» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin ikincisini İlçemiz Tepeynihan mahallesinde gerçekleştirdi.
 
Her hafta bir mahalle ziyaretini bugün İlçemiz Tepeynihan Mahallesinde  gerçekleştiren Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ  Birim Müdürleriyle mahalledeki altyapı ve üstyapı eksikliklerini yerinde  inceleyerek  vatandaşlarla sohbet etti.
Belediye Başkanımız konuşmasında, hizmetlerini makamdan değil, vatandaşlarımızın arasında yürüttüklerini, vatandaşın belediyeye gelmesine gerek kalmadan onların ayağına gittiklerini söyledi. Sorunları yerinde görüp, halkın duygu ve düşüncelerini dinlemenin hizmetlerin verimliliği açısından oldukça yararlı olduğunu vurgulayan Belediye Başkanımız  Tepeynihan Mahallesinde tespitlerde bulunduk. En kısa zamanda bu sorunlara çözüm üretip, mahallemize değer katmaya devam edeceğiz. Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ Vatandaşlarımızın hem dertleriyle dertleniyoruz, hem de onlarla ilgili olarak varsa problemleri, sıkıntıları, bunları dinlemiş oluyor hem de sizlerle buluşuyoruz. İnanın burada olmaktan, Tepeynihan?daki bu insanların varlığından son derece mutluyuz. Amacımız sizleri mutlu edebilmek, sizlere hizmet edebilmek, hizmetlerimizin karşılığında köylü kardeşlerimin yüzünde ki gülümsemeyi gördükçe bizde mutlu oluyoruz. Elbette Mahallerimizde yapacağımız daha cok işler var. Bunları da tamamlayarak köylü kardeşlerimizin hayatlarını daha konforlu biçimde sürdürmelerini arzu ediyorum.?Biz her zaman yanınızda olduk, yanınızda olmaya devam edeceğiz Mahallelerimiz bizim için oldukça önemli. Gerek muhtarlarımız gerekse mahallede yaşayan vatandaşlarımızın tüm sorunlarına kısa, orta ve uzun vadede çözüm üretme çabasındayız? dedi, Belediye Başkanımız mahallede yaşayan yaşlılara baston, mesh ve çorap, çocuklara oyuncak hediye etti.Haber Tarihi: 14.03.2015

HaberlerEmlak Çtv İlan Reklam Vergileri İkinci Taksit

...

Ateş Selendimize Düştü

...

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

...

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemeleri

...

2017 YILININ ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BASKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

...

İlçemizdeki Öğrencilerimizi Mutlu Eden Karne Hediyesi

...

2017 YILININ İLK MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BASKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA BUGÜN SAAT: 14.00 GERÇEKLEŞTİ.

...

2017 YILININ İLK MECLİSİ BUGÜN SAAT: 14.00 YAPILACAK

...

Belediye Başbakanımızdan İbrahim AKTÜRK’ e Ortopedik Yatak

...

Belediye Başkanımız Belediye personelin yeni yılını kutladı

...

Belediye Başkanımızın yeni yıl mesajı

...

İlçemizde Kar yağışı devam ediyor.

...

ilçemizden kar manzaraları

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ' ın Mevlüt Kandili mesajı

...

Badminton sporcuları Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ’ ı makamında ziyaret etti.

...