» Güncel  » Haberler

  

DİZİ YILDIZLARI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 

Ülkemizde popüler olmuş dizilerde önemli karakterleri canlandırarak halkımızın sevgi ve teveccühüne mazhar olmuş tiyatro ve gösteri sanatçıları Kadir Turan(Vatan Yürekli Adam tek kişilik oyun sergiliyor)  Erdoğan Özerdem (Filinta dizisi oyuncusu)  Barbaros Levent Seçkin(Filinta dizisi oyuncusu) Ege Gürel(Arkadaşım max dizisi oyuncusu)  Cemal Ustaoğlu (Kukla gösterisi ustası) İzzet Lüleci(Paramparça dizisi oyuncusu)  Tahir Ulubayrak (Son muhafız dizisi oyuncusu) Reyhan İlhan(Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncusu)  Kadir İşçi(Kurtlar Vadisi dizisi oyuncusu ) Süreyya Küçük(Eve Dönüş dizisi oyuncusu)  Şerife Yılmaz(Organizasyon sorumlusu)  ilçemizi ziyaret ettiler.

         Oyuncularımıza organizasyon sorumlusu Şerife Yılmaz ve Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz  ekipleriyle Omurlar Mahallesi Hacıyerin de yöresel yemek ikramı yapıldı.

         Yemekte tüm sanatçılar adına Kadir Turan ??Selendi?yi doğasıyla temizliğiyle samimiyetiyle göstermiş olduğum misafirperverliği ile çok sevdik ve beğendik. Yemeklerinize özellikle hayran kaldık. Bizlere göstermiş olduğu teveccüh ve ev sahipliğinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? a minnettar kaldık. Kendisine çok, çok teşekkür ederiz?? dedi.

         Sanatçılarımızdaha sonra Yatılı İlköğretim Bölge Okulunu ziyaret ettiler. Okulda öğrenimgören öğrencilerle sohbet edip, yardıma muhtaç ve kimsesiz çocuklara hediyelerverdiler. Hediyeleri çocuklarla paylaşırken duygusal anlar yaşandı.

         Misafirlerimiz Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret edip iyi dilek, teşekkür ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

         BelediyeBaşkanımız Sayın Ecz. Nurullah  SAVAŞ; ??Sanat ve sanatçıya her zaman değer verdik, vermeye devam da edeceğiz. Sizlere ilçemizin tanınmasına bulunduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederim??dedi. Sanatçılara plaket taktim edip hatıra fotoğrafları çektirerek uğurladı.Haber Tarihi: 04.04.2016

HaberlerYapılandırma 1.taksit ödemesi

...

3 EKİM TÜRK GÜNÜ KUTLU OLSUN

...

DÜNYA MİMARLAR GÜNÜ

...

Başkan DUMLUPINAR'ın Dünya Yaşlılar Haftası Kutlama Mesajı

...

27 EYLÜL Preveze Deniz Zaferi ve Deniz Kuvvetleri Günü

...

Selendi TÜRKGÜNÜ okuyor

...

26 EYLÜL TÜRK DİL BAYRAMI

...

Başkan DUMLUPINAR İtfaiye personelimizin itfaiyecilik Haftasını Kutladı

...

İTFAİYECİLER HAFTASI KUTLU OLSUN

...

Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor

...

İlköğretim Haftası

...

Aşure Etkinliği

...

Gaziler Haftası Kutlamaları Yapıldı

...

Başkan DUMLUPINAR'ın Gaziler Haftası Mesajı

...

Başkan DUMLUPINAR'IN Ahilik Haftası Mesajı

...