» Güncel  » Haberler

  

SELENDİ CHP İLÇE YÖNETİMİ, BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
 
Selendi CHP İlçe Başkanı Mesut KÖSE? nin istifasıyla boşalan yönetim kurulu başkanlığına Genel Merkez tarafından atanan Adem KORKMAZ başkanlığındaki yeni yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.
Ziyaret sırasında yapılan konuşmalarda C.H.P Selendi İlçe Başkanlığına yeni atanan Adem KORKMAZ Kurum ve Kuruluşları ile sivil toplum örgütleriyle tanışmak ve çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulunmak üzere ziyaret ettiklerini ve Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ? a seçilmiş olmasından ve İlçeye yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, bundan sonra yapacakları çalışmalarda her zaman yanında olacaklarını belirtti.
  Belediye Başkanımız ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Selendi hepimizin ortak paydasıdır.
İlçemiz için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Bundan sonra yapmaya devam edeceğiz. Dedi. Büyükşehir Belediyesi İlçesi olmamız nedeniyle önümüzdeki süreçte hizmetlerde daha yoğun çalışıp Büyükşehir Belediyesinin imkânlarından daha fazla faydalanmak için gayret ve çaba sarf edeceğiz. Selendi hepimizin ne kadar çalışsak azdır. Dedi.  Haber Tarihi: 30.12.2014

HaberlerYeni göreve gelen Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

KÜÇÜK ÖĞRENCİLER BELEDİYE BAŞKANI OLDU

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde 23 Nisan coşkuyla kutlandı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını belediye hoparlöründen şiir okuyarak kutladılar.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Polis haftası nedeniyle İlçemizde görev yapan ve emekli olan personellerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı.

...

NİSAN 2015 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA KABAKLAR MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

Emniyet Teşkilatı Belediye Başkanımızı makamında ziyaret Etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde müzikseverlere fagot ve flüt ziyafeti.

...

Belediye Başkanımız şampiyon güreşçileri makamında kabul etti.

...