» Güncel  » Haberler

  

Belediyemiz İzmir Fuarında Yer Aldı
 
Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Manisanın bu yıl onur konuğu olduğu 85?inci İzmir Enternasyonal Fuarı?na katıldı. Manisaya ayrılan bölümde Selendi Belediyesi olarak yer alarak, ziyaretçilere yöremizde yetişen Antep fıstığı ve badem ikramında bulunduklarını belirten Başkan SAVAŞ, ?Binlerce ziyaretçinin yer aldığı fuarda ilçemizi de tanıtmanın gayretinde olduk. Köklü geçmişe sahip fuarın, ilimizin ve ilçemizin tanıtımına katkı sağladığına şüphemiz yok. Emeği geçen herkesi kutluyorum? dedi.
      Bu yıl 85. kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarının onur konuğu il olan Manisa, ilçeleriyle birlikte fark oluşturmaya devam ederken, İlçemizde Belediyemizce tanıtıldı. İzmir Basmane girişi 1-A Hol?de yer alan Manisa standında kurulan Selendi Belediyesi standında ziyaretçilere antep fıstığı ve badem ikramında bulunuldu. Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, fuarın resmi açılış töreninin ardından protokol ile birlikte gezdiği standların sonrasında, başta Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay ŞİRİN, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ile birlikte de ilçe standlarını ziyaret etti. Hatıra fotoğraflarının çekildiği ziyaretlerde ikramlardan tadıldı, müzikli dans gösterileri izlendi. 
Belediye Başkanımız ?Manisa olarak ülkemizin en köklü geçmişe sahip fuarlarından birinde yer almanın mutluluğunu yaşadık. İZFAŞtan alınan bilgiye göre ilk günde 20 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayan Manisa standında Selendimizin de adının daha geniş kitlelere duyurulmasına gayret ettik. Antep fıstığı ve Badem ikramlarımızla ağızlarını tatlandırdığımız çeşitli ilçe ve illerden gelen konuklarımıza Selendimizi anlattık. Emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve ekibine, fuara damga vurduğumuza inandığımız ilçe belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum? dedi.Haber Tarihi: 29.08.2016

HaberlerBELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ'IN 10 KASIM MESAJI

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZACI NURULLAH SAVAŞ" IN CUMA MESAJI

...

Belediye Başkanımız Ecz.Nurullah SAVAŞ, Türkiye Cumhuriyeti"nin kuruluşunun 93. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

...

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle muhtarlara yemek verildi

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ECZACI NURULLAH SAVAŞ MUHTARLAR GÜNÜ?NÜ KUTLADI

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı

...

19 Eylül Gazileri Anma Günü kutlama etkinliği Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ" ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz.Nurullah SAVAŞ? ın Kurban Bayramı Mesajı

...

İlçemizde Üç eylül kurtuluş etkinlikleri kutlandı.

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 03 Eylül İlçemizin Kurtuluş bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ YİĞİT ŞARKÜTERİ VE MARKET AÇILIŞINA KATILDI.

...

SELENDİ?NİN DÜŞMAN İŞĞALİNDEN KURTULUŞUNUN 94. YILDÖNÜMÜ GELENEKSEL 21. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ 5. SELENDİ?LİLER GÜNÜ ETKİNLİK VE KUTLAMA PROĞRAMI

...

İLÇEMİZDE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI?NIN 94.YILI KUTLANDI

...