» Güncel  » Haberler

  

Emniyet Teşkilatı Belediye Başkanımızı makamında ziyaret Etti.
 
10 Nisan Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 170. Yıl dönümü ve polis haftası nedeniyle İlçemiz Kaymakamı Hasan MEŞELİ ve Emniyet Amiri Mehmet ASLAN ile birlikte polis memurlarından oluşan heyet Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.
10 Nisan?da kutlanacak olan Polis haftası nedeniyle ziyaretler gerçekleştiren İlçe Emniyet Amiri Mehmet ASLAN ve Emniyet mensupları günün anısına Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret ederek çiçek verdiler. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ ?10 Nisan 1845 yılında kurulan Türk polis teşkilatının milletimizin can ve mal güvenliği için gece gündüz demeden çalışıyor, gerektiğinde canını feda etmekten çekinmiyor. Görevi başında şehit olan tüm polislerimize rahmet diliyorum. Polis Haftası etkinliklerine Belediyemiz olarak üzerimize düşen görevi yapmaya da hazırız.? dedi.
Emniyet Amiri Mehmet ASLAN ziyaret sırasında Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ polis haftası etkinliklerine davet etti. Haber Tarihi: 07.04.2015

HaberlerYeni göreve gelen Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

KÜÇÜK ÖĞRENCİLER BELEDİYE BAŞKANI OLDU

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde 23 Nisan coşkuyla kutlandı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

Öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını belediye hoparlöründen şiir okuyarak kutladılar.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ? ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Polis haftası nedeniyle İlçemizde görev yapan ve emekli olan personellerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı.

...

NİSAN 2015 AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA KABAKLAR MAHALLESİNDE YAPILDI.

...

Emniyet Teşkilatı Belediye Başkanımızı makamında ziyaret Etti.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

İlçemizde müzikseverlere fagot ve flüt ziyafeti.

...

Belediye Başkanımız şampiyon güreşçileri makamında kabul etti.

...