» Güncel  » Haberler

  

İLÇEMİZDE TUZLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR
 

İlçemizde kar yağışının başlamasıyla birlikte belediye ekipleri, buzlanan kaldırım ve caddelerde tuzlama çalışmalarına başladı. Bugün öğleden sonra başlayan kar yağışıyla birlikte vatandaşların ve sürücülerin sıkıntı çekmemesi için ilçede kar tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü?ne bağlı ekipler kar ve buzlanmaya karşı mesai yapıyor.İlçe merkezi mahalleleri için üç ekip kurulduğunu kaydeden Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ ?Ekiplerimiz tuzlama faaliyetleri sürdürüyorlar. Hem yayaların hem de sürücülerin sıkıntılarını en aza indirmek için önlemlerimizi aldık? diye konuştu.

Çalışmalarda önceliği ana arterleri temizlemeye veren ekipler, ana cadde ve kaldırımları trafiğe ve yayaların kullanımına hazır tutmak için gayret sarf ediyor.Mahallelerin ana yollarının buzlanmanın önlenmesi için tuz atma çalışmaları yapılıyor. Karla mücadele ekiplerinin çalışmalarını kolaylaştırmak için vatandaşların da duyarlı olmaları gerektiğini belirten Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ ?Belediyemizin almış olduğu tedbirlerin yanı sıra vatandaşlarımız da karlı havada daha dikkatli olmalılar. Kar yağışının hemen ardından etkili olan soğuk buzlanmaya sebep olmaktadır. Bu sebeple vatandaşların yolda yürümesi güçleşiyor. Belediye olarak bu sebeple kış mevsimi boyunca tuzlama çalışmalarına önem veriyoruz\" dedi.Haber Tarihi: 10.01.2015

HaberlerKAR İLÇEMİZ YOLLARINI KAPATTI.

...

Zirve Dağcılık Uşak ve İzmir Şubeleri ile Anemon Dağcılık kulübü üye dağcılar İlçemiz Terziler Mahallesinde bulunan Yelimere kanyonunu yürüdü.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanlığımızca asker uğurlama eğlencesi düzenlendi.

...

ŞUBAT 2015 AYI OLAGAN MECLİS TOPLANTISI 03/02/2015 GÜNÜ İLÇEMİZ ZIRAMAN MAHALLESİNDE YAPILACAK

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA 1995/1 TERTİP ASKERE GİDECEK GENÇLERE ASKER EĞLENCESİ DÜZENLENDİ.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ"" ın yarıyıl tatil mesajı.

...

Belediye Başkanımız 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle engelli vatandaşa manüel tekerlekli sandalye hediye etti.

...

Belediye Başkanlığımızca 2014 yılında 125 kişinin nikahı kıyıldı.

...

İLÇEMİZ MEZARLIĞI TEMİZLİĞİNE BAŞLANDI.

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

OCAK AYI ETKİNLİĞİNDE DÜZENLENEN HOŞ GELDİN MELEK TİYATRO OYUNCUSUNUN RAHATSIZLANMASI NEDENİYLE İLERİKİ TARİHDE OYNANMAK ÜZERE İPTAL EDİLDİ

...

İLÇEMİZDEN KAR MANZARASI

...