» Güncel  » Haberler

  

DİZİ YILDIZLARI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 

Ülkemizde popüler olmuş dizilerde önemli karakterleri canlandırarak halkımızın sevgi ve teveccühüne mazhar olmuş tiyatro ve gösteri sanatçıları Kadir Turan(Vatan Yürekli Adam tek kişilik oyun sergiliyor)  Erdoğan Özerdem (Filinta dizisi oyuncusu)  Barbaros Levent Seçkin(Filinta dizisi oyuncusu) Ege Gürel(Arkadaşım max dizisi oyuncusu)  Cemal Ustaoğlu (Kukla gösterisi ustası) İzzet Lüleci(Paramparça dizisi oyuncusu)  Tahir Ulubayrak (Son muhafız dizisi oyuncusu) Reyhan İlhan(Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncusu)  Kadir İşçi(Kurtlar Vadisi dizisi oyuncusu ) Süreyya Küçük(Eve Dönüş dizisi oyuncusu)  Şerife Yılmaz(Organizasyon sorumlusu)  ilçemizi ziyaret ettiler.

         Oyuncularımıza organizasyon sorumlusu Şerife Yılmaz ve Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz  ekipleriyle Omurlar Mahallesi Hacıyerin de yöresel yemek ikramı yapıldı.

         Yemekte tüm sanatçılar adına Kadir Turan ??Selendi?yi doğasıyla temizliğiyle samimiyetiyle göstermiş olduğum misafirperverliği ile çok sevdik ve beğendik. Yemeklerinize özellikle hayran kaldık. Bizlere göstermiş olduğu teveccüh ve ev sahipliğinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? a minnettar kaldık. Kendisine çok, çok teşekkür ederiz?? dedi.

         Sanatçılarımızdaha sonra Yatılı İlköğretim Bölge Okulunu ziyaret ettiler. Okulda öğrenimgören öğrencilerle sohbet edip, yardıma muhtaç ve kimsesiz çocuklara hediyelerverdiler. Hediyeleri çocuklarla paylaşırken duygusal anlar yaşandı.

         Misafirlerimiz Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret edip iyi dilek, teşekkür ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

         BelediyeBaşkanımız Sayın Ecz. Nurullah  SAVAŞ; ??Sanat ve sanatçıya her zaman değer verdik, vermeye devam da edeceğiz. Sizlere ilçemizin tanınmasına bulunduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederim??dedi. Sanatçılara plaket taktim edip hatıra fotoğrafları çektirerek uğurladı.Haber Tarihi: 04.04.2016

HaberlerBAŞKANIMIZ MEVLÜDE KATILDI

...

BELEDİYEMİZDEKİ YAPILAN HİZMETLER İÇİN GÖRKEMLİ AÇILIŞLAR YAPILDI

...

BÜYÜKŞEHİR SELENDİ EL ELE

...

POLİS TEŞKİLATININ 171. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ TÖRENLE KUTLANDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ ?Kutlu Doğum Haftası? nedeniyle bir mesaj yayınladı.

...

BAŞKANIMIZ KERMESE KATILDI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ EVİ YANAN YAMAN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

...

İLÇEMİZDE DEVAM EDEN YATIRIM VE PROJELER HAKKINDA DEĞERLENDİRME YAPILDI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ""IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

...

BELEDİYEMİZ VE KOSGEB İL MÜDÜRLÜĞÜ OMUZ OMUZA

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ"IN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

...

NİSAN 2016 OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

...

TEDAŞ İÇİN SELENDİ EL ELE

...

DİZİ YILDIZLARI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

...

MERKEZ YENİ CAMİİ İNŞAATI TEMELİ ATILDI

...