» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyeti"nin kuruluşunun 91. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
 

Belediye Başkanımız Sayın\r\nEcz. Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 91. Yıl dönümü\r\nnedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayarak Türk Milletinin ve Halkımızın 29 Ekim\r\nCumhuriyet Bayramını tebrik etti.

\r\n\r\n

Belediye Başkanımız\r\nNurullah SAVAŞ mesajında\" Büyük Türk Milletinin şanlı tarihindeki en\r\nönemli olaylardan biri olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91. yılını hep\r\nbirlikte kutlamaktayız  Bu\r\ntopraklar üzerinde Cumhuriyet güneşinin doğması için binlerce şehit verildi.\r\nHepsini rahmet ve minnetle anıyoruz.

\r\n\r\n

Türkiye Cumhuriyetini her\r\nşart ve durumda korumak bu millet için en önemli görevdir. Bugün, dünya yüzünde\r\nyaşanan olaylar, Türkiye Cumhuriyetinin bizim için ne kadar önemli bir varlık\r\nve değer olduğunun en büyük göstergesidir.

\r\n\r\n

       Doksan yıl boyunca\r\nCumhuriyetle birlikte ülkemiz çağdaş ve muasır medeniyetler seviyesine\r\nyükselmiş ve dünyadaki konumunu almıştır. Bugün gelinen noktada, Türkiye\r\nCumhuriyetinin her bireyi Cumhuriyetine sahip çıkma kararlılığı içinde\r\nolmalıdır 

\r\n\r\n

         Cumhuriyetimizin 91.kuruluş\r\nyıl dönümü olan bu çok önemli günde,Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder\r\nMustafa Kemal Atatürkü, Kahraman silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi ve\r\ngazilerimizi şükran, minnet ve rahmetle anıyoruz.\" dedi.Haber Tarihi: 27.10.2014

HaberlerBelediye Başkanlığımızca asker uğurlama eğlencesi düzenlendi.

...

ŞUBAT 2015 AYI OLAGAN MECLİS TOPLANTISI 03/02/2015 GÜNÜ İLÇEMİZ ZIRAMAN MAHALLESİNDE YAPILACAK

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA 1995/1 TERTİP ASKERE GİDECEK GENÇLERE ASKER EĞLENCESİ DÜZENLENDİ.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ın yarıyıl tatil mesajı.

...

Belediye Başkanımız 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engelli vatandaşa manüel tekerlekli sandalye hediye etti.

...

Belediye Başkanlığımızca 2014 yılında 125 kişinin nikahı kıyıldı.

...

İLÇEMİZ MEZARLIĞI TEMİZLİĞİNE BAŞLANDI.

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

OCAK AYI ETKİNLİĞİNDE DÜZENLENEN HOŞ GELDİN MELEK TİYATRO OYUNCUSUNUN RAHATSIZLANMASI NEDENİYLE İLERİKİ TARİHDE OYNANMAK ÜZERE İPTAL EDİLDİ

...

İLÇEMİZDEN KAR MANZARASI

...

Belediyemizce Pazar yeri ve tekel deposunda tütün teslimi için gelen vatandaşlarımıza sıcak çorba ikramı devam ediyor.

...

İLÇEMİZDE TUZLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

...

3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle akülü araba hediye ettiği Nazir AKYILDIZ Belediye Başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulundu.

...