» Güncel  » Haberler

  

Belediyemiz İzmir Fuarında Yer Aldı
 
Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, Manisanın bu yıl onur konuğu olduğu 85?inci İzmir Enternasyonal Fuarı?na katıldı. Manisaya ayrılan bölümde Selendi Belediyesi olarak yer alarak, ziyaretçilere yöremizde yetişen Antep fıstığı ve badem ikramında bulunduklarını belirten Başkan SAVAŞ, ?Binlerce ziyaretçinin yer aldığı fuarda ilçemizi de tanıtmanın gayretinde olduk. Köklü geçmişe sahip fuarın, ilimizin ve ilçemizin tanıtımına katkı sağladığına şüphemiz yok. Emeği geçen herkesi kutluyorum? dedi.
      Bu yıl 85. kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarının onur konuğu il olan Manisa, ilçeleriyle birlikte fark oluşturmaya devam ederken, İlçemizde Belediyemizce tanıtıldı. İzmir Basmane girişi 1-A Hol?de yer alan Manisa standında kurulan Selendi Belediyesi standında ziyaretçilere antep fıstığı ve badem ikramında bulunuldu. Belediye Başkanımız Sayın Eczacı Nurullah SAVAŞ, fuarın resmi açılış töreninin ardından protokol ile birlikte gezdiği standların sonrasında, başta Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay ŞİRİN, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ile birlikte de ilçe standlarını ziyaret etti. Hatıra fotoğraflarının çekildiği ziyaretlerde ikramlardan tadıldı, müzikli dans gösterileri izlendi. 
Belediye Başkanımız ?Manisa olarak ülkemizin en köklü geçmişe sahip fuarlarından birinde yer almanın mutluluğunu yaşadık. İZFAŞtan alınan bilgiye göre ilk günde 20 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayan Manisa standında Selendimizin de adının daha geniş kitlelere duyurulmasına gayret ettik. Antep fıstığı ve Badem ikramlarımızla ağızlarını tatlandırdığımız çeşitli ilçe ve illerden gelen konuklarımıza Selendimizi anlattık. Emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve ekibine, fuara damga vurduğumuza inandığımız ilçe belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum? dedi.Haber Tarihi: 29.08.2016

Haberler29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

...

29 EKİM DÜNYA İNME GÜNÜ

...

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENE

...

AÇIMIZ BÜYÜK

...

Mahalle ziyaretlerimiz devam etmekte

...

BAŞKAN DUMLUPINAR KAYMAKAM ATAK ' A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

...

Hayırlı Cumalar

...

29 EKİM KIZILAY HAFTASI

...

Mahallerimizde çalışmalar devam etmekte

...

24 EKİM BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GÜNÜ

...

23-30 EKİM PTT HAFTASI

...

Milli Sporcumuzu Görkemli bir şeklide karşıladık

...

Başkan DUMLUPINAR çalışmaları yerinde denetledi

...

21 EKİM GAZETECİLER BAYRAMI

...

Hafta Sonlarıda ziyaretlerimiz devam etti

...