» Güncel  » Haberler

  

2014 Aralık ayı olağan toplantısını İlçemiz Mıdıklı mahallesinde yaptı
 

BelediyeMeclisi her ay bir mahallede Meclis toplantısı geleneğini bozmadan Aralık ayıolağan toplantısını İlçemiz Mıdıklı Mahallesi Ramazanlar bağlısında 2 Aralık2014 tarihinde yaptı. Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ ve Meclisüyeleri kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılandı. KarşılamadaBelediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? a el dokuması halı seccade hediye edildi.

BelediyeBaşkanımız Nurullah SAVAŞ toplantı öncesi yaptığı konuşmasına yapılan sıcakkarşılamadan dolayı teşekkür ederek başladı. Ayrıca Mıdıklı? lı vatandaşlarlabirlikte olmaktan duyduğu memnuiyeti belirtti. Müteakiben İlçe Belediyesi veBüyükşehir Belediyesinin İlçemizde uygulayacağı projeler hakkında bilgi verdi.Vatandaşların isteklerini dinledi. Daha sonra Muhtarlık ve vatandaşlartarafından hazırlanan yemek ikramı yapıldı. Yemek ikramından sonra Aralık 2014ayı Meclis gündeminde yer alan sırasıyla görüşülmek üzere karara bağlandı.

Toplantıbitiminde Mahallede bulunan Cami ziyaret edildi. Caminin ısıtma sistemi ,şadırvan, Wc ve diğer tadilatlarının yapımı için Fen İşleri Müdürlüğüne talimatvererek en kısa sürede çalışmalara başlanılmasını ve bitirilmesini istedi. Dahasonra Mıdıklı Mahallesinde vatandaşlara teşekkür konuşması yaparak Dünya özürlüler günü nedeniyle aynı mahallede bulunan özürlü vatandaş Hüseyin AKINCI yı ziyaret etmek üzere toplantı mahalinden ayrıldı.Haber Tarihi: 03.12.2014

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN EROL AİLESİNE BAŞ SAĞLIGI MESAJI

...

Belediye Başkanımız şampiyon güreşçileri makamında kabul etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ ŞEHİT MEZARINI ZİYARET ETTİ.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ ÇORTAK MAHALLESİNDEN HAYIRSEVER HACI ÖMER KAHRAMAN? IN EŞİ HACI NİMET KAHRAMAN? IN CENAZE NAMAZINA KATILDI.

...

Selendi Belediyesi""""nden İşçilerine Yüzde 25 Zam

...

İLÇEMİZDE NEVRUZ ŞENLİĞİ KUTLAMALARI YAPILDI.

...

MHP MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MUSTAFA ENÖZ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN 21 MART NEVRUZ BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin üçüncüsünü İlçemiz Beypınar Mahallesinde gerçekleştirdi.

...

ÇANAKKALE ZAFERİ"" NİN 100. YIL DÖNÜMÜ İLÇEMİZDE DÜZENLENEN TÖRENLERLE KUTLANDI.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN ÇANAKKALE ZAFERİ VE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin ikincisini İlçemiz Tepeynihan mahallesinde gerçekleştirdi.

...

İlçemizde İstiklâl Marşı nın kabul edilişinin 94. yıl dönümü kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ ?12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy?u Anma Günü? dolayısıyla mesaj yayınladı.

...