» Güncel  » Haberler

  

EVİ YANAN VATANDAŞLARIMIZIN YARALARI SARILDI.
 
İlçemize bağlı Çamyayla Mahallesi Çeri paşa bağlısında Nurullah ÖZ? e ait evde 26 Şubat gündüz saat 10.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıkmıştır. Evden hiçbir eşya kurtulmamış özürlü iki çocuk vatandaşlar tarafından kurtarılmıştır. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına ait arozözlerle müdahale edilerek yangın çevreye sıçramadan kontrol altına alınarak söndürülmüştür.
Evi yanan vatandaşlarımıza Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyesi sahip çıkarak yaralarını sarmak üzere seferber olmuştur. Evi yanan vatandaşlara ilk etapta barınma yardımı, gıda yardımı, giyecek yardımı ve yakacak yardımı yapılarak vatandaş babasına ait eve yerleştirilmiştir.
27 Şubat Cuma günü Belediye Başkanımız beraberinde Belediye Meclis Üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü, Daire Müdürleri, çok sayıda Belediye çalışanı ve makine ekipmanları ile birlikte yangın olayının geçtiği Çamyayla Mahallesi, Çeri paşa bağlısını ziyaret ederek yangın yerinde incelemelerde bulundu.
Aileye ziyaretinde geçmiş olsun dileklerini ileterek yangında can kaybı olmamasının sevindirici olduğunu, ailenin bütün ihtiyaçlarının karşılanacağını yine mutlu bir şekilde yaşamlarına kavuşturulacaklarını ifade etti. Daha sonra Mahallede bulunan diğer vatandaşları ziyaret ederek çocuklara ve yaşlılara çeşitli hediyeler verdi. 
Mahalle Muhtarı ve diğer mahalle sakinleriyle: \"Mahallenin eksikliklerini biliyoruz, Proje aşamasındayız. Büyükşehir Belediye ile birlikte altyapı, içme suyu, kanalizasyon ve diğer hizmetlerin yapımına en kısa sürede başlayarak 2015 yılında bütün eksiklikleri tamamlanmış modern bir Çeripaşını inşallah sizlerin kullanımınıza sunacağız.\" dedi. Mahalle camisinde kılanan cuma namazının ardından camide görülen eksikliklerin giderilmesi için ilgili daire müdürlerine talimat vererek bir daha görüşmek üzere diyerek mahalleden ayrıldı.  
Haber Tarihi: 27.02.2015

HaberlerBelediye spor bünyesinde bulunan Bedminton takımız başarılarına devam ediyor.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Muhtarlarla Bir Araya Geldi

...

İlçemizden Mahallere belediye otobüsü seferleri başladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN UTANĞAN AİLESİNE BAŞ SAĞLIGI MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ" ın Miraç Kandili Mesajı

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN UTANĞAN AİLESİNE BAŞ SAĞLIGI MESAJI

...

ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

...

23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI NEDENİYLE ÖĞRENCİLER YEREL YÖNETİCİLERİN YERİNE GEÇTİLER .

...

İLÇEMİZDE 23 NİSAN ÇOŞKUYLA KUTLANDI.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

...

Öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını belediye hoparlöründen şiir okumaya devam ediyor.

...

Öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını belediye hoparlöründen şiir okuyarak kutlamaya başladı.

...

BAŞKANIMIZ MEVLÜDE KATILDI

...