» Güncel  » Haberler

  

İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.
 
      İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü, Demirci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü ile Sarıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü arasında hazırlanan ? Geriatrik Dönemde Kronik hastalarının evde bakımı? başlıklı proje Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Merkezi Başkanlığı tarafından kabul edilmiştir. 
    Proje kapsamında 07-02-2016 / 29-02-2016 tarihleri arasında Almanya? nın Augsburg kentine gidecek olan öğrenciler ile birlikte Okul Müdürü Adem AKGÜN ve beraberindeki rehber öğretmenler Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Okul Müdürü tarafından proje ile ilgili Belediye başkanımıza birifing verildi. Bu konuda ihtiyacı olan öğrencilere yardım yapılması için hazırlanan dosya Başkanımıza sunuldu.
       Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ kabul sırasında bu tür projelerin Ülkemizin gelecekte sağlık alanında görev alacak çocuklarımızın yetişmesinde büyük katkısı sağlayacağını belirterek bundan sonra bu tür projelerin daha sık yapılması ve uygulanması için yapılan çalışmaların destekleneceğini Belediyemiz tarafından her türlü yardıma hazır olduklarını belirtti. Haber Tarihi: 26.01.2016

HaberlerİLÇE KAYMAKAMIMIZ TAYFUN DELİ, BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZ.NURULLAH SAVAŞ VE EMNİYET AMİRİ MEHMET ASLAN İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINI ZİYARET ETTİ.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ lokma hayrına katıldı.

...

Eski Belediye Başkanlarımızdan Mustafa EROL Sonsuzluğa Uğurlandı

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ?IN EROL AİLESİNE BAŞ SAĞLIGI MESAJI

...

İLÇEMİZ ESNAFLARI BELEDİYEMİZ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNCE DENETLENDİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ"" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ İlçemiz mahalle muhtarları ile toplantı yaptı

...

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZA TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU TARAFINDAN TEŞEKKÜR BELGESİ

...

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen gıda bankası uygulaması, İlçemizde faaliyete başladı.

...

Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Yenicami Şehit Ethem Ekim Caddesinde yapımı devam eden merdiven çalışmalarını yerinde inceledi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci dönemiyle ilgili bir mesaj yayımladı.

...

Belediyemiz Kültür Salonunda YGS ye girecek öğrenciler için eğitim semineri verildi.

...

Selendi ilçesinde Eskin Mahallesi ile yaklaşık 10 mahalleyi birbirinden ayıran köprü yapımına başlanıldı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ"" IN CUMA MESAJI

...

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.

...