» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başbakanımızdan Fatma YILDIZ? a Ortopedik Yatak
 
Belediye Başkanlığımız Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce İlçemiz Kurşunlu mahallesinde ikamet eden ayaklarından felç geçiren ve yatağa mahkûm kalan 1924 doğumlu Fatma YILDIZ? ı evinde ziyaret ederek kendisine hasta yatağı hediye etti.
İlçemiz Kurşunlu Mahallesinde ikamet eden Fatma YILDIZ? a ortopedik hasta yatağı hediye eden Belediye Başkanımız Fatma YILDIZ ?in hastalığı hakkında bilgi aldı. Yatalak hasta olan Fatma YILDIZ? ın rahat edebilmesi için ortopedik hasta yatağı hediye eden Belediye Başkanımız Fatma YILDIZ? a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Belediyemiz olarak insan odaklı çalışmalar yürüttüklerini ve bu kapsamda sosyal projelere önem verdiklerini belirten Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ ?Geçirdiği felç sonucu yatalak durumda olan Fatma teyzemizi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerimiz ziyaret etti. Yaşadığı sıkıntılardan benimde haberim oldu. Bizde kendisini hastalığında rahat ettirebilmek adına ortopedik hasta yatağı hediye ettik? dedi.
Hastalığı nedeniyle yatağa bağlı bir yaşam sürdürmek zorunda kalan Fatma YILDIZ? da sürekli yatıyor olması nedeniyle sırtında yaralar oluştuğunu ve ağrılar yaşadığını belirterek, ?Bu yeni yatak ile inşallah bu sıkıntılarım artık son bulacak. Başkanımız Nurullah SAVAŞ? a hem gösterdiği ilgiden, hem de yatak hediyesinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisine de çalışmalarında başarılar diliyorum? dedi.Haber Tarihi: 23.03.2016

HaberlerEmlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2.taksit

...

1 KASIM TÜRK HARFLERİNİN KABULÜ

...

KAYMAKAM ATAK’TAN BAŞKAN DUMLUPINAR’A İADE-İ ZİYARET

...

31 EKİM DÜNYA TASARRUF GÜNÜ

...

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI ÇOŞKUYLA KUTLADIK

...

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

...

29 EKİM DÜNYA İNME GÜNÜ

...

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENE

...

AÇIMIZ BÜYÜK

...

Mahalle ziyaretlerimiz devam etmekte

...

BAŞKAN DUMLUPINAR KAYMAKAM ATAK ' A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

...

Hayırlı Cumalar

...

29 EKİM KIZILAY HAFTASI

...

Mahallerimizde çalışmalar devam etmekte

...

24 EKİM BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GÜNÜ

...