» Güncel  » Haberler

  

ÇANAKKALE ZAFERİ"" NİN 100. YIL DÖNÜMÜ İLÇEMİZDE DÜZENLENEN TÖRENLERLE KUTLANDI.
 
  İlk tören Hükümet önünde yapıldı. Hükümet Konağı önündeki törene İlçe protokolü, gaziler, şehit ve gazi yakınları,okul öğretmenleri,öğrencileri ve vatandaşlar katıldı. Tören Atatürk anıtına çelenklerin sunulmasıyla başladı. Selendi Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı ve Selendi Belediye Başkanlığı adına çelenkler sunuldu. İstiklal Marşı okunmasının ardından Hükümet Konağı önündeki tören sona erdi.
      Törenin ikinci ayağı olan salon programı; Belediye Saray Kapalı Düğün Salonunda yapıldı. Belediye Saray Düğün Salonundaki Programa İlçe Protokolü, Kurum Amirleri, İlçe Merkez İlkokul/Ortaokul ve Lise öğrencileri, idareciler, öğretmenler ile vatandaşlar katıldı. Salonda ?Çanakkale Şehitleri? konulu resim sergisi gezildi. Müteakiben saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile  Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Çanakkale konulu sinevizyon gösterisi sunuldu. Öğrenciler tarafından hazırlanan Oratoryo sunumuna müteakip  Resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verilmesiyle salondaki program sona erdi. İlçe protokolü Belediye Başkanlığımızca Çanakkale Şehitleri için düzenlenen lokma dökme yerinde vatandaşlara ve gazilerimize lokma ikramında bulundu, İlçemiz Yatılı Bölge Ortaokulunda \" Çanakkale Zaferi\" konulu resim ve fotoğraf sergisi gezildi. Okulda öğle yemeğinden sonra Okunan Mevlid-i Şerif in ardından program sona erdi. Haber Tarihi: 18.03.2015

HaberlerEmlak Çtv İlan Reklam Vergileri İkinci Taksit

...

Ateş Selendimize Düştü

...

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

...

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemeleri

...

2017 YILININ ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BASKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

...

İlçemizdeki Öğrencilerimizi Mutlu Eden Karne Hediyesi

...

2017 YILININ İLK MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BASKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA BUGÜN SAAT: 14.00 GERÇEKLEŞTİ.

...

2017 YILININ İLK MECLİSİ BUGÜN SAAT: 14.00 YAPILACAK

...

Belediye Başbakanımızdan İbrahim AKTÜRK’ e Ortopedik Yatak

...

Belediye Başkanımız Belediye personelin yeni yılını kutladı

...

Belediye Başkanımızın yeni yıl mesajı

...

İlçemizde Kar yağışı devam ediyor.

...

ilçemizden kar manzaraları

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ' ın Mevlüt Kandili mesajı

...

Badminton sporcuları Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ’ ı makamında ziyaret etti.

...