» Güncel  » Haberler

  

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ ANNELER GÜNÜ MESAJI
 

     Belediye\r\nBaşkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, anneliğin yeri doldurulamayan, değeri\r\nhiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyanın en yüce duygularından birisi olduğunu\r\nsöyledi.

\r\n\r\n

    Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj\r\nyayımlayan Belediye Başkanımız Eczacı Nurullah SAVAŞ, en kutsal varlık olan\r\nannelerin, insanlığın var oluşundan bugüne kadar sevginin, şefkatin,\r\nmücadelenin ve özverinin sembolü olduğunu ifade etti.

  Belediye\r\nBaşkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, mesajında şunları kaydetti: ?Annelik\r\nyeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyanın en güzel, en\r\ntemiz, en masum ve en yüce duygularından biridir. Bizlere değer bilincini ilk\r\nöğreten annelerimiz, yorulup bıkmadan bizleri büyütmüş, sabır göstermiş,\r\nsadakat, cesaret, hoşgörü ve sevgiyi aşılamıştır. Hepimiz için en önemli varlık\r\nolan annelerimize hayatlarının her gününde destek olmak, bizden bekledikleri\r\nsevgi ve saygıyı göstermek bir görev değil, içten gelen duygu olmalıdır. Başta\r\nvatanı için canını feda eden kahraman Türk evlatlarının bizlere birer emaneti\r\nolan şehit anneleri olmak üzere gazi anneleri ve diğer bütün annelerin gününü\r\nkutlar, hayatın tüm güzelliklerine layık olan annelerimize sağlık ve\r\nmutluluklar dilerim.?  Dedi.Haber Tarihi: 09.05.2014

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Haziran Ayının üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ın Ramazan Ayı mesajı

...

İlçemiz Pınarlar Mahallesinde bu yıl 15. Kiraz festivali düzenlendi.

...

Bu yıl 13 Haziran 2015 tarihinde İlçemiz Pınarlar Mahallesinde 15. si düzenlenecek olan kiraz festivali proğramı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretini İlçemiz Gölbaşı mahallesinde gerçekleştirdi

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? mesajı

...

İlçemiz Yöresel Ses Sanatçıları ve Vizyontürk Koordinatörü Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürk?ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı nedeniyle kutlama mesaj yayınladı.

...

SELENDİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDA E-BELEDİYE HİZMETİNE BAŞLADI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? IN AHİLİK HAFTASI MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ MESAJI

...

İlçemiz Kınık Mahallesinin Altyapısı Yenilendi

...