» Güncel  » Haberler

  

EVİ YANAN VATANDAŞLARIMIZIN YARALARI SARILDI.
 
İlçemize bağlı Çamyayla Mahallesi Çeri paşa bağlısında Nurullah ÖZ? e ait evde 26 Şubat gündüz saat 10.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıkmıştır. Evden hiçbir eşya kurtulmamış özürlü iki çocuk vatandaşlar tarafından kurtarılmıştır. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına ait arozözlerle müdahale edilerek yangın çevreye sıçramadan kontrol altına alınarak söndürülmüştür.
Evi yanan vatandaşlarımıza Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyesi sahip çıkarak yaralarını sarmak üzere seferber olmuştur. Evi yanan vatandaşlara ilk etapta barınma yardımı, gıda yardımı, giyecek yardımı ve yakacak yardımı yapılarak vatandaş babasına ait eve yerleştirilmiştir.
27 Şubat Cuma günü Belediye Başkanımız beraberinde Belediye Meclis Üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü, Daire Müdürleri, çok sayıda Belediye çalışanı ve makine ekipmanları ile birlikte yangın olayının geçtiği Çamyayla Mahallesi, Çeri paşa bağlısını ziyaret ederek yangın yerinde incelemelerde bulundu.
Aileye ziyaretinde geçmiş olsun dileklerini ileterek yangında can kaybı olmamasının sevindirici olduğunu, ailenin bütün ihtiyaçlarının karşılanacağını yine mutlu bir şekilde yaşamlarına kavuşturulacaklarını ifade etti. Daha sonra Mahallede bulunan diğer vatandaşları ziyaret ederek çocuklara ve yaşlılara çeşitli hediyeler verdi. 
Mahalle Muhtarı ve diğer mahalle sakinleriyle: \"Mahallenin eksikliklerini biliyoruz, Proje aşamasındayız. Büyükşehir Belediye ile birlikte altyapı, içme suyu, kanalizasyon ve diğer hizmetlerin yapımına en kısa sürede başlayarak 2015 yılında bütün eksiklikleri tamamlanmış modern bir Çeripaşını inşallah sizlerin kullanımınıza sunacağız.\" dedi. Mahalle camisinde kılanan cuma namazının ardından camide görülen eksikliklerin giderilmesi için ilgili daire müdürlerine talimat vererek bir daha görüşmek üzere diyerek mahalleden ayrıldı.  
Haber Tarihi: 27.02.2015

Haberlerİlçemizde yetişen müstesna kişilerden olan Akademisyen Prof.Dr Sait DİLİK beyefendi ve kardeşi olan uzun yıllar İstanbul daki Manisalılar Dernek Başkanlığı görevini ifa eden işadamı Ahmet DİLİK Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ’ ı makamında ziyarette bulundular.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ'IN 10 KASIM MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyeti"nin kuruluşunun 93. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

...

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle muhtarlara yemek verildi

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ MUHTARLAR GÜNÜ?NÜ KUTLADI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı

...

19 Eylül Gazileri Anma Günü kutlama etkinliği Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ? ın Kurban Bayramı Mesajı

...

İlçemizde Üç eylül kurtuluş etkinlikleri kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 03 Eylül İlçemizin Kurtuluş bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ YİĞİT ŞARKÜTERİ VE MARKET AÇILIŞINA KATILDI.

...

SELENDİ?NİN DÜŞMAN İŞĞALİNDEN KURTULUŞUNUN 94. YILDÖNÜMÜ GELENEKSEL 21. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ 5. SELENDİ?LİLER GÜNÜ ETKİNLİK VE KUTLAMA PROĞRAMI

...