» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin ikincisini İlçemiz Tepeynihan mahallesinde gerçekleştirdi.
 
Her hafta bir mahalle ziyaretini bugün İlçemiz Tepeynihan Mahallesinde  gerçekleştiren Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ  Birim Müdürleriyle mahalledeki altyapı ve üstyapı eksikliklerini yerinde  inceleyerek  vatandaşlarla sohbet etti.
Belediye Başkanımız konuşmasında, hizmetlerini makamdan değil, vatandaşlarımızın arasında yürüttüklerini, vatandaşın belediyeye gelmesine gerek kalmadan onların ayağına gittiklerini söyledi. Sorunları yerinde görüp, halkın duygu ve düşüncelerini dinlemenin hizmetlerin verimliliği açısından oldukça yararlı olduğunu vurgulayan Belediye Başkanımız  Tepeynihan Mahallesinde tespitlerde bulunduk. En kısa zamanda bu sorunlara çözüm üretip, mahallemize değer katmaya devam edeceğiz. Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ Vatandaşlarımızın hem dertleriyle dertleniyoruz, hem de onlarla ilgili olarak varsa problemleri, sıkıntıları, bunları dinlemiş oluyor hem de sizlerle buluşuyoruz. İnanın burada olmaktan, Tepeynihan?daki bu insanların varlığından son derece mutluyuz. Amacımız sizleri mutlu edebilmek, sizlere hizmet edebilmek, hizmetlerimizin karşılığında köylü kardeşlerimin yüzünde ki gülümsemeyi gördükçe bizde mutlu oluyoruz. Elbette Mahallerimizde yapacağımız daha cok işler var. Bunları da tamamlayarak köylü kardeşlerimizin hayatlarını daha konforlu biçimde sürdürmelerini arzu ediyorum.?Biz her zaman yanınızda olduk, yanınızda olmaya devam edeceğiz Mahallelerimiz bizim için oldukça önemli. Gerek muhtarlarımız gerekse mahallede yaşayan vatandaşlarımızın tüm sorunlarına kısa, orta ve uzun vadede çözüm üretme çabasındayız? dedi, Belediye Başkanımız mahallede yaşayan yaşlılara baston, mesh ve çorap, çocuklara oyuncak hediye etti.Haber Tarihi: 14.03.2015

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ"IN HIDRELLEZ KÜLTÜR VE BAHAR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ"IN HIDRELLEZ KÜLTÜR VE BAHAR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

MAYIS 2015 AYI OLAGAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYEMİZ KÜLTÜR SALONUNDA YAPILACAK

...

Dumlupınar Belediye Başkanı Sayın Niyazi Tezcan, Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ı ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

Yeni göreve gelen Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

KÜÇÜK ÖĞRENCİLER BELEDİYE BAŞKANI OLDU

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde 23 Nisan coşkuyla kutlandı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını belediye hoparlöründen şiir okuyarak kutladılar.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Polis haftası nedeniyle İlçemizde görev yapan ve emekli olan personellerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı.

...