» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçedeki rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti.
 

Belediye BaşkanımızSayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçemizdekiEge Yaşam rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.

Ege Yaşam RehabilitasyonMerkezini ziyareti esnasında rehabilitasyon merkezinde eğitim gören çocuklar vevelileri ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, hepsiyle tekerteker ilgilenerek sorunları ve talepleri dinledi. Belediye Başkanımız NurullahSAVAŞ  Ege Yaşam rehabilitasyonmerkezinde yapılan el işi çalışmaları inceledi ve hepsinin çok güzel olduğunubelirtti. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde belediye tarafından yapılan hizmetlerhakkında da bilgilendirmelerde bulunan Belediye Başkanımız engelli oyun parkıkurulması ile ilgili çalışmaların yapılacağını belirtti.

EN BÜYÜK DESTEK, SEVGİ

?Toplumsal yaşamakatılımlarını kolaylaştırmak, desteklemek, önlerindeki tüm engelleri kaldırmak,kaliteli yaşam sürebilmelerini sağlamak hepimizin sosyal sorumluluğu olmalıdır?diyen Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, bireysel farklılığı olan vatandaşlaraverilebilecek en büyük desteğin sevgi olduğunu söyledi. Bu anlamdagerçekleştirdiği rehabilitasyon merkezine 3 Aralık Dünya Engelliler Gününükutlayan Belediye Başkanımız, rehabilitasyon merkezi ziyaretlerinde, eğitimalan öğrencilerle de yakından ilgilendi ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.Haber Tarihi: 03.12.2014

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN EROL AİLESİNE BAŞ SAĞLIGI MESAJI

...

Belediye Başkanımız şampiyon güreşçileri makamında kabul etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ ŞEHİT MEZARINI ZİYARET ETTİ.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ ÇORTAK MAHALLESİNDEN HAYIRSEVER HACI ÖMER KAHRAMAN? IN EŞİ HACI NİMET KAHRAMAN? IN CENAZE NAMAZINA KATILDI.

...

Selendi Belediyesi""""nden İşçilerine Yüzde 25 Zam

...

İLÇEMİZDE NEVRUZ ŞENLİĞİ KUTLAMALARI YAPILDI.

...

MHP MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MUSTAFA ENÖZ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN 21 MART NEVRUZ BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin üçüncüsünü İlçemiz Beypınar Mahallesinde gerçekleştirdi.

...

ÇANAKKALE ZAFERİ"" NİN 100. YIL DÖNÜMÜ İLÇEMİZDE DÜZENLENEN TÖRENLERLE KUTLANDI.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN ÇANAKKALE ZAFERİ VE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin ikincisini İlçemiz Tepeynihan mahallesinde gerçekleştirdi.

...

İlçemizde İstiklâl Marşı nın kabul edilişinin 94. yıl dönümü kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ ?12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy?u Anma Günü? dolayısıyla mesaj yayınladı.

...