» Güncel  » Haberler

  

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI YAPILDI
 

       İlk tören Hükümet konağı önünde yapıldı. Hükümet Konağı önündeki töreneİlçe protokolü, gaziler, şehit ve gazi yakınları,okul öğretmenleri,öğrencilerive vatandaşlar katıldı. Tören Atatürk anıtına çelenklerin sunulmasıyla başladı.Selendi Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı ve Selendi Belediye Başkanlığı adınaçelenkler sunuldu. İstiklal Marşı okunmasının ardından Hükümet Konağı önündekitören sona erdi.

     Törenin ikinci ayağı olan salon programı; Belediye Saray KapalıDüğün Salonunda yapıldı. Belediye Saray Düğün Salonundaki Programa İlçeProtokolü, Kurum Amirleri, İlçe Merkez İlkokul/Ortaokul ve Lise öğrencileri,idareciler, öğretmenler ile vatandaşlar katıldı. saygı duruşu ve İstiklal Marşıile  Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Çanakkale konulusinevizyon gösterisi sunuldu. Öğrenciler tarafından hazırlanan Oratoryosunumuna müteakip  Resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceyegiren öğrencilere ödülleri verilmesiyle salondaki program sona erdi.

         Törenin üçüncü kısmı olan ÇanakkaleŞehitlerimizin aziz ruhlarına Belediye Başkanlığımızca Kuranı Kerim ve MevlüdüŞerif okutuldu.

          Daha sonraAziz Şehitlerimizi yadetmek için Belediye Başkanlığımızca; Hastane önünde veJandarma karşısında milletimize tavuklu pilav ve ayran ikramında bulunulmasınınardından program sona erdi?         Haber Tarihi: 21.03.2016

HaberlerSINAV SONUÇLARI

...

9.Enerji Verimliliği Formu ve Fuarı

...

Sınav Tarihleri Belirlendi

...

Sınava Girmeye Hak Kazananlar ve Kazanamayanların Listesi

...

Sayın Devlet BAHÇELİ Selendi de

...

ATATÜRK SELENDİDE ÖZLEMLE YÂD EDİLDİ

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ'IN 10 KASIM MESAJI

...

İlçemiz de görev yapan çok kıymetli müdürlerimizi makamımızda ağırladık.

...

Emlak Çtv İlan Reklam Vergileri İkinci Taksit

...

Ateş Selendimize Düştü

...

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

...

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemeleri

...

2017 YILININ ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BASKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

...

İlçemizdeki Öğrencilerimizi Mutlu Eden Karne Hediyesi

...

2017 YILININ İLK MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BASKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA BUGÜN SAAT: 14.00 GERÇEKLEŞTİ.

...