» Güncel  » Haberler

  

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Sayın Sümer Oral, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde MHP?den belediye başkalığını kazanan ilçelere ziyaretlerini sürdürüyor.
 

Milliyetçi\r\nHareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Sümer Oral, 30 Mart\r\nyerel seçimlerinde MHPden Belediye Başkalığını kazanan ilçelere\r\nziyaretlerini sürdürüyor. Oral, Belediye\r\nBaşkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ ı makamında ziyaret etti.

\r\n\r\n

Belediye Başkanımız Ecz .Nurullah\r\nSAVAŞ ı ikinci kez Belediye Başkanı seçilmesi nedeniyle yeni döneminde\r\nbaşarılar dileyen tecrübeli siyasetçi Sümer Oral, siyasi\r\nhayatından örnekler verdi. 28 Eylül 1986 ve 30 Mart 2014 seçimlerinin Manisa için önemini belirten MHP\r\nManisa Milletvekili Sümer Oral,\r\n\"1986 yılında yapılan seçimlerde Anapın ve Merhum Özalın zirvede olduğu bir\r\nzamandı. Seçim öncesi Anapın araç konvoyu bitmek bilmedi. Ben ve\r\ndiğer arkadaşlarım bir birimizin yüzlerini baktık. Konuşamaz olduk. Sandıklar\r\naçıldı zafer bizim oldu. 2014 seçimlerinde de aynısı oldu. Manisalı her zaman\r\noy vereceği yeri iyi düşünür ve sandığa yansıtır. Manisa her seçimde sürpriz yapan ilimizdir. Sümer Oral, 2014\r\nyılında Selendi tarihinde üst\r\nüste iki dönem Belediye Başkanı seçilerek tarih yazan bir Belediye Başkanı\r\nolarak Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah\r\nSAVAŞ ı kutladı, görevinde başarılar diledi. Sümer Oral, \"Başkanımızın\r\nSelendi için yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu daha güzel\r\nhizmetler vereceğini inanıyorum\" diye konuştu.

\r\n\r\n

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah\r\nSAVAŞ \"İlçemiz halkımın bana verdiği sorumluluğu biliyorum. Bu bilinçle\r\nbundan sonraki hizmet dönemimde köyümüzle kentimizle bir bütün olarak hiç\r\nkimseye ayrım yapmadan hizmet edeceğiz. İlçemizi hak ettiği yere getirme\r\nnoktasında elimizden ne gelirse yapacağız. Seçim meydanlarında verdiğimiz\r\nsözlerin arkasındayız. Bu konuda Manisa Büyük şehir Belediye Başkanımız Sayın\r\nCengiz ERGÜN arkamızdadır. Dedi.Haber Tarihi: 25.04.2014

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ın Ramazan Ayı mesajı

...

İlçemiz Pınarlar Mahallesinde bu yıl 15. Kiraz festivali düzenlendi.

...

Bu yıl 13 Haziran 2015 tarihinde İlçemiz Pınarlar Mahallesinde 15. si düzenlenecek olan kiraz festivali proğramı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretini İlçemiz Gölbaşı mahallesinde gerçekleştirdi

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? mesajı

...

İlçemiz Yöresel Ses Sanatçıları ve Vizyontürk Koordinatörü Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürk?ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı nedeniyle kutlama mesaj yayınladı.

...

SELENDİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDA E-BELEDİYE HİZMETİNE BAŞLADI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? IN AHİLİK HAFTASI MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ MESAJI

...

İlçemiz Kınık Mahallesinin Altyapısı Yenilendi

...

Hayvan Sulama Göletleri Hayata Geçiyor

...

İlçemizde Mezarlıklar Temizlendi

...