» Güncel  » Haberler

  

ÇANAKKALE ZAFERİ"" NİN 100. YIL DÖNÜMÜ İLÇEMİZDE DÜZENLENEN TÖRENLERLE KUTLANDI.
 
  İlk tören Hükümet önünde yapıldı. Hükümet Konağı önündeki törene İlçe protokolü, gaziler, şehit ve gazi yakınları,okul öğretmenleri,öğrencileri ve vatandaşlar katıldı. Tören Atatürk anıtına çelenklerin sunulmasıyla başladı. Selendi Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı ve Selendi Belediye Başkanlığı adına çelenkler sunuldu. İstiklal Marşı okunmasının ardından Hükümet Konağı önündeki tören sona erdi.
      Törenin ikinci ayağı olan salon programı; Belediye Saray Kapalı Düğün Salonunda yapıldı. Belediye Saray Düğün Salonundaki Programa İlçe Protokolü, Kurum Amirleri, İlçe Merkez İlkokul/Ortaokul ve Lise öğrencileri, idareciler, öğretmenler ile vatandaşlar katıldı. Salonda ?Çanakkale Şehitleri? konulu resim sergisi gezildi. Müteakiben saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile  Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Çanakkale konulu sinevizyon gösterisi sunuldu. Öğrenciler tarafından hazırlanan Oratoryo sunumuna müteakip  Resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verilmesiyle salondaki program sona erdi. İlçe protokolü Belediye Başkanlığımızca Çanakkale Şehitleri için düzenlenen lokma dökme yerinde vatandaşlara ve gazilerimize lokma ikramında bulundu, İlçemiz Yatılı Bölge Ortaokulunda \" Çanakkale Zaferi\" konulu resim ve fotoğraf sergisi gezildi. Okulda öğle yemeğinden sonra Okunan Mevlid-i Şerif in ardından program sona erdi. Haber Tarihi: 18.03.2015

HaberlerÖğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını belediye hoparlöründen şiir okuyarak kutladılar.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Polis haftası nedeniyle İlçemizde görev yapan ve emekli olan personellerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı.

...

NİSAN 2015 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA KABAKLAR MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

Emniyet Teşkilatı Belediye Başkanımızı makamında ziyaret Etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde müzikseverlere fagot ve flüt ziyafeti.

...

Belediye Başkanımız şampiyon güreşçileri makamında kabul etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN EROL AİLESİNE BAŞ SAĞLIGI MESAJI

...

Belediye Başkanımız şampiyon güreşçileri makamında kabul etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ ŞEHİT MEZARINI ZİYARET ETTİ.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ. NURULLAH SAVAŞ ÇORTAK MAHALLESİNDEN HAYIRSEVER HACI ÖMER KAHRAMAN? IN EŞİ HACI NİMET KAHRAMAN? IN CENAZE NAMAZINA KATILDI.

...

Selendi Belediyesi""""nden İşçilerine Yüzde 25 Zam

...