» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin ikincisini İlçemiz Tepeynihan mahallesinde gerçekleştirdi.
 
Her hafta bir mahalle ziyaretini bugün İlçemiz Tepeynihan Mahallesinde  gerçekleştiren Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ  Birim Müdürleriyle mahalledeki altyapı ve üstyapı eksikliklerini yerinde  inceleyerek  vatandaşlarla sohbet etti.
Belediye Başkanımız konuşmasında, hizmetlerini makamdan değil, vatandaşlarımızın arasında yürüttüklerini, vatandaşın belediyeye gelmesine gerek kalmadan onların ayağına gittiklerini söyledi. Sorunları yerinde görüp, halkın duygu ve düşüncelerini dinlemenin hizmetlerin verimliliği açısından oldukça yararlı olduğunu vurgulayan Belediye Başkanımız  Tepeynihan Mahallesinde tespitlerde bulunduk. En kısa zamanda bu sorunlara çözüm üretip, mahallemize değer katmaya devam edeceğiz. Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ Vatandaşlarımızın hem dertleriyle dertleniyoruz, hem de onlarla ilgili olarak varsa problemleri, sıkıntıları, bunları dinlemiş oluyor hem de sizlerle buluşuyoruz. İnanın burada olmaktan, Tepeynihan?daki bu insanların varlığından son derece mutluyuz. Amacımız sizleri mutlu edebilmek, sizlere hizmet edebilmek, hizmetlerimizin karşılığında köylü kardeşlerimin yüzünde ki gülümsemeyi gördükçe bizde mutlu oluyoruz. Elbette Mahallerimizde yapacağımız daha cok işler var. Bunları da tamamlayarak köylü kardeşlerimizin hayatlarını daha konforlu biçimde sürdürmelerini arzu ediyorum.?Biz her zaman yanınızda olduk, yanınızda olmaya devam edeceğiz Mahallelerimiz bizim için oldukça önemli. Gerek muhtarlarımız gerekse mahallede yaşayan vatandaşlarımızın tüm sorunlarına kısa, orta ve uzun vadede çözüm üretme çabasındayız? dedi, Belediye Başkanımız mahallede yaşayan yaşlılara baston, mesh ve çorap, çocuklara oyuncak hediye etti.Haber Tarihi: 14.03.2015

HaberlerSelendi Belediye spor Badminton sporcuları Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ın Ramazan Ayı mesajı

...

HAZİRAN 2016 OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

...

SELENDİ İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK.

...

Belediyemiz hizmet binası önünde mahalleler için gönderilen servis araçlarına kurban kesildi.

...

Belediyemiz Kültür Salonunda Mahalle Muhtarlarıyla toplantı gerçekleşti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Çıkrıkçı Mahallesinde Mevlide katıldı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, ??Berat Kandili?? nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, 19 Mayıs Atatürk?ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı nedeniyle kutlama mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanlığımızca İlçemizde görev hemşirelerimizin günü Kutlandı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ" IN HEMŞİRELER HAFTASI KUTLAMA MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? IN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

...

Belediyemizce 10 yıldır yatağa mahkum yaşayan Hastaya Ortopedik Yatak,

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Anneler gününde şehit ailelerini ziyaret etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? ın ANNELER GÜNÜ MESAJI

...