» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin üçüncüsünü İlçemiz Beypınar Mahallesinde gerçekleştirdi.
 
Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin üçüncüsünü İlçemiz Beypınar Mahallesinde gerçekleştirdi. 
Her hafta bir mahalle ziyareti gerçekleştiren Başkanımız Nurullah SAVAŞ ve Birim amirleri sorunları, sıkıntıları yerinde tespit ederek en kısa süre içinde çözüme kavuşturuyor. Sorunların yerinde incelenerek kısa süre içinde çözüme kavuşturulmasını vatandaşlar takdir ediyor. Mahalle ziyaretlerinde samimi, içten ve güler yüzüyle Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, mahalle sakinlerinin gönlünü fethediyor. Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, Birim Amirleri ile birlikte Beypınar mahallesinde yapılan hizmetleri yerinde inceledi. Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ; ?Hem dertleriyle dertleniyoruz, hem de onlarla ilgili olarak varsa problemleri, sıkıntıları bunları dinlemiş oluyor hem de sizlerle buluşuyoruz. İnanın burada olmaktan, Beypınar daki bu insanların varlığından son derece mutluyuz. Rabbime çok şükürler olsun ki böyle bir halkımız var böyle bir güzellik var. Amacımız sizleri mutlu edebilmek, sizlere hizmet edebilmek sizlerle beraber daha ileriye doğru mahallemizi, ilçemizi taşıyabilmek.? Diye konuştu. 
Mahalle ziyaretinde yaşlılara baston, mesh ve çorap, çocuklara oyuncak hediye ederek her zaman kendilerinin yanında olduklarını? dile getirdiHaber Tarihi: 20.03.2015

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ"IN HIDRELLEZ KÜLTÜR VE BAHAR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ"IN HIDRELLEZ KÜLTÜR VE BAHAR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

MAYIS 2015 AYI OLAGAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYEMİZ KÜLTÜR SALONUNDA YAPILACAK

...

Dumlupınar Belediye Başkanı Sayın Niyazi Tezcan, Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ı ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

Yeni göreve gelen Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

KÜÇÜK ÖĞRENCİLER BELEDİYE BAŞKANI OLDU

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde 23 Nisan coşkuyla kutlandı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını belediye hoparlöründen şiir okuyarak kutladılar.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Polis haftası nedeniyle İlçemizde görev yapan ve emekli olan personellerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı.

...