» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin ikincisini İlçemiz Tepeynihan mahallesinde gerçekleştirdi.
 
Her hafta bir mahalle ziyaretini bugün İlçemiz Tepeynihan Mahallesinde  gerçekleştiren Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ  Birim Müdürleriyle mahalledeki altyapı ve üstyapı eksikliklerini yerinde  inceleyerek  vatandaşlarla sohbet etti.
Belediye Başkanımız konuşmasında, hizmetlerini makamdan değil, vatandaşlarımızın arasında yürüttüklerini, vatandaşın belediyeye gelmesine gerek kalmadan onların ayağına gittiklerini söyledi. Sorunları yerinde görüp, halkın duygu ve düşüncelerini dinlemenin hizmetlerin verimliliği açısından oldukça yararlı olduğunu vurgulayan Belediye Başkanımız  Tepeynihan Mahallesinde tespitlerde bulunduk. En kısa zamanda bu sorunlara çözüm üretip, mahallemize değer katmaya devam edeceğiz. Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ Vatandaşlarımızın hem dertleriyle dertleniyoruz, hem de onlarla ilgili olarak varsa problemleri, sıkıntıları, bunları dinlemiş oluyor hem de sizlerle buluşuyoruz. İnanın burada olmaktan, Tepeynihan?daki bu insanların varlığından son derece mutluyuz. Amacımız sizleri mutlu edebilmek, sizlere hizmet edebilmek, hizmetlerimizin karşılığında köylü kardeşlerimin yüzünde ki gülümsemeyi gördükçe bizde mutlu oluyoruz. Elbette Mahallerimizde yapacağımız daha cok işler var. Bunları da tamamlayarak köylü kardeşlerimizin hayatlarını daha konforlu biçimde sürdürmelerini arzu ediyorum.?Biz her zaman yanınızda olduk, yanınızda olmaya devam edeceğiz Mahallelerimiz bizim için oldukça önemli. Gerek muhtarlarımız gerekse mahallede yaşayan vatandaşlarımızın tüm sorunlarına kısa, orta ve uzun vadede çözüm üretme çabasındayız? dedi, Belediye Başkanımız mahallede yaşayan yaşlılara baston, mesh ve çorap, çocuklara oyuncak hediye etti.Haber Tarihi: 14.03.2015

HaberlerBelediye Başkanımız şampiyon güreşçileri makamında kabul etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN EROL AİLESİNE BAŞ SAĞLIGI MESAJI

...

Belediye Başkanımız şampiyon güreşçileri makamında kabul etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ ŞEHİT MEZARINI ZİYARET ETTİ.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ ÇORTAK MAHALLESİNDEN HAYIRSEVER HACI ÖMER KAHRAMAN? IN EŞİ HACI NİMET KAHRAMAN? IN CENAZE NAMAZINA KATILDI.

...

Selendi Belediyesi""""nden İşçilerine Yüzde 25 Zam

...

İLÇEMİZDE NEVRUZ ŞENLİĞİ KUTLAMALARI YAPILDI.

...

MHP MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MUSTAFA ENÖZ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN 21 MART NEVRUZ BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin üçüncüsünü İlçemiz Beypınar Mahallesinde gerçekleştirdi.

...

ÇANAKKALE ZAFERİ"" NİN 100. YIL DÖNÜMÜ İLÇEMİZDE DÜZENLENEN TÖRENLERLE KUTLANDI.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN ÇANAKKALE ZAFERİ VE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin ikincisini İlçemiz Tepeynihan mahallesinde gerçekleştirdi.

...

İlçemizde İstiklâl Marşı nın kabul edilişinin 94. yıl dönümü kutlandı.

...