» Güncel  » Haberler

  

İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.
 
      İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü, Demirci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü ile Sarıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü arasında hazırlanan ? Geriatrik Dönemde Kronik hastalarının evde bakımı? başlıklı proje Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Merkezi Başkanlığı tarafından kabul edilmiştir. 
    Proje kapsamında 07-02-2016 / 29-02-2016 tarihleri arasında Almanya? nın Augsburg kentine gidecek olan öğrenciler ile birlikte Okul Müdürü Adem AKGÜN ve beraberindeki rehber öğretmenler Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Okul Müdürü tarafından proje ile ilgili Belediye başkanımıza birifing verildi. Bu konuda ihtiyacı olan öğrencilere yardım yapılması için hazırlanan dosya Başkanımıza sunuldu.
       Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ kabul sırasında bu tür projelerin Ülkemizin gelecekte sağlık alanında görev alacak çocuklarımızın yetişmesinde büyük katkısı sağlayacağını belirterek bundan sonra bu tür projelerin daha sık yapılması ve uygulanması için yapılan çalışmaların destekleneceğini Belediyemiz tarafından her türlü yardıma hazır olduklarını belirtti. Haber Tarihi: 26.01.2016

HaberlerBelediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ Yenicami Şehit Ethem Ekim Caddesinde yapımı devam eden merdiven çalışmalarını yerinde inceledi.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci dönemiyle ilgili bir mesaj yayımladı.

...

Belediyemiz Kültür Salonunda YGS ye girecek öğrenciler için eğitim semineri verildi.

...

Selendi ilçesinde Eskin Mahallesi ile yaklaşık 10 mahalleyi birbirinden ayıran köprü yapımına başlanıldı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ"" IN CUMA MESAJI

...

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımızın Öğrencilere Karne Hediyesi; Keloğlan ve Masal Hırsızı adlı tiyatro oyunu

...

İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ engelli vatandaşlarımıza akülü ve manüel tekerlekli sandalye hediye etmeye devam ediyor.

...

İLÇEMİZDEN KAR MANZARASI

...

İlçemizde eğitim öğretim gören Öğrencilerimiz karnelerini aldılar.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ" ın yeni yıl mesajı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ" IN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ? IN 10 KASIM MESAJI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ" ın teşekkür mesajı

...