» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin ikincisini İlçemiz Tepeynihan mahallesinde gerçekleştirdi.
 
Her hafta bir mahalle ziyaretini bugün İlçemiz Tepeynihan Mahallesinde  gerçekleştiren Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ  Birim Müdürleriyle mahalledeki altyapı ve üstyapı eksikliklerini yerinde  inceleyerek  vatandaşlarla sohbet etti.
Belediye Başkanımız konuşmasında, hizmetlerini makamdan değil, vatandaşlarımızın arasında yürüttüklerini, vatandaşın belediyeye gelmesine gerek kalmadan onların ayağına gittiklerini söyledi. Sorunları yerinde görüp, halkın duygu ve düşüncelerini dinlemenin hizmetlerin verimliliği açısından oldukça yararlı olduğunu vurgulayan Belediye Başkanımız  Tepeynihan Mahallesinde tespitlerde bulunduk. En kısa zamanda bu sorunlara çözüm üretip, mahallemize değer katmaya devam edeceğiz. Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ Vatandaşlarımızın hem dertleriyle dertleniyoruz, hem de onlarla ilgili olarak varsa problemleri, sıkıntıları, bunları dinlemiş oluyor hem de sizlerle buluşuyoruz. İnanın burada olmaktan, Tepeynihan?daki bu insanların varlığından son derece mutluyuz. Amacımız sizleri mutlu edebilmek, sizlere hizmet edebilmek, hizmetlerimizin karşılığında köylü kardeşlerimin yüzünde ki gülümsemeyi gördükçe bizde mutlu oluyoruz. Elbette Mahallerimizde yapacağımız daha cok işler var. Bunları da tamamlayarak köylü kardeşlerimizin hayatlarını daha konforlu biçimde sürdürmelerini arzu ediyorum.?Biz her zaman yanınızda olduk, yanınızda olmaya devam edeceğiz Mahallelerimiz bizim için oldukça önemli. Gerek muhtarlarımız gerekse mahallede yaşayan vatandaşlarımızın tüm sorunlarına kısa, orta ve uzun vadede çözüm üretme çabasındayız? dedi, Belediye Başkanımız mahallede yaşayan yaşlılara baston, mesh ve çorap, çocuklara oyuncak hediye etti.Haber Tarihi: 14.03.2015

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Yüksekokul ile ilgili Celal Bayar Üniversite?si Rektörü Kemal Çelebi?yi makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

...

SELENDİ""NIN KURTULUŞUNUN 93. YIL KUTLAMA ETKİNLİKLERİ İPTAL EDİLDİ

...

Belediyemiz Futbol Yaz Okulu devam ediyor

...

Manisa Büyükşehir ve Belediye Başkanlığımızca evi yanan Hikmet ÇANKAYA? nın mağduriyeti en kısa sürede giderildi.

...

EVİ YANAN VATANDAŞLARIMIZIN YARALARI SARILDI.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ? ın Basın Bayramı Mesajı

...

Ünlü sanatçı Mersinli İsmail İlçemize gelerek Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti,

...

İlçemizde Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma töreninde protokol ve vatandaşlar bir araya geldi.

...

Belediyemiz Şehit ailelerini unutmadı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediyemiz Yaz Spor Okulu Açıldı

...

İlçemizin Badminton takımı Manisa İl birincisi oldu.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ" ın basın açıklaması

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ, Kadir Gecesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...