» Güncel  » Haberler

  

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Sayın Sümer Oral, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde MHP?den belediye başkalığını kazanan ilçelere ziyaretlerini sürdürüyor.
 

Milliyetçi\r\nHareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Sümer Oral, 30 Mart\r\nyerel seçimlerinde MHPden Belediye Başkalığını kazanan ilçelere\r\nziyaretlerini sürdürüyor. Oral, Belediye\r\nBaşkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ ı makamında ziyaret etti.

\r\n\r\n

Belediye Başkanımız Ecz .Nurullah\r\nSAVAŞ ı ikinci kez Belediye Başkanı seçilmesi nedeniyle yeni döneminde\r\nbaşarılar dileyen tecrübeli siyasetçi Sümer Oral, siyasi\r\nhayatından örnekler verdi. 28 Eylül 1986 ve 30 Mart 2014 seçimlerinin Manisa için önemini belirten MHP\r\nManisa Milletvekili Sümer Oral,\r\n\"1986 yılında yapılan seçimlerde Anapın ve Merhum Özalın zirvede olduğu bir\r\nzamandı. Seçim öncesi Anapın araç konvoyu bitmek bilmedi. Ben ve\r\ndiğer arkadaşlarım bir birimizin yüzlerini baktık. Konuşamaz olduk. Sandıklar\r\naçıldı zafer bizim oldu. 2014 seçimlerinde de aynısı oldu. Manisalı her zaman\r\noy vereceği yeri iyi düşünür ve sandığa yansıtır. Manisa her seçimde sürpriz yapan ilimizdir. Sümer Oral, 2014\r\nyılında Selendi tarihinde üst\r\nüste iki dönem Belediye Başkanı seçilerek tarih yazan bir Belediye Başkanı\r\nolarak Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah\r\nSAVAŞ ı kutladı, görevinde başarılar diledi. Sümer Oral, \"Başkanımızın\r\nSelendi için yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu daha güzel\r\nhizmetler vereceğini inanıyorum\" diye konuştu.

\r\n\r\n

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah\r\nSAVAŞ \"İlçemiz halkımın bana verdiği sorumluluğu biliyorum. Bu bilinçle\r\nbundan sonraki hizmet dönemimde köyümüzle kentimizle bir bütün olarak hiç\r\nkimseye ayrım yapmadan hizmet edeceğiz. İlçemizi hak ettiği yere getirme\r\nnoktasında elimizden ne gelirse yapacağız. Seçim meydanlarında verdiğimiz\r\nsözlerin arkasındayız. Bu konuda Manisa Büyük şehir Belediye Başkanımız Sayın\r\nCengiz ERGÜN arkamızdadır. Dedi.Haber Tarihi: 25.04.2014

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Atatürk Caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ" ın yeni yıl mesajı.

...

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCIMIZ AŞKIN AKKOÇ ÇAMLICA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN 105 YAŞINDAKİ NESLİHAN ÇAY? I ZİYARET ETTİ.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ engelli vatandaşlarımıza akülü ve manüel tekerlekli sandalye hediye etmeye devam ediyor

...

İlçemizde Salak Oğlum adlı tiyatro oyunu sergilendi.

...

Belediye Başkanımız 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engelli vatandaşa manüel tekerlekli sandalye hediye etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Selendi Et Restaurant Açılışına katıldı.

...

AİLE İÇİ İLETİŞİM SEMİNERİ VERİLDİ

...

04/12/2014 tarihinde Belediyemiz Kültür Salonunda Aile İçi İletişim konulu eğitim semineri düzenlenmiştir.

...

Belediye Başkanımız 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engelli vatandaşa akülü ve manüel tekerlekli sandalye hediye etti.

...

Belediye Başkanımız, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçedeki rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti.

...

2014 Aralık ayı olağan toplantısını İlçemiz Mıdıklı mahallesinde yaptı

...

Belediye Başkanımız yürüme engelli vatandaşımız Hüseyin AKINCI? ya tekerlekli sandalye hediye etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ ? IN 3 ARALIK DÜNYA ÖZÜRLÜLER GÜNÜ MESAJI

...