» Güncel  » Haberler

  

SELENDİ HALK EĞİTİM PERSONELLERİ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
 

Halk\r\nEğitim Merkezi personelleri, Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞı\r\nmakamında ziyaret ederek çini fırın alınması için destek istedi.

\r\n\r\n

Halk\r\nEğitim Merkezi personelleri, Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞı makamında\r\nziyaret etti. Ziyarette konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Muhsin Kasap, çini\r\nfırının önemine değinerek fırının alınması için Belediye Başkanımız Nurullah\r\nSAVAŞ tan yardım istedi. Fırın olmaması nedeniyle öğrenci ve öğretmenlerin\r\nçalışmalarının aksadığını belirten Kasap, halk eğitim merkezin imkanların\r\nkısıtlı olduğunu anlattı. Ziyaret için halk eğitim personellerine teşekkür eden\r\nBelediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, fırın eksikliği için harekete geçeceklerini\r\nsöyledi. Selendi ilçesini temsil edecek bir objenin olmadığını ifade eden Belediye\r\nBaşkanımız Nurullah SAVAŞ, \"Burada bizim yıllarca çektiğimiz sıkıntılar\r\nvar. İlçemize ziyaret için gelen misafirlere bu ilçeyi temsil edebilecek,\r\ntanıtabilecek bir objeyi hazırlayıp veremiyoruz. Bir yere giderken hediye\r\nedebilecek bir şeyi yapıp götüremiyoruz. Bugün çinicilikte bir sanattır ve\r\nbununla ilgili çalışmanın da alt yapısı ise fırındır. Biz sizinle birlikte\r\nkoordineli olarak bu çalışmaya hazırız\" dedi.

\r\n\r\n

Haber Tarihi: 07.11.2014

HaberlerYeni göreve gelen Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

KÜÇÜK ÖĞRENCİLER BELEDİYE BAŞKANI OLDU

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde 23 Nisan coşkuyla kutlandı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını belediye hoparlöründen şiir okuyarak kutladılar.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Polis haftası nedeniyle İlçemizde görev yapan ve emekli olan personellerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı.

...

NİSAN 2015 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA KABAKLAR MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

Emniyet Teşkilatı Belediye Başkanımızı makamında ziyaret Etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde müzikseverlere fagot ve flüt ziyafeti.

...

Belediye Başkanımız şampiyon güreşçileri makamında kabul etti.

...