» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürk?ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
 

Belediye\r\nBaşkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor\r\nBayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

\r\n\r\n

       Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ mesajında, \"Soma?da meydana gelen maden\r\nfaciasının acısını kalbimizde hissederek milli bayramımızı yaşıyoruz. Gazi\r\nMustafa Kemalin 19 Mayıs 1919da Samsuna çıkışıyla birlikte milletimizin\r\numutları canlanmış ve kendi kaderini yeniden tayin edeceği İstiklal Mücadelesi\r\nbaşlamıştır. Ülkemiz genç ve dinamik nüfusuyla, Cumhuriyetin 100. yılında\r\nbirçok hedefini gerçeğe dönüştürmüş olarak, çok daha parlak başarılara imza\r\natacaktır. İnanıyorum ki gençlerimiz, ülkemizi eşitlik, adalet, insan hakları,\r\ndemokrasi ve hukuk devleti temelinde inşa edecek, daha müreffeh bir ülke için\r\ngayret göstereceklerdir. Bu düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal ve silah\r\narkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyor, sevgili gençlerimizin ve tüm\r\nhemşehrilerimin 19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor,\r\nsevgi ve selamlarımı sunuyorum\"Haber Tarihi: 20.05.2014

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Haziran Ayının üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ın Ramazan Ayı mesajı

...

İlçemiz Pınarlar Mahallesinde bu yıl 15. Kiraz festivali düzenlendi.

...

Bu yıl 13 Haziran 2015 tarihinde İlçemiz Pınarlar Mahallesinde 15. si düzenlenecek olan kiraz festivali proğramı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretini İlçemiz Gölbaşı mahallesinde gerçekleştirdi

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? mesajı

...

İlçemiz Yöresel Ses Sanatçıları ve Vizyontürk Koordinatörü Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürk?ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı nedeniyle kutlama mesaj yayınladı.

...

SELENDİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDA E-BELEDİYE HİZMETİNE BAŞLADI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? IN AHİLİK HAFTASI MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ MESAJI

...

İlçemiz Kınık Mahallesinin Altyapısı Yenilendi

...