» Güncel  » Haberler

  

Belediyemiz tarafından minare yapımı, bakım, onarım ve çevre düzenlemeleri yaptırılan Karabeyler Mahallesi Karaimamlar Camii?nin açılışı Cuma Namazı sonrası yapıldı.
 

Belediyemiz tarafından minare, bakım,onarımve çevre düzenlemesi yapılan Karabeyler Mahallesi Karaiamamlar Camii?nin açılıştörenine Belediye Başkan Yardımcımız Aşkın AKKOÇ,Selendiİlçe Müftüsü Ramazan Coşkun, Cumhuriyet Savcısı Ümit Uslu, Hakim Ahmet Çetin,Selendi Şoförler Odası Başkanı Hikmet Yılmaz, Selendi Esnaf Sanatkarlar Kredive Kefalet Kooperatifi Başkanı Çetin Erol ve caminin imamı Yılmaz Tok ilecemaatin katıldığı programda ilk olarak Cuma namazı kılındı, Kur?an-ı Kerim tilavetinin ardındancaminin açılışı gerçekleştirildi.

 Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞKarabeyler Mahallesi Karaimamlar Camisinin yapımı ile ilgili şunları söyledi.?Camimize Belediyemiz tarafından yaklaşık 15.000 TL harcama yapılarak minareyapımı, bakım, onarım ve çevre düzenlemesi çalışmalarını kısa süredetamamladık.Tabi biz bu işleri büyük bir onur duyarak yaptık. Böyle bir hizmetinyapımını bize nasip ettiği için Allah a ne kadar şükretsek azdır. KaraimamlarCamimizin hizmete açılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyor, Cenabı Allah?tanyaptığımız bu hizmeti hayırlara vesile kılmasını niyaz ediyorum.? Haber Tarihi: 18.11.2014

Haberlerİlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ engelli vatandaşlarımıza akülü ve manüel tekerlekli sandalye hediye etmeye devam ediyor.

...

İLÇEMİZDEN KAR MANZARASI

...

İlçemizde eğitim öğretim gören Öğrencilerimiz karnelerini aldılar.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ" ın yeni yıl mesajı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ" IN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? IN 10 KASIM MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ" ın teşekkür mesajı

...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyeti"nin kuruluşunun 92. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediye Başkanlığımızca Bayramlaşma Töreni yapıldı.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ"""""""" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

KURBAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

...

Kurban Bayramı öncesi Belediyemiz şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ? ın Kurban Bayramı Mesajı

...