMI ŞAMPİYONLUK YOLUNDA EMİN ADIMLARLA

...