» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
 

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Berat\r\nKandili nin Müslümanların sınırsız af ve merhamet sahibi olan Yüce Allaha\r\nsığınarak günahlardan arındıkları, ilahi lütuf ve bereketlere eriştikleri\r\nmüstesna zaman dilimlerinden biri olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

\r\n\r\n

  \"İnsanlar arasındaki birlik, beraberlik ve\r\nkardeşlik duygularını artırmaya vesile olan bu gibi gün ve geceleri, kendimizi\r\nyenilememiz, geçmişimizi muhasebe etmemiz, geleceğimizi planlama ve\r\nümitlerimizi tazelememiz için büyük bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.\r\nToplumumuzda mukaddes gün ve gecelere büyük önem verilmektedir. Manevi huzurun,\r\nbirlik ve beraberlik duygularının,sosyal dayanışma ve kaynaşma özelliklerinin\r\ndoruğa çıktığı kandil geceleri,ailemize, toplumumuza, bütün insanlığa ve en\r\nönemlisi Yüce Yaradana karşı sorumluluklarımızı hatırlamamız için büyük bir\r\nfırsattır.

\r\n\r\n

  Bu duygu ve düşüncelerle, idrak edeceğimiz\r\nBerat Kandilinin insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını diliyor,\r\nbütün  vatandaşlarımızın,?Berat Kandilleri? ni canı gönülden kutluyorum.\r\n\"DediHaber Tarihi: 12.06.2014

HaberlerİLÇEMİZDE TUZLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

...

3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle akülü araba hediye ettiği Nazir AKYILDIZ Belediye Başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulundu.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz Tapu Müdürünü makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Cuma Namazını İlçemiz Çarşı Camiinde kıldı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Belediye kapalı Pazar yerinde tütün üreticileri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz mahalle muhtarları ile toplantı yaptı.

...

OCAK 2015 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA KAZIKLI MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

SELENDİ BELEDİYESİ MEMURLARINDA SÖZLEŞME YENİLENDİ.

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"ın Mevlid Kandili Mesajı

...

SELENDİ CHP İLÇE YÖNETİMİ, BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ YILSONU NEDENIYLE BİRİM MÜDÜRLERİYLE YEMEKLİ DEGERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

...