» Güncel  » Haberler

  

SELENDİ BELEDİYESİ MEMURLARINDA SÖZLEŞME YENİLENDİ.
 

     Selendi Belediyesi ile Türk Kamu- Sen e bağlı Türk Yerel Hizmet Sen, memurları ilgilendiren toplu sözleşme protokolü imzalandı. Protokol törenine Selendi Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ ve Türk Yerel Hizmet Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Ali ALGIN, Yönetim Kurulu Üyesi Cem ÖZLEYEN, Manisa Büyükşehir İlçe Koordinatörü Mustafa BAŞYİĞİT ve Selendi Belediyesi Türk Yerel Hizmet Sen İşyeri Temsilcisi Zabıta Müdürü Ümüt ÇAKMAK katıldı. İmza töreninde konuşan Belediye Başkanımız, ?11 Nisan 2012 tarihli Resmi Gazete? de yayımlanan ve 6289 sayılı kanun ile kamu görevlileri sendikaları ve toplu sözleşme kanununda yapılan değişiklikle, kamu görevlileri sendikalar ve toplu sözleşme yasasının 32. maddesi yeniden düzenlendi. Bu kanunda yapılan değişikliklerle yerel yönetimlerde 657ye tabi çalışanlar, bulundukları kurumlarıyla sosyal denge tazminatı sözleşmesi yapma hakkına kavuştular. Biz de çalışanlarımızın ekonomik koşullarını biraz daha iyileştirecek Toplu İş Sözleşmesini (TİS)imzalamak üzere bugün burada bulunuyoruz, sözleşmenin belediyemizde çalışan memurlarımıza hayırlı olmasını söyleyerek, ? Belediye olarak arkadaşlarımız çok yoğun bir şekilde çalışıp kamu hizmeti veriyorlar. Ben bu gayretlerinden dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum. Bu sözleşme ile memurlarımıza katkıda bulunmak bizim için sevindirici. Belediyemizin imkanları dahilinde en iyi ücreti vermeye çalıştık? dedi.

      Türk Yerel Hizmet Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Ali ALĞIN da Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ? a sendikal haklara gösterdiği ilgi ve verdiği destekten dolayı teşekkür etti. ?Bu sosyal denge tazminatı sözleşmesiyle memur  arkadaşlarımız için en iyi sonucu aldık.Hepsine hayırlı olsun. Belediye Başkanımız ellerindeki imkanlarla en iyi ücreti verdi. Kendilerine bize karşı gösterdiği nezaket ve bu sözleşme için çok teşekkür ediyorum? imzalanan protokol ile sendika çalışanlarına 01 Ocak 2015 ayı itibariyle iki yıl geçerli olmak üzere her ay net 300,00 TL. sosyal denge tazminatı olarak ödeme yapılacaktır. Dedi.Haber Tarihi: 06.01.2015

HaberlerİLÇEMİZDE TUZLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

...

3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle akülü araba hediye ettiği Nazir AKYILDIZ Belediye Başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulundu.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz Tapu Müdürünü makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Cuma Namazını İlçemiz Çarşı Camiinde kıldı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Belediye kapalı Pazar yerinde tütün üreticileri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz mahalle muhtarları ile toplantı yaptı.

...

OCAK 2015 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA KAZIKLI MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

SELENDİ BELEDİYESİ MEMURLARINDA SÖZLEŞME YENİLENDİ.

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"ın Mevlid Kandili Mesajı

...

SELENDİ CHP İLÇE YÖNETİMİ, BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ YILSONU NEDENIYLE BİRİM MÜDÜRLERİYLE YEMEKLİ DEGERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

...