» Güncel  » Haberler

  

2014 Aralık ayı olağan toplantısını İlçemiz Mıdıklı mahallesinde yaptı
 

BelediyeMeclisi her ay bir mahallede Meclis toplantısı geleneğini bozmadan Aralık ayıolağan toplantısını İlçemiz Mıdıklı Mahallesi Ramazanlar bağlısında 2 Aralık2014 tarihinde yaptı. Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ ve Meclisüyeleri kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılandı. KarşılamadaBelediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? a el dokuması halı seccade hediye edildi.

BelediyeBaşkanımız Nurullah SAVAŞ toplantı öncesi yaptığı konuşmasına yapılan sıcakkarşılamadan dolayı teşekkür ederek başladı. Ayrıca Mıdıklı? lı vatandaşlarlabirlikte olmaktan duyduğu memnuiyeti belirtti. Müteakiben İlçe Belediyesi veBüyükşehir Belediyesinin İlçemizde uygulayacağı projeler hakkında bilgi verdi.Vatandaşların isteklerini dinledi. Daha sonra Muhtarlık ve vatandaşlartarafından hazırlanan yemek ikramı yapıldı. Yemek ikramından sonra Aralık 2014ayı Meclis gündeminde yer alan sırasıyla görüşülmek üzere karara bağlandı.

Toplantıbitiminde Mahallede bulunan Cami ziyaret edildi. Caminin ısıtma sistemi ,şadırvan, Wc ve diğer tadilatlarının yapımı için Fen İşleri Müdürlüğüne talimatvererek en kısa sürede çalışmalara başlanılmasını ve bitirilmesini istedi. Dahasonra Mıdıklı Mahallesinde vatandaşlara teşekkür konuşması yaparak Dünya özürlüler günü nedeniyle aynı mahallede bulunan özürlü vatandaş Hüseyin AKINCI yı ziyaret etmek üzere toplantı mahalinden ayrıldı.Haber Tarihi: 03.12.2014

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz mahalle muhtarları ile toplantı yaptı.

...

OCAK 2015 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA KAZIKLI MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

SELENDİ BELEDİYESİ MEMURLARINDA SÖZLEŞME YENİLENDİ.

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"ın Mevlid Kandili Mesajı

...

SELENDİ CHP İLÇE YÖNETİMİ, BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ YILSONU NEDENIYLE BİRİM MÜDÜRLERİYLE YEMEKLİ DEGERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Atatürk Caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ" ın yeni yıl mesajı.

...

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCIMIZ AŞKIN AKKOÇ ÇAMLICA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN 105 YAŞINDAKİ NESLİHAN ÇAY? I ZİYARET ETTİ.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ engelli vatandaşlarımıza akülü ve manüel tekerlekli sandalye hediye etmeye devam ediyor

...

İlçemizde Salak Oğlum adlı tiyatro oyunu sergilendi.

...