» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyeti"nin kuruluşunun 91. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
 

Belediye Başkanımız Sayın\r\nEcz. Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 91. Yıl dönümü\r\nnedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayarak Türk Milletinin ve Halkımızın 29 Ekim\r\nCumhuriyet Bayramını tebrik etti.

\r\n\r\n

Belediye Başkanımız\r\nNurullah SAVAŞ mesajında\" Büyük Türk Milletinin şanlı tarihindeki en\r\nönemli olaylardan biri olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91. yılını hep\r\nbirlikte kutlamaktayız  Bu\r\ntopraklar üzerinde Cumhuriyet güneşinin doğması için binlerce şehit verildi.\r\nHepsini rahmet ve minnetle anıyoruz.

\r\n\r\n

Türkiye Cumhuriyetini her\r\nşart ve durumda korumak bu millet için en önemli görevdir. Bugün, dünya yüzünde\r\nyaşanan olaylar, Türkiye Cumhuriyetinin bizim için ne kadar önemli bir varlık\r\nve değer olduğunun en büyük göstergesidir.

\r\n\r\n

       Doksan yıl boyunca\r\nCumhuriyetle birlikte ülkemiz çağdaş ve muasır medeniyetler seviyesine\r\nyükselmiş ve dünyadaki konumunu almıştır. Bugün gelinen noktada, Türkiye\r\nCumhuriyetinin her bireyi Cumhuriyetine sahip çıkma kararlılığı içinde\r\nolmalıdır 

\r\n\r\n

         Cumhuriyetimizin 91.kuruluş\r\nyıl dönümü olan bu çok önemli günde,Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder\r\nMustafa Kemal Atatürkü, Kahraman silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi ve\r\ngazilerimizi şükran, minnet ve rahmetle anıyoruz.\" dedi.Haber Tarihi: 27.10.2014

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ" IN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

...

Selendi Belediye Spor Kulüp Başkanı Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

Belediyemiz tarafından minare yapımı, bakım, onarım ve çevre düzenlemeleri yaptırılan Karabeyler Mahallesi Karaimamlar Camii?nin açılışı Cuma Namazı sonrası yapıldı.

...

İlçemizde bir evde çıkan yangın maddi hasara neden oldu.

...

Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri Belediye Başkanımızla buluştu.

...

İLÇEMİZDE 10 KASIM ATATÜRK?Ü ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, 10 Kasım Atatürk"ü Anma Günü ve Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

...

SELENDİ HALK EĞİTİM PERSONELLERİ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ PERŞEMBE PAZARINDA ESNAF VE HALKLA BULUŞTU

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı.

...

KASIM 2014 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA HAVAOĞLU MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

MHP İL TEŞKİLATI BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ PERŞEMBE PAZARINDA ESNAF VE HALKLA BULUŞTU

...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyeti"nin kuruluşunun 91. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

...