» Güncel  » Haberler

  

(TEOG) Türkiye Birincisi Nurullah AKGÜN Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ı makamında ziyaret etti.
 

Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavında (TEOG) Türkiye Birincisi Nurullah AKGÜN Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞı makamında ziyaret etti.
TEOG sınavına katılan ve Türkiye  birinci olan Kula Körfez Dershanesi öğrencisi Nurullah AKGÜN sınavda Türkiye 1. si oldu. Körfez Dershane Müdürü ve velisi ile birlikte Belediye Başkanımızı  ziyaret ederek mutluluklarını paylaştı.

 ?ÖĞRETMEN, VELİ İŞBİRLİĞİ, ÖĞRENCİYE OLUMLU YANSIYOR?
Sınavda dereceye giren Türkiye 1. si Nurullah AKGÜN ü başarılarından dolayı tebrik eden Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ başarılı öğrencilerin yetişmesinde büyük pay sahibi olan öğretmen ve velileri de tebrik ederek kendilerine teşekkür etti. Belediye Başkanımız ayrıca İlçemizde bulunan bütün okulların öğretmen ve müdürleriyle öğrenci velilerine de teşekkür ederek şunları söyledi: ?İlçemizde biz şu anda, dünyanın en medeni ilçesi, ili ya da ülkesinde yer alan okullardaki seviyeyi yakalamış durumdayız. Öğrencilerimiz başarılı ve bu başarılarında veli, öğretmen ve müdürlerimizin de payı büyük.Öğretmen - veli işbirliği, öğrenciye olumlu yansıyor. Böyle bir yörenin Belediye Başkanı olarak da hem velilere hem de öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür etmek istiyorum?
?SİZ GENÇLER, BİZİM GELECEĞİMİZSİNİZ, ONURUMUZ VE GURURUMUZSUNUZ?
Belediye Başkanımız, Ayrıca biz yerel yöneticilerin en önemli görevi de böyle sağlıklı nesiller yetiştirmek. Eğitim benim için çok önemli. Eğitimin yaşını kaçırırsak, telafisi olmayan sonuçlarla karşılaşabiliriz. Öğretim demiyorum çünkü ilerleyen yaşlarda, mesela yabancı dil ya da başka bir şey öğretilebilir.Ama insana saygıdan trafik kurallarına, sağlıktan medeni yaşama kadar birçok konunun eğitimini küçük yaşlarda vermek gerekir. Ziyaretime gelen başarılı öğrencimizi, velilerimizi, öğretmen ve idarecilerimizi kutluyorum. Siz gençler,bizim geleceğimizsiniz, onurumuz ve gururumuzsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum? şeklinde konuştu. Ziyaret sonrası Belediye Başkanımız başarılı öğrencimizi altınla ödüllendirdi. 
          Haber Tarihi: 16.07.2014

HaberlerİLÇEMİZDE TUZLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

...

3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle akülü araba hediye ettiği Nazir AKYILDIZ Belediye Başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulundu.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz Tapu Müdürünü makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Cuma Namazını İlçemiz Çarşı Camiinde kıldı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Belediye kapalı Pazar yerinde tütün üreticileri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz mahalle muhtarları ile toplantı yaptı.

...

OCAK 2015 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA KAZIKLI MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

SELENDİ BELEDİYESİ MEMURLARINDA SÖZLEŞME YENİLENDİ.

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"ın Mevlid Kandili Mesajı

...

SELENDİ CHP İLÇE YÖNETİMİ, BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ YILSONU NEDENIYLE BİRİM MÜDÜRLERİYLE YEMEKLİ DEGERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

...