» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engelli vatandaşa akülü ve manüel tekerlekli sandalye hediye etti.
 

      Belediye Başkanımız 3Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle engellilere yönelik yapılan çalışmalarkapsamında, akülü tekerlekli sandalye dağıtımını gerçekletirdi. Engellivatandaşların hayata tutunmalarında kolaylığın sağlanabilmesi için başlatılanakülü tekerlekli sandalye dağıtımında İlçemiz Gölbaşı Mahallesinden Ortopedikhasta olan Zeki AKYILDIZ a akülü tekerlekli sandalye, Faden DEMİR etekerlekli sandalye hediye etti. 

        Belediye Başkanımız Sayın ecz. Nurullah SAVAŞ  ?Engelliler Haftası, engellilerimize dikkatçekilen bir hafta olarak düzenlenmiştir. Önemli olan engellilerimizi sadecebelli günlerde belli haftalarda hatırlamak değil, günün 365 günü ihtiyaç duyanengellilerimize ulaşmamız gerekiyor. Bu tür faaliyetlerimizde güzel örnek oldu.Engelli kardeşlerimizin önündeki engeli kaldırmamız gerekiyor, ailelerine birnebzede biz yardımcı olmak istiyoruz. Dedi. Tekerlekli sandalye sahibiyakınları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.Haber Tarihi: 04.12.2014

HaberlerBELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

OCAK AYI ETKİNLİĞİNDE DÜZENLENEN HOŞ GELDİN MELEK TİYATRO OYUNCUSUNUN RAHATSIZLANMASI NEDENİYLE İLERİKİ TARİHDE OYNANMAK ÜZERE İPTAL EDİLDİ

...

İLÇEMİZDEN KAR MANZARASI

...

Belediyemizce Pazar yeri ve tekel deposunda tütün teslimi için gelen vatandaşlarımıza sıcak çorba ikramı devam ediyor.

...

İLÇEMİZDE TUZLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

...

3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle akülü araba hediye ettiği Nazir AKYILDIZ Belediye Başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulundu.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz Tapu Müdürünü makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Cuma Namazını İlçemiz Çarşı Camiinde kıldı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Belediye kapalı Pazar yerinde tütün üreticileri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz mahalle muhtarları ile toplantı yaptı.

...

OCAK 2015 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA KAZIKLI MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

SELENDİ BELEDİYESİ MEMURLARINDA SÖZLEŞME YENİLENDİ.

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...