» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı
 

Belediye\r\nBaşkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ın 2014-2015 eğitim öğretim yılının\r\nbaşlamışı dolayısıyla mesaj yayınladı.

\r\n\r\n

Mesajında\r\n?Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin eğitimleri, ülkemizin kalkınmasında\r\ngün geçtikçe önemli bir rol oynamaktadır. Bir ülkenin kalkınmasının temel\r\nşartlarından biri nitelikli ve eğitimli insan gücüdür. Sürekli değişen eğitim\r\npolitikasına uyum sağlamaya çalışan öğrencilerimiz kendilerini bir yarışın\r\niçinde bulmaktalar. Yeniden bir eğitim-öğretim dönemine başlıyoruz.\r\nÖğrencilerimiz ve velilerimiz bu eğitim yılında da geçen yıllarda olduğu gibi\r\nyoğun bir çalışma içerisinde kendilerini bulacaklar. Velilerimiz de öğrencilerimizle\r\nbirlikte, öğrencilerimizin heyecanlarını,sevinçlerini, üzüntülerini\r\npaylaşacaklar\" dedi.

\r\n\r\n

Atatürk?ün\r\nışığında bir eğitim-öğretim yılını daha birlikte yaşayacaklarını ifade eden\r\nBelediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ \"Bu yılda Selendi Belediyesi\r\nolarak elimizden geldiğince öğrencilerimizin, velilerimizin ve okullarımızın\r\nyanında olacağız. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin bu uzun ve zorlu\r\neğitim yolculuğunda her zaman çok çalışarak başarılı olacaklarını\r\nunutmamalılar, bizler öğrencilerimize güveniyoruz. Büyük Önder Mustafa Kemal\r\nAtatürk?ün söylediği gibi ?Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Onu\r\nyükseltecek ve sürdürecek olan sizlersiniz? sözünden hareketle mesleki\r\nkariyerlerinden ziyade gelecek kaygısı taşıyan gençlerimizin geleceğe yön\r\nvermeleri umuduyla 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının tüm milletimize hayırlı\r\nolmasını diliyor, tüm öğrenci, öğretmenlerimizin ve velilerimizin\r\neğitim-öğretim yılının, geçen yıllara göre daha başarılı geçmesini temenni\r\nediyorum\" ifadelerini kullandı.Haber Tarihi: 15.09.2014

HaberlerBelediye Başkanımız 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engelli vatandaşa akülü ve manüel tekerlekli sandalye hediye etti.

...

Belediye Başkanımız, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçedeki rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti.

...

2014 Aralık ayı olağan toplantısını İlçemiz Mıdıklı mahallesinde yaptı

...

Belediye Başkanımız yürüme engelli vatandaşımız Hüseyin AKINCI? ya tekerlekli sandalye hediye etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ ? IN 3 ARALIK DÜNYA ÖZÜRLÜLER GÜNÜ MESAJI

...

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyeleri Belediye Başkanımızı ziyaret etti.

...

MANİSA VALİMİZ ERDOĞAN BEKTAŞ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ.

...

AŞKA OLAN MEYİLİM SENİN YÜZÜNDEN ADLI TİYATRO OYUNU İLÇEMİZDE SAHNELENDİ.

...

Belediye Başkanımız Halil BAŞAK"" ın ailesine başsağlığı diledi

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Öğretmenlerin Gününü Kutladı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ" IN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

...

Selendi Belediye Spor Kulüp Başkanı Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

Belediyemiz tarafından minare yapımı, bakım, onarım ve çevre düzenlemeleri yaptırılan Karabeyler Mahallesi Karaimamlar Camii?nin açılışı Cuma Namazı sonrası yapıldı.

...

İlçemizde bir evde çıkan yangın maddi hasara neden oldu.

...

Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri Belediye Başkanımızla buluştu.

...