» Güncel  » Haberler

  

Manisa Büyükşehir ve Belediye Başkanlığımızca evi yanan Hikmet ÇANKAYA? nın mağduriyeti en kısa sürede giderildi.
 
23/07/2015 günü İlçemiz Tepeynihan Mahallesinde ikamet eden Hikmet ÇANKAYA ailesinin yaşadıkları yangın felaketinin ardından, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz ERGÜN ve Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ aileye sahip çıktı. Yangın yerinde incelemelerde bulunarak geçmiş olsun dileklerini ileten Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ, aileye Manisa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Belediye Başkanlığımız olarak gerekli desteği vereceklerini söyledi. Olayin uzerinden 24 saat gibi kisa bir sure icerisinde Belediye ekipleri tarafından okul lojmanının bakım onarım, tamir ve tadilatının yapılarak ailenin bütün ev ihtiyaçları karşılanarak Belediye ekipleri tarafından yerleştirildi. Ailenin  ihtiyaçlarının karşılanması için Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne talimat veren Belediye Başkanımız, aileyi zor durumda bırakmayacaklarını dile getirdi. Ailenin temel ihtiyaçların karşılanması doğrultusunda gayret edeceklerini kaydeden Belediye Başkanımız, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Belediyemiz olarak zor durumda olan vatandaşlarımıza yardım etmek boynumuzun borcudur. ilk etapta beyaz eşya seti, yatak ve kuru gıda ve giyecek yardımında bulunduk. Durumları düzelinceye kadar ailemize destek olmaya devam edeceğiz\" Belediye olarak gerekli yardımı yapıyoruz. Yangında can kaybı olmamasının sevindirici olduğunu, ailenin bütün ihtiyaçlarının karşılanarak yine mutlu bir şekilde yaşamlarına kavuşturulduklarını ifade etti.

Yangında evi zarar gören Hikmet ÇANKAYA ve Halit ÇELİKKAN kendileriyle ilgilenen Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? a teşekkür ederek, ?Başkanımız evimize kadar gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Belediyemizin desteği ile toparlanıyoruz. Başkanımıza maddi ve manevi destekleri için teşekkür ediyoruz? dedi.
Haber Tarihi: 25.07.2015

HaberlerİLÇEMİZDE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ Yüksekokul ile ilgili Celal Bayar Üniversite?si Rektörü Kemal Çelebi?yi makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

...

SELENDİ""NIN KURTULUŞUNUN 93. YIL KUTLAMA ETKİNLİKLERİ İPTAL EDİLDİ

...

Belediyemiz Futbol Yaz Okulu devam ediyor

...

Manisa Büyükşehir ve Belediye Başkanlığımızca evi yanan Hikmet ÇANKAYA? nın mağduriyeti en kısa sürede giderildi.

...

EVİ YANAN VATANDAŞLARIMIZIN YARALARI SARILDI.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ? ın Basın Bayramı Mesajı

...

Ünlü sanatçı Mersinli İsmail İlçemize gelerek Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti,

...

İlçemizde Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma töreninde protokol ve vatandaşlar bir araya geldi.

...

Belediyemiz Şehit ailelerini unutmadı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...

Belediyemiz Yaz Spor Okulu Açıldı

...

İlçemizin Badminton takımı Manisa İl birincisi oldu.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Sayın Nurullah SAVAŞ" ın basın açıklaması

...