» Güncel  » Haberler

  

DİZİ YILDIZLARI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 

Ülkemizde popüler olmuş dizilerde önemli karakterleri canlandırarak halkımızın sevgi ve teveccühüne mazhar olmuş tiyatro ve gösteri sanatçıları Kadir Turan(Vatan Yürekli Adam tek kişilik oyun sergiliyor)  Erdoğan Özerdem (Filinta dizisi oyuncusu)  Barbaros Levent Seçkin(Filinta dizisi oyuncusu) Ege Gürel(Arkadaşım max dizisi oyuncusu)  Cemal Ustaoğlu (Kukla gösterisi ustası) İzzet Lüleci(Paramparça dizisi oyuncusu)  Tahir Ulubayrak (Son muhafız dizisi oyuncusu) Reyhan İlhan(Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncusu)  Kadir İşçi(Kurtlar Vadisi dizisi oyuncusu ) Süreyya Küçük(Eve Dönüş dizisi oyuncusu)  Şerife Yılmaz(Organizasyon sorumlusu)  ilçemizi ziyaret ettiler.

         Oyuncularımıza organizasyon sorumlusu Şerife Yılmaz ve Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz  ekipleriyle Omurlar Mahallesi Hacıyerin de yöresel yemek ikramı yapıldı.

         Yemekte tüm sanatçılar adına Kadir Turan ??Selendi?yi doğasıyla temizliğiyle samimiyetiyle göstermiş olduğum misafirperverliği ile çok sevdik ve beğendik. Yemeklerinize özellikle hayran kaldık. Bizlere göstermiş olduğu teveccüh ve ev sahipliğinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? a minnettar kaldık. Kendisine çok, çok teşekkür ederiz?? dedi.

         Sanatçılarımızdaha sonra Yatılı İlköğretim Bölge Okulunu ziyaret ettiler. Okulda öğrenimgören öğrencilerle sohbet edip, yardıma muhtaç ve kimsesiz çocuklara hediyelerverdiler. Hediyeleri çocuklarla paylaşırken duygusal anlar yaşandı.

         Misafirlerimiz Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret edip iyi dilek, teşekkür ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

         BelediyeBaşkanımız Sayın Ecz. Nurullah  SAVAŞ; ??Sanat ve sanatçıya her zaman değer verdik, vermeye devam da edeceğiz. Sizlere ilçemizin tanınmasına bulunduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederim??dedi. Sanatçılara plaket taktim edip hatıra fotoğrafları çektirerek uğurladı.Haber Tarihi: 04.04.2016

HaberlerDİZİ YILDIZLARI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

...

MERKEZ YENİ CAMİİ İNŞAATI TEMELİ ATILDI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ ESKİ BELEDİYE MECLİS ÜYEMİZ HAMİT EKİM""İ MAKAMINDA AĞIRLADI.

...

SATRANÇ TAKIMI BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ""""I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

...

KAYMAKAM BEYDEN BAŞKANIMIZA İADEİ ZİYARET

...

BELEDİYEMİZ KÜLTÜR SALONUNDA UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BAŞLADI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ PROJE ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

...

Belediye Başbakanımızdan Fatma YILDIZ? a Ortopedik Yatak

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN 21 MART NEVRUZ BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

...

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI YAPILDI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ IN ÇANAKKALE ZAFERİ VE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

...

Belediye Başkanlığımızca İlçemizde görev yapan doktorların Tıp Bayramı Kutlandı

...

İLÇEMİZDE İSTİKLAL MARŞININ KABULÜNÜN 95. YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ ?12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy?u Anma Günü? dolayısıyla mesaj yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...