» Güncel  » Haberler

  

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün 2013-2014 eğitim öğretim yıl sonu sergisi Halk Eğitim Merkezinin toplantı salonunda açıldı.
 

İlçemizde Halk Eğitim Merkezi\r\nMüdürlüğünün 2013-2014 eğitim öğretim yıl sonu sergisi Halk Eğitim Merkezinin\r\ntoplantı salonunda açıldı.

\r\n\r\n

Çeyiz ürünleri hazırlama, iğne oyası,\r\nturistik ve hediyelik eşya yapımı, giysiler ve dikiş makinesi kullanımı gibi\r\nbirçok eserin yer aldığı serginin açılışına, Garnizon Komutanı Üsteğmen Mustafa\r\nAkpınar, Belediye Başkanımız Eczacı Nurullah Savaş, İlçe Emniyet Amiri Necip Torun, İlçe Milli Eğitim\r\nMüdürü Kazım Tokkaş, Şube Müdürü Ali Dağdelen, İlçe\r\nHalk Eğitim Müdürü Muhsin Kasap, Müdür Yardımcıları Hamdi Kılıç, Şeref\r\nKoçyiğit, daire amirleri, okul müdürleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

\r\n\r\n

Açılış konuşmasını yapan Halk Eğitim\r\nMerkezi Müdürü Muhsin Kasap, \"Sanat insanlara hitap eden en zarif\r\nduyguların, en ince detayların evrensel dilidir. Kursiyerlerimizin ve kurs\r\nöğretmenimizin sabırla ortaya koyduğu bu sanat ürünleri, titiz bir çalışmanın\r\neseridir. Bugün sergilenen ürünler, Halk Eğitimin yapmış olduğu çalışmaların\r\nsadece bir bölümüdür. Halk Eğitim Merkezleri sadece biçki dikiş kurslarından\r\nibaret olmayıp, çalışma alanı çok geniştir. Bu kapsamda değişik kurslar açtık\r\naçmaya da devam edeceğiz Halk Eğitim hizmetlerinden yararlanmak üzere tüm Selendi Halkını\r\nkurslarımıza katılmaya davet ediyoruz\" dedi.

\r\n\r\n

Kurdelesi kesilerek açılan sergide\r\nbirçok eser görücüye çıktı. Serginin üç gün açık kalacağı bildirildi. Haber Tarihi: 02.06.2014

HaberlerZirve Dağcılık Uşak ve İzmir Şubeleri ile Anemon Dağcılık kulübü üye dağcılar İlçemiz Terziler Mahallesinde bulunan Yelimere kanyonunu yürüdü.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanlığımızca asker uğurlama eğlencesi düzenlendi.

...

ŞUBAT 2015 AYI OLAGAN MECLİS TOPLANTISI 03/02/2015 GÜNÜ İLÇEMİZ ZIRAMAN MAHALLESİNDE YAPILACAK

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA 1995/1 TERTİP ASKERE GİDECEK GENÇLERE ASKER EĞLENCESİ DÜZENLENDİ.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ın yarıyıl tatil mesajı.

...

Belediye Başkanımız 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engelli vatandaşa manüel tekerlekli sandalye hediye etti.

...

Belediye Başkanlığımızca 2014 yılında 125 kişinin nikahı kıyıldı.

...

İLÇEMİZ MEZARLIĞI TEMİZLİĞİNE BAŞLANDI.

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

OCAK AYI ETKİNLİĞİNDE DÜZENLENEN HOŞ GELDİN MELEK TİYATRO OYUNCUSUNUN RAHATSIZLANMASI NEDENİYLE İLERİKİ TARİHDE OYNANMAK ÜZERE İPTAL EDİLDİ

...

İLÇEMİZDEN KAR MANZARASI

...

Belediyemizce Pazar yeri ve tekel deposunda tütün teslimi için gelen vatandaşlarımıza sıcak çorba ikramı devam ediyor.

...