» Güncel  » Haberler

  

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Sayın Sümer Oral, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde MHP?den belediye başkalığını kazanan ilçelere ziyaretlerini sürdürüyor.
 

Milliyetçi\r\nHareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Sümer Oral, 30 Mart\r\nyerel seçimlerinde MHPden Belediye Başkalığını kazanan ilçelere\r\nziyaretlerini sürdürüyor. Oral, Belediye\r\nBaşkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ ı makamında ziyaret etti.

\r\n\r\n

Belediye Başkanımız Ecz .Nurullah\r\nSAVAŞ ı ikinci kez Belediye Başkanı seçilmesi nedeniyle yeni döneminde\r\nbaşarılar dileyen tecrübeli siyasetçi Sümer Oral, siyasi\r\nhayatından örnekler verdi. 28 Eylül 1986 ve 30 Mart 2014 seçimlerinin Manisa için önemini belirten MHP\r\nManisa Milletvekili Sümer Oral,\r\n\"1986 yılında yapılan seçimlerde Anapın ve Merhum Özalın zirvede olduğu bir\r\nzamandı. Seçim öncesi Anapın araç konvoyu bitmek bilmedi. Ben ve\r\ndiğer arkadaşlarım bir birimizin yüzlerini baktık. Konuşamaz olduk. Sandıklar\r\naçıldı zafer bizim oldu. 2014 seçimlerinde de aynısı oldu. Manisalı her zaman\r\noy vereceği yeri iyi düşünür ve sandığa yansıtır. Manisa her seçimde sürpriz yapan ilimizdir. Sümer Oral, 2014\r\nyılında Selendi tarihinde üst\r\nüste iki dönem Belediye Başkanı seçilerek tarih yazan bir Belediye Başkanı\r\nolarak Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah\r\nSAVAŞ ı kutladı, görevinde başarılar diledi. Sümer Oral, \"Başkanımızın\r\nSelendi için yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu daha güzel\r\nhizmetler vereceğini inanıyorum\" diye konuştu.

\r\n\r\n

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah\r\nSAVAŞ \"İlçemiz halkımın bana verdiği sorumluluğu biliyorum. Bu bilinçle\r\nbundan sonraki hizmet dönemimde köyümüzle kentimizle bir bütün olarak hiç\r\nkimseye ayrım yapmadan hizmet edeceğiz. İlçemizi hak ettiği yere getirme\r\nnoktasında elimizden ne gelirse yapacağız. Seçim meydanlarında verdiğimiz\r\nsözlerin arkasındayız. Bu konuda Manisa Büyük şehir Belediye Başkanımız Sayın\r\nCengiz ERGÜN arkamızdadır. Dedi.Haber Tarihi: 25.04.2014

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ RAMAZAN AYI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI

...

İlçemizde 14. Geleneksel Kiraz Festivali düzenlendi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...

HAZİRAN 2014 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.

...

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün 2013-2014 eğitim öğretim yıl sonu sergisi Halk Eğitim Merkezinin toplantı salonunda açıldı.

...

ÇANAKKALE GEZİSİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ"""" ın Miraç Kandili Mesajı

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ"""" ın Miraç Kandili Mesajı

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürk?ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Eczacı Nurullah SAVAŞ Somadaki Şehitlerimiz için Başsağlığı mesajı yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ ANNELER GÜNÜ MESAJI

...

Salihli Sel-Der Yönetimi Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ı Makamında Ziyaret Etti

...

MAYIS 2014 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ" ı makamında ziyaret etti.

...