» Güncel  » Haberler

  

(TEOG) Türkiye Birincisi Nurullah AKGÜN Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ı makamında ziyaret etti.
 

Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavında (TEOG) Türkiye Birincisi Nurullah AKGÜN Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞı makamında ziyaret etti.
TEOG sınavına katılan ve Türkiye  birinci olan Kula Körfez Dershanesi öğrencisi Nurullah AKGÜN sınavda Türkiye 1. si oldu. Körfez Dershane Müdürü ve velisi ile birlikte Belediye Başkanımızı  ziyaret ederek mutluluklarını paylaştı.

 ?ÖĞRETMEN, VELİ İŞBİRLİĞİ, ÖĞRENCİYE OLUMLU YANSIYOR?
Sınavda dereceye giren Türkiye 1. si Nurullah AKGÜN ü başarılarından dolayı tebrik eden Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ başarılı öğrencilerin yetişmesinde büyük pay sahibi olan öğretmen ve velileri de tebrik ederek kendilerine teşekkür etti. Belediye Başkanımız ayrıca İlçemizde bulunan bütün okulların öğretmen ve müdürleriyle öğrenci velilerine de teşekkür ederek şunları söyledi: ?İlçemizde biz şu anda, dünyanın en medeni ilçesi, ili ya da ülkesinde yer alan okullardaki seviyeyi yakalamış durumdayız. Öğrencilerimiz başarılı ve bu başarılarında veli, öğretmen ve müdürlerimizin de payı büyük.Öğretmen - veli işbirliği, öğrenciye olumlu yansıyor. Böyle bir yörenin Belediye Başkanı olarak da hem velilere hem de öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür etmek istiyorum?
?SİZ GENÇLER, BİZİM GELECEĞİMİZSİNİZ, ONURUMUZ VE GURURUMUZSUNUZ?
Belediye Başkanımız, Ayrıca biz yerel yöneticilerin en önemli görevi de böyle sağlıklı nesiller yetiştirmek. Eğitim benim için çok önemli. Eğitimin yaşını kaçırırsak, telafisi olmayan sonuçlarla karşılaşabiliriz. Öğretim demiyorum çünkü ilerleyen yaşlarda, mesela yabancı dil ya da başka bir şey öğretilebilir.Ama insana saygıdan trafik kurallarına, sağlıktan medeni yaşama kadar birçok konunun eğitimini küçük yaşlarda vermek gerekir. Ziyaretime gelen başarılı öğrencimizi, velilerimizi, öğretmen ve idarecilerimizi kutluyorum. Siz gençler,bizim geleceğimizsiniz, onurumuz ve gururumuzsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum? şeklinde konuştu. Ziyaret sonrası Belediye Başkanımız başarılı öğrencimizi altınla ödüllendirdi. 
          Haber Tarihi: 16.07.2014

HaberlerKurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

EYLÜL 2014 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA DUMANLAR MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

Kurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

Kurtuluş Etkinlikleri devam ediyor.

...

Şengül Bulut ARSEVER"" in halk konseri

...

İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 92. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 19. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 3. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANIYOR.

...

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İLÇEMİZDE KUTLANDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah Savaş" ın Selendi nin Kurtuluşunun 92. yılı dönümü kutlama mesajı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Selendi" nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 92. yıldönümü Geleneksel 19. Kültür ve Cirit Festivali,3. Selendili" ler günü etkinlik ve kutlama programıdır.

...

İlçemiz Oda Başkanları Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Aşkın AKKOÇ"""""""" u makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ, Kadir Gecesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

(TEOG) Türkiye Birincisi Nurullah AKGÜN Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ı makamında ziyaret etti.

...

İlçemizde İki Direk Bi Şamata Akşamı Yaşandı

...