» Güncel  » Haberler

  

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün 2013-2014 eğitim öğretim yıl sonu sergisi Halk Eğitim Merkezinin toplantı salonunda açıldı.
 

İlçemizde Halk Eğitim Merkezi\r\nMüdürlüğünün 2013-2014 eğitim öğretim yıl sonu sergisi Halk Eğitim Merkezinin\r\ntoplantı salonunda açıldı.

\r\n\r\n

Çeyiz ürünleri hazırlama, iğne oyası,\r\nturistik ve hediyelik eşya yapımı, giysiler ve dikiş makinesi kullanımı gibi\r\nbirçok eserin yer aldığı serginin açılışına, Garnizon Komutanı Üsteğmen Mustafa\r\nAkpınar, Belediye Başkanımız Eczacı Nurullah Savaş, İlçe Emniyet Amiri Necip Torun, İlçe Milli Eğitim\r\nMüdürü Kazım Tokkaş, Şube Müdürü Ali Dağdelen, İlçe\r\nHalk Eğitim Müdürü Muhsin Kasap, Müdür Yardımcıları Hamdi Kılıç, Şeref\r\nKoçyiğit, daire amirleri, okul müdürleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

\r\n\r\n

Açılış konuşmasını yapan Halk Eğitim\r\nMerkezi Müdürü Muhsin Kasap, \"Sanat insanlara hitap eden en zarif\r\nduyguların, en ince detayların evrensel dilidir. Kursiyerlerimizin ve kurs\r\nöğretmenimizin sabırla ortaya koyduğu bu sanat ürünleri, titiz bir çalışmanın\r\neseridir. Bugün sergilenen ürünler, Halk Eğitimin yapmış olduğu çalışmaların\r\nsadece bir bölümüdür. Halk Eğitim Merkezleri sadece biçki dikiş kurslarından\r\nibaret olmayıp, çalışma alanı çok geniştir. Bu kapsamda değişik kurslar açtık\r\naçmaya da devam edeceğiz Halk Eğitim hizmetlerinden yararlanmak üzere tüm Selendi Halkını\r\nkurslarımıza katılmaya davet ediyoruz\" dedi.

\r\n\r\n

Kurdelesi kesilerek açılan sergide\r\nbirçok eser görücüye çıktı. Serginin üç gün açık kalacağı bildirildi. Haber Tarihi: 02.06.2014

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 92.yıldönümü ve 19.Geleneksel Cirit Festivali coşkuyla kutlandı.

...

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 92.yıldönümü ve 19.Geleneksel Cirit Festivali coşkuyla kutlandı.

...

Kurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

EYLÜL 2014 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA DUMANLAR MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

Kurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

Kurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

Şengül Bulut ARSEVER"" in halk konseri

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 92. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 19. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 3. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANIYOR.

...

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İLÇEMİZDE KUTLANDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah Savaş" ın Selendi nin Kurtuluşunun 92. yılı dönümü kutlama mesajı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Selendi" nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 92. yıldönümü Geleneksel 19. Kültür ve Cirit Festivali,3. Selendili" ler günü etkinlik ve kutlama programıdır.

...

İlçemiz Oda Başkanları Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Aşkın AKKOÇ"""""""" u makamında ziyaret etti.

...