» Güncel  » Haberler

  

EVİ YANAN VATANDAŞLARIMIZIN YARALARI SARILDI.
 
İlçemize bağlı Çamyayla Mahallesi Çeri paşa bağlısında Nurullah ÖZ? e ait evde 26 Şubat gündüz saat 10.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıkmıştır. Evden hiçbir eşya kurtulmamış özürlü iki çocuk vatandaşlar tarafından kurtarılmıştır. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına ait arozözlerle müdahale edilerek yangın çevreye sıçramadan kontrol altına alınarak söndürülmüştür.
Evi yanan vatandaşlarımıza Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyesi sahip çıkarak yaralarını sarmak üzere seferber olmuştur. Evi yanan vatandaşlara ilk etapta barınma yardımı, gıda yardımı, giyecek yardımı ve yakacak yardımı yapılarak vatandaş babasına ait eve yerleştirilmiştir.
27 Şubat Cuma günü Belediye Başkanımız beraberinde Belediye Meclis Üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü, Daire Müdürleri, çok sayıda Belediye çalışanı ve makine ekipmanları ile birlikte yangın olayının geçtiği Çamyayla Mahallesi, Çeri paşa bağlısını ziyaret ederek yangın yerinde incelemelerde bulundu.
Aileye ziyaretinde geçmiş olsun dileklerini ileterek yangında can kaybı olmamasının sevindirici olduğunu, ailenin bütün ihtiyaçlarının karşılanacağını yine mutlu bir şekilde yaşamlarına kavuşturulacaklarını ifade etti. Daha sonra Mahallede bulunan diğer vatandaşları ziyaret ederek çocuklara ve yaşlılara çeşitli hediyeler verdi. 
Mahalle Muhtarı ve diğer mahalle sakinleriyle: \"Mahallenin eksikliklerini biliyoruz, Proje aşamasındayız. Büyükşehir Belediye ile birlikte altyapı, içme suyu, kanalizasyon ve diğer hizmetlerin yapımına en kısa sürede başlayarak 2015 yılında bütün eksiklikleri tamamlanmış modern bir Çeripaşını inşallah sizlerin kullanımınıza sunacağız.\" dedi. Mahalle camisinde kılanan cuma namazının ardından camide görülen eksikliklerin giderilmesi için ilgili daire müdürlerine talimat vererek bir daha görüşmek üzere diyerek mahalleden ayrıldı.  
Haber Tarihi: 27.02.2015

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediyemiz tarafından afet mağduru Mülayim AZMAN? a geçici barınma çadırı kuruldu.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Haziran Ayının üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ın Ramazan Ayı mesajı

...

İlçemiz Pınarlar Mahallesinde bu yıl 15. Kiraz festivali düzenlendi.

...

Bu yıl 13 Haziran 2015 tarihinde İlçemiz Pınarlar Mahallesinde 15. si düzenlenecek olan kiraz festivali proğramı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretini İlçemiz Gölbaşı mahallesinde gerçekleştirdi

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? mesajı

...

İlçemiz Yöresel Ses Sanatçıları ve Vizyontürk Koordinatörü Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürk?ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı nedeniyle kutlama mesaj yayınladı.

...

SELENDİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDA E-BELEDİYE HİZMETİNE BAŞLADI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? IN AHİLİK HAFTASI MESAJI

...