» Güncel  » Haberler

  

EVİ YANAN VATANDAŞLARIMIZIN YARALARI SARILDI.
 
İlçemize bağlı Çamyayla Mahallesi Çeri paşa bağlısında Nurullah ÖZ? e ait evde 26 Şubat gündüz saat 10.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıkmıştır. Evden hiçbir eşya kurtulmamış özürlü iki çocuk vatandaşlar tarafından kurtarılmıştır. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına ait arozözlerle müdahale edilerek yangın çevreye sıçramadan kontrol altına alınarak söndürülmüştür.
Evi yanan vatandaşlarımıza Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyesi sahip çıkarak yaralarını sarmak üzere seferber olmuştur. Evi yanan vatandaşlara ilk etapta barınma yardımı, gıda yardımı, giyecek yardımı ve yakacak yardımı yapılarak vatandaş babasına ait eve yerleştirilmiştir.
27 Şubat Cuma günü Belediye Başkanımız beraberinde Belediye Meclis Üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü, Daire Müdürleri, çok sayıda Belediye çalışanı ve makine ekipmanları ile birlikte yangın olayının geçtiği Çamyayla Mahallesi, Çeri paşa bağlısını ziyaret ederek yangın yerinde incelemelerde bulundu.
Aileye ziyaretinde geçmiş olsun dileklerini ileterek yangında can kaybı olmamasının sevindirici olduğunu, ailenin bütün ihtiyaçlarının karşılanacağını yine mutlu bir şekilde yaşamlarına kavuşturulacaklarını ifade etti. Daha sonra Mahallede bulunan diğer vatandaşları ziyaret ederek çocuklara ve yaşlılara çeşitli hediyeler verdi. 
Mahalle Muhtarı ve diğer mahalle sakinleriyle: \"Mahallenin eksikliklerini biliyoruz, Proje aşamasındayız. Büyükşehir Belediye ile birlikte altyapı, içme suyu, kanalizasyon ve diğer hizmetlerin yapımına en kısa sürede başlayarak 2015 yılında bütün eksiklikleri tamamlanmış modern bir Çeripaşını inşallah sizlerin kullanımınıza sunacağız.\" dedi. Mahalle camisinde kılanan cuma namazının ardından camide görülen eksikliklerin giderilmesi için ilgili daire müdürlerine talimat vererek bir daha görüşmek üzere diyerek mahalleden ayrıldı.  
Haber Tarihi: 27.02.2015

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

HER HAFTA BİR MAHALLE ZİYARETİ BUGÜN İLÇEMİZ YENİCE MAHALLESİNDE BAŞLADI.

...

MHP MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET MEMİŞ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

...

ŞUBAT 2015 AYI OLAGAN MECLİS TOPLANTISI 03/02/2015 GÜNÜ İLÇEMİZ ZIRAMAN MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

Mart Ayı Meclis Toplantısı İlçemiz Selmenhacılar Mahallesinde yapıldı.

...

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanı Serpil Çakır, Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ esnaflarımızı ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret etti.

...

MART 2015 AYI OLAGAN MECLİS TOPLANTISI 03/03/2015 GÜNÜ İLÇEMİZ SELMENHACILAR MAHALLESİNDE YAPILACAK

...

MHP MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI İRFAN AKARSU BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

...

SEL-MAN-DER YÖNETİM KURULU BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

...

EVİ YANAN VATANDAŞLARIMIZIN YARALARI SARILDI.

...

İlçemiz Hacıhaller Mahallesi Kilitli Parke Döşeme Çalışması bitiriliyor.

...

Yelimere gezisi sonra Belediye Başkanımız vatandaşlarımızı evinde ziyaret etti.

...

KAR İLÇEMİZ YOLLARINI KAPATTI.

...