» Güncel  » Haberler

  

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ"IN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI
 
       Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ Polis haftası nedeniyle yayımladığı kutlama mesajında?Polis\r\nteşkilatımız, mesai kavramı tanımaksızın kamu düzenini sağlamak için var\r\ngücüyle çalışan yüksek eğitimli personeli ve başarılarla dolu mazisiyle\r\nülkemizin köklü kurumlarından biridir. Halkımızın huzur ve güvenliğini,\r\nkanunlar çerçevesinde, insan hak ve özgürlüklerine azami derecede riayet ederek\r\nkorumakla yükümlü olan polis teşkilatımızın değerli mensupları, görevlerinin\r\ngerektirdiği sorumluluk ve fedakârlıkla huzur ve güvenliğimizin teminatı olmayı\r\nsürdürmektedirler. Güvenlik hizmetlerinin etkin, hızlı ve başarılı bir biçimde,\r\ninsan hakları ve demokrasi kültürüne uygun biçimde yürütülebilmesi, her şeyden\r\nönce halkın desteğini ve güvenini temin etmekle mümkündür. En gelişmiş\r\nteknolojiyi kullanarak, hoşgörü ve nezaket çerçevesinde sunulan asayiş ve emniyet\r\nhizmetlerinde polisimizin elde ettiği başarılar tüm dünyada örnek olarak\r\ngösterilmektedir. Polisimiz gerektiğinde görevi uğruna hayatını seve seve\r\nvermekten bile çekinmemektedir. Bu vesileyle; gerek ülkemizin ve gerekse\r\nilçemizin huzur ve güvenliğinin sağlanması konusunda üstün gayret ve başarılı\r\nçalışmalarından dolayı tüm teşkilat mensuplarımızın Polis Haftası?nı kutluyor,\r\nbaşarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Ayrıca görevi başında şehit düşen\r\npolislerimizi rahmetle ve minnetle, gazi olanları şükranla anıyorum? diye konuştu


Haber Tarihi: 06.04.2016

HaberlerBelediye Başkanımız Belediye personelin yeni yılını kutladı

...

Belediye Başkanımızın yeni yıl mesajı

...

İlçemizde Kar yağışı devam ediyor.

...

ilçemizden kar manzaraları

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ' ın Mevlüt Kandili mesajı

...

Badminton sporcuları Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ’ ı makamında ziyaret etti.

...

İlçemizde yetişen müstesna kişilerden olan Akademisyen Prof.Dr Sait DİLİK beyefendi ve kardeşi olan uzun yıllar İstanbul daki Manisalılar Dernek Başkanlığı görevini ifa eden işadamı Ahmet DİLİK Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ’ ı makamında ziyarette bulundular.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ'IN 10 KASIM MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyeti"nin kuruluşunun 93. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

...

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle muhtarlara yemek verildi

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ MUHTARLAR GÜNÜ?NÜ KUTLADI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı

...

19 Eylül Gazileri Anma Günü kutlama etkinliği Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...