» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin üçüncüsünü İlçemiz Beypınar Mahallesinde gerçekleştirdi.
 
Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Her hafta bir mahalle ziyaretinin üçüncüsünü İlçemiz Beypınar Mahallesinde gerçekleştirdi. 
Her hafta bir mahalle ziyareti gerçekleştiren Başkanımız Nurullah SAVAŞ ve Birim amirleri sorunları, sıkıntıları yerinde tespit ederek en kısa süre içinde çözüme kavuşturuyor. Sorunların yerinde incelenerek kısa süre içinde çözüme kavuşturulmasını vatandaşlar takdir ediyor. Mahalle ziyaretlerinde samimi, içten ve güler yüzüyle Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, mahalle sakinlerinin gönlünü fethediyor. Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, Birim Amirleri ile birlikte Beypınar mahallesinde yapılan hizmetleri yerinde inceledi. Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ; ?Hem dertleriyle dertleniyoruz, hem de onlarla ilgili olarak varsa problemleri, sıkıntıları bunları dinlemiş oluyor hem de sizlerle buluşuyoruz. İnanın burada olmaktan, Beypınar daki bu insanların varlığından son derece mutluyuz. Rabbime çok şükürler olsun ki böyle bir halkımız var böyle bir güzellik var. Amacımız sizleri mutlu edebilmek, sizlere hizmet edebilmek sizlerle beraber daha ileriye doğru mahallemizi, ilçemizi taşıyabilmek.? Diye konuştu. 
Mahalle ziyaretinde yaşlılara baston, mesh ve çorap, çocuklara oyuncak hediye ederek her zaman kendilerinin yanında olduklarını? dile getirdiHaber Tarihi: 20.03.2015

HaberlerBelediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci dönemiyle ilgili bir mesaj yayımladı.

...

Belediyemiz Kültür Salonunda YGS ye girecek öğrenciler için eğitim semineri verildi.

...

Selendi ilçesinde Eskin Mahallesi ile yaklaşık 10 mahalleyi birbirinden ayıran köprü yapımına başlanıldı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ"" IN CUMA MESAJI

...

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımızın Öğrencilere Karne Hediyesi; Keloğlan ve Masal Hırsızı adlı tiyatro oyunu

...

İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ engelli vatandaşlarımıza akülü ve manüel tekerlekli sandalye hediye etmeye devam ediyor.

...

İLÇEMİZDEN KAR MANZARASI

...

İlçemizde eğitim öğretim gören Öğrencilerimiz karnelerini aldılar.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ" ın yeni yıl mesajı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ" IN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? IN 10 KASIM MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ" ın teşekkür mesajı

...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.

...