» Güncel  » Haberler

  

DİZİ YILDIZLARI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 

Ülkemizde popüler olmuş dizilerde önemli karakterleri canlandırarak halkımızın sevgi ve teveccühüne mazhar olmuş tiyatro ve gösteri sanatçıları Kadir Turan(Vatan Yürekli Adam tek kişilik oyun sergiliyor)  Erdoğan Özerdem (Filinta dizisi oyuncusu)  Barbaros Levent Seçkin(Filinta dizisi oyuncusu) Ege Gürel(Arkadaşım max dizisi oyuncusu)  Cemal Ustaoğlu (Kukla gösterisi ustası) İzzet Lüleci(Paramparça dizisi oyuncusu)  Tahir Ulubayrak (Son muhafız dizisi oyuncusu) Reyhan İlhan(Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncusu)  Kadir İşçi(Kurtlar Vadisi dizisi oyuncusu ) Süreyya Küçük(Eve Dönüş dizisi oyuncusu)  Şerife Yılmaz(Organizasyon sorumlusu)  ilçemizi ziyaret ettiler.

         Oyuncularımıza organizasyon sorumlusu Şerife Yılmaz ve Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz  ekipleriyle Omurlar Mahallesi Hacıyerin de yöresel yemek ikramı yapıldı.

         Yemekte tüm sanatçılar adına Kadir Turan ??Selendi?yi doğasıyla temizliğiyle samimiyetiyle göstermiş olduğum misafirperverliği ile çok sevdik ve beğendik. Yemeklerinize özellikle hayran kaldık. Bizlere göstermiş olduğu teveccüh ve ev sahipliğinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? a minnettar kaldık. Kendisine çok, çok teşekkür ederiz?? dedi.

         Sanatçılarımızdaha sonra Yatılı İlköğretim Bölge Okulunu ziyaret ettiler. Okulda öğrenimgören öğrencilerle sohbet edip, yardıma muhtaç ve kimsesiz çocuklara hediyelerverdiler. Hediyeleri çocuklarla paylaşırken duygusal anlar yaşandı.

         Misafirlerimiz Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ? ı makamında ziyaret edip iyi dilek, teşekkür ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

         BelediyeBaşkanımız Sayın Ecz. Nurullah  SAVAŞ; ??Sanat ve sanatçıya her zaman değer verdik, vermeye devam da edeceğiz. Sizlere ilçemizin tanınmasına bulunduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederim??dedi. Sanatçılara plaket taktim edip hatıra fotoğrafları çektirerek uğurladı.Haber Tarihi: 04.04.2016

Haberler19 Eylül Gazileri Anma Günü kutlama etkinliği Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ? ın Kurban Bayramı Mesajı

...

İlçemizde Üç eylül kurtuluş etkinlikleri kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 03 Eylül İlçemizin Kurtuluş bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ YİĞİT ŞARKÜTERİ VE MARKET AÇILIŞINA KATILDI.

...

SELENDİ?NİN DÜŞMAN İŞĞALİNDEN KURTULUŞUNUN 94. YILDÖNÜMÜ GELENEKSEL 21. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ 5. SELENDİ?LİLER GÜNÜ ETKİNLİK VE KUTLAMA PROĞRAMI

...

İLÇEMİZDE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI?NIN 94.YILI KUTLANDI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Belediyemiz İzmir Fuarında Yer Aldı

...

BAŞKANLARDAN KONSER İPTALİ AÇIKLAMASI

...

TERÖRÜ LANETLİYORUZ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ"tan KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDIN"A ZİYARET

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

...