» Güncel  » Haberler

  

2014 Aralık ayı olağan toplantısını İlçemiz Mıdıklı mahallesinde yaptı
 

BelediyeMeclisi her ay bir mahallede Meclis toplantısı geleneğini bozmadan Aralık ayıolağan toplantısını İlçemiz Mıdıklı Mahallesi Ramazanlar bağlısında 2 Aralık2014 tarihinde yaptı. Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ ve Meclisüyeleri kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılandı. KarşılamadaBelediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? a el dokuması halı seccade hediye edildi.

BelediyeBaşkanımız Nurullah SAVAŞ toplantı öncesi yaptığı konuşmasına yapılan sıcakkarşılamadan dolayı teşekkür ederek başladı. Ayrıca Mıdıklı? lı vatandaşlarlabirlikte olmaktan duyduğu memnuiyeti belirtti. Müteakiben İlçe Belediyesi veBüyükşehir Belediyesinin İlçemizde uygulayacağı projeler hakkında bilgi verdi.Vatandaşların isteklerini dinledi. Daha sonra Muhtarlık ve vatandaşlartarafından hazırlanan yemek ikramı yapıldı. Yemek ikramından sonra Aralık 2014ayı Meclis gündeminde yer alan sırasıyla görüşülmek üzere karara bağlandı.

Toplantıbitiminde Mahallede bulunan Cami ziyaret edildi. Caminin ısıtma sistemi ,şadırvan, Wc ve diğer tadilatlarının yapımı için Fen İşleri Müdürlüğüne talimatvererek en kısa sürede çalışmalara başlanılmasını ve bitirilmesini istedi. Dahasonra Mıdıklı Mahallesinde vatandaşlara teşekkür konuşması yaparak Dünya özürlüler günü nedeniyle aynı mahallede bulunan özürlü vatandaş Hüseyin AKINCI yı ziyaret etmek üzere toplantı mahalinden ayrıldı.Haber Tarihi: 03.12.2014

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ lokma hayrına katıldı.

...

Eski Belediye Başkanlarımızdan Mustafa EROL Sonsuzluğa Uğurlandı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN EROL AİLESİNE BAŞ SAĞLIGI MESAJI

...

İLÇEMİZ ESNAFLARI BELEDİYEMİZ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNCE DENETLENDİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ"" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz mahalle muhtarları ile toplantı yaptı

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZA TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU TARAFINDAN TEŞEKKÜR BELGESİ

...

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen gıda bankası uygulaması, İlçemizde faaliyete başladı.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Yenicami Şehit Ethem Ekim Caddesinde yapımı devam eden merdiven çalışmalarını yerinde inceledi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci dönemiyle ilgili bir mesaj yayımladı.

...

Belediyemiz Kültür Salonunda YGS ye girecek öğrenciler için eğitim semineri verildi.

...

Selendi ilçesinde Eskin Mahallesi ile yaklaşık 10 mahalleyi birbirinden ayıran köprü yapımına başlanıldı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ"" IN CUMA MESAJI

...

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımızın Öğrencilere Karne Hediyesi; Keloğlan ve Masal Hırsızı adlı tiyatro oyunu

...