» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı
 

Belediye\r\nBaşkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ın 2014-2015 eğitim öğretim yılının\r\nbaşlamışı dolayısıyla mesaj yayınladı.

\r\n\r\n

Mesajında\r\n?Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin eğitimleri, ülkemizin kalkınmasında\r\ngün geçtikçe önemli bir rol oynamaktadır. Bir ülkenin kalkınmasının temel\r\nşartlarından biri nitelikli ve eğitimli insan gücüdür. Sürekli değişen eğitim\r\npolitikasına uyum sağlamaya çalışan öğrencilerimiz kendilerini bir yarışın\r\niçinde bulmaktalar. Yeniden bir eğitim-öğretim dönemine başlıyoruz.\r\nÖğrencilerimiz ve velilerimiz bu eğitim yılında da geçen yıllarda olduğu gibi\r\nyoğun bir çalışma içerisinde kendilerini bulacaklar. Velilerimiz de öğrencilerimizle\r\nbirlikte, öğrencilerimizin heyecanlarını,sevinçlerini, üzüntülerini\r\npaylaşacaklar\" dedi.

\r\n\r\n

Atatürk?ün\r\nışığında bir eğitim-öğretim yılını daha birlikte yaşayacaklarını ifade eden\r\nBelediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ \"Bu yılda Selendi Belediyesi\r\nolarak elimizden geldiğince öğrencilerimizin, velilerimizin ve okullarımızın\r\nyanında olacağız. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin bu uzun ve zorlu\r\neğitim yolculuğunda her zaman çok çalışarak başarılı olacaklarını\r\nunutmamalılar, bizler öğrencilerimize güveniyoruz. Büyük Önder Mustafa Kemal\r\nAtatürk?ün söylediği gibi ?Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Onu\r\nyükseltecek ve sürdürecek olan sizlersiniz? sözünden hareketle mesleki\r\nkariyerlerinden ziyade gelecek kaygısı taşıyan gençlerimizin geleceğe yön\r\nvermeleri umuduyla 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının tüm milletimize hayırlı\r\nolmasını diliyor, tüm öğrenci, öğretmenlerimizin ve velilerimizin\r\neğitim-öğretim yılının, geçen yıllara göre daha başarılı geçmesini temenni\r\nediyorum\" ifadelerini kullandı.Haber Tarihi: 15.09.2014

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı.

...

KASIM 2014 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA HAVAOĞLU MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

MHP İL TEŞKİLATI BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ PERŞEMBE PAZARINDA ESNAF VE HALKLA BULUŞTU

...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyeti"nin kuruluşunun 91. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ Saat 21:30 da Ege Meclisi Proğramının Canlı yayın konuğu

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ"" IN CUMA MESAJI

...

EKİM 2014 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA AKÇAKERTİL MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ? ın Kurban Bayramı Mesajı

...

19 Eylül Gazileri Anma Günü kutlama etkinliği Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlandı

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ"" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 92.yıldönümü ve 19.Geleneksel Cirit Festivali coşkuyla kutlandı.

...

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 92.yıldönümü ve 19.Geleneksel Cirit Festivali coşkuyla kutlandı.

...