» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, 10 Kasım Atatürk"ü Anma Günü ve Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 

  Belediye Başkanımız, mesajında, Türkiye\r\nCumhuriyetinin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürkü vefatının\r\n76. yılında minnet, rahmet ve hasretle andıklarını belirtti.

\r\n\r\n

          Mustafa\r\nKemal Atatürkün, önderlik ettiği istiklal mücadelesi ile vatanın\r\nkurtarılmasını sağladığını vurgulayan Bahçeci, kurduğu Cumhuriyet ile de Türk\r\nmilletinin kendi devletine sahibi olmasını sağlamış büyük bir lider olduğunu\r\ndile getirdi.

\r\n\r\n

     Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ,\r\nşunları kaydetti:\"İleri görüşlülüğü, barış\r\nyanlısı tutumu, dünya gerçeklerini iyi bilmesi, insani değerlere verdiği önem,\r\ndüşüncelerindeki evrensel boyut, Atatürkü dünyanın en itibarlı liderlerinden\r\nbiri yapmıştır. Ömrünü milletine adamış olan M. Kemal Atatürk; Benden sonra\r\nbeni benimsemek isteyenler, bu temel mihver üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini\r\nkabul ederlerse manevi mirasçılarım olurlar demek sureti ile kurduğu\r\nCumhuriyet e sahip çıkılmasını ve çok çalışılarak bilimde ileri bir seviyeye\r\nulaşılmasını öğütlemiştir. Bizler de bilimi rehber alarak çizdiği yolda\r\nmilletimizi ve devletimizi aydınlık yarınlara taşımak için çalışmalı,\r\nçabalamalı; tarihimize ve kültürümüze sahip çıkıp milli ve manevi değerlerimize\r\nbağlı gençler yetiştirmeliyiz. Bu vesile ile 10 Kasımda Ulu Önder Mustafa\r\nKemal Atatürkü aramızdan ayrılışının 76. yılında bu vatan uğruna canlarını\r\nfeda etmiş tüm şehitlerimiz ve gazilerimizle birlikte rahmet, minnet,sevgi ve\r\nsaygıyla anıyoruz.\"Haber Tarihi: 10.11.2014

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ"IN HIDRELLEZ KÜLTÜR VE BAHAR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

MAYIS 2015 AYI OLAGAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYEMİZ KÜLTÜR SALONUNDA YAPILACAK

...

Dumlupınar Belediye Başkanı Sayın Niyazi Tezcan, Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ı ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

Yeni göreve gelen Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

KÜÇÜK ÖĞRENCİLER BELEDİYE BAŞKANI OLDU

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde 23 Nisan coşkuyla kutlandı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını belediye hoparlöründen şiir okuyarak kutladılar.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Polis haftası nedeniyle İlçemizde görev yapan ve emekli olan personellerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı.

...

NİSAN 2015 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA KABAKLAR MAHALLESİNDE YAPILDI.

...