» Güncel  » Haberler

  

SELENDİ BELEDİYESİ MEMURLARINDA SÖZLEŞME YENİLENDİ.
 

     Selendi Belediyesi ile Türk Kamu- Sen e bağlı Türk Yerel Hizmet Sen, memurları ilgilendiren toplu sözleşme protokolü imzalandı. Protokol törenine Selendi Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ ve Türk Yerel Hizmet Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Ali ALGIN, Yönetim Kurulu Üyesi Cem ÖZLEYEN, Manisa Büyükşehir İlçe Koordinatörü Mustafa BAŞYİĞİT ve Selendi Belediyesi Türk Yerel Hizmet Sen İşyeri Temsilcisi Zabıta Müdürü Ümüt ÇAKMAK katıldı. İmza töreninde konuşan Belediye Başkanımız, ?11 Nisan 2012 tarihli Resmi Gazete? de yayımlanan ve 6289 sayılı kanun ile kamu görevlileri sendikaları ve toplu sözleşme kanununda yapılan değişiklikle, kamu görevlileri sendikalar ve toplu sözleşme yasasının 32. maddesi yeniden düzenlendi. Bu kanunda yapılan değişikliklerle yerel yönetimlerde 657ye tabi çalışanlar, bulundukları kurumlarıyla sosyal denge tazminatı sözleşmesi yapma hakkına kavuştular. Biz de çalışanlarımızın ekonomik koşullarını biraz daha iyileştirecek Toplu İş Sözleşmesini (TİS)imzalamak üzere bugün burada bulunuyoruz, sözleşmenin belediyemizde çalışan memurlarımıza hayırlı olmasını söyleyerek, ? Belediye olarak arkadaşlarımız çok yoğun bir şekilde çalışıp kamu hizmeti veriyorlar. Ben bu gayretlerinden dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum. Bu sözleşme ile memurlarımıza katkıda bulunmak bizim için sevindirici. Belediyemizin imkanları dahilinde en iyi ücreti vermeye çalıştık? dedi.

      Türk Yerel Hizmet Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Ali ALĞIN da Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? a sendikal haklara gösterdiği ilgi ve verdiği destekten dolayı teşekkür etti. ?Bu sosyal denge tazminatı sözleşmesiyle memur  arkadaşlarımız için en iyi sonucu aldık.Hepsine hayırlı olsun. Belediye Başkanımız ellerindeki imkanlarla en iyi ücreti verdi. Kendilerine bize karşı gösterdiği nezaket ve bu sözleşme için çok teşekkür ediyorum? imzalanan protokol ile sendika çalışanlarına 01 Ocak 2015 ayı itibariyle iki yıl geçerli olmak üzere her ay net 300,00 TL. sosyal denge tazminatı olarak ödeme yapılacaktır. Dedi.Haber Tarihi: 06.01.2015

HaberlerYeni göreve gelen Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

KÜÇÜK ÖĞRENCİLER BELEDİYE BAŞKANI OLDU

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde 23 Nisan coşkuyla kutlandı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını belediye hoparlöründen şiir okuyarak kutladılar.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Polis haftası nedeniyle İlçemizde görev yapan ve emekli olan personellerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı.

...

NİSAN 2015 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA KABAKLAR MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

Emniyet Teşkilatı Belediye Başkanımızı makamında ziyaret Etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde müzikseverlere fagot ve flüt ziyafeti.

...

Belediye Başkanımız şampiyon güreşçileri makamında kabul etti.

...