» Güncel  » Haberler

  

23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI NEDENİYLE ÖĞRENCİLER YEREL YÖNETİCİLERİN YERİNE GEÇTİLER .
 


23 Nisan Ulusal Egemenlikve Çocuk Bayramı dolayısıyla İlçemiz Fatih Orta Okulu öğrencilerinden Esra Yüksel, Hakkı Kıvrak, Nazar Akgün, Onur Tezcan, Sezer Temel, Okul Müdürü Ahmet Gacar Belediye Başkan vekili Ahmet Akşehirlioğlu?nu makamında ziyaret etti. Belediye Başkanlığı koltuğunu Fatih Orta Okulu 8. sınıf öğrencisi Esra YÜKSEL devraldı.

 

        Ziyarette temsili olarak Belediye Başkanı olan Esra Yüksel isimli öğrenci ?? Belediye başkanımız Sayın Ecz. Nurullah Savaş?ın çalışmalarını gururla ve şevkle izliyoruz, daha hafızalarımızda taze olan açılışlarla ilçemize kazandırmış olduğunuz Çocuk Kültür Merkezi, İtfaiye Hizmet Binası, Gıda Bankası, Belediye Kompleksi içinde; Belediye Hizmet Binası, Otobüs Terminali, Açık Otopark, Mabem Dershanesi İş Merkezi ve bunları taçlandıran meydanı selendimize ayrı bir güzellik katmıştır?? dedi.

Koltuğunu küçük öğrencilere bırakan Belediye Başkan vekili Ahmet Akşehirlioğlu yaptığı konuşmada, küçük öğrenci başkanımıza teşekkür etti. ?Çocuklarımızın motivasyonu açısından bu ziyaretler çok önemli.İnşallah iyi bir eğitimin ardından güzel mesleklere sahip olur, başarılı mevkilere gelirler? dedi.Haber Tarihi: 26.04.2016

HaberlerManisa Büyükşehir Belediyesi Ekim 2018 Meclis Toplantısı

...

Milletvekilimiz İlçemizi Ziyaret etti

...

Hafta Sonlarıda ziyaretlerimiz devam etti

...

6 EKİM İSTANBUL'UN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞU

...

Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor

...

5 EKİM DÜNYA ÖĞRETMENLER GÜNÜ

...

DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ

...

Acımız Büyük

...

Yapılandırma 1.taksit ödemesi

...

3 EKİM TÜRK GÜNÜ KUTLU OLSUN

...

DÜNYA MİMARLAR GÜNÜ

...

Başkan DUMLUPINAR'ın Dünya Yaşlılar Haftası Kutlama Mesajı

...

27 EYLÜL Preveze Deniz Zaferi ve Deniz Kuvvetleri Günü

...

Selendi TÜRKGÜNÜ okuyor

...

26 EYLÜL TÜRK DİL BAYRAMI

...