» Güncel  » Haberler

  

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
 

Belediye Başkanımız Nurullah SAVAŞ mesajında, ?Aziz\r\nMilletimizin en önemli değerlerinden olan özgürlüğünü muhafaza uğruna verdiği\r\ncan siperane mücadele sonrasında kazanılan büyük zaferin 94. yıl dönümünü idrak\r\netmenin mutluluğunu ve onurunu hep birlikte yaşamaktayız. Tarihi, üstün\r\nbaşarılarla dolu Türk Milletinin övünç abidesi olan 30 Ağustos Zaferi, milli\r\ndeğerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile\r\nesaret altına alınamayacağının tarihsel ispatıdır. Türk milleti, haklı ve onurlu\r\ndirenişiyle, savaşın kazanılmasında vatan, millet ve bayrak sevgisinin, sayısal\r\ngüçten daha üstün olduğunu tüm dünyaya kanıtlamıştır.

\r\n\r\n

Büyük\r\nzaferin 94.yıl dönümünde tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı? nı en\r\niçten dileklerimle kutlar, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa\r\nKemal Atatürk olmak üzere, vatan toprakları uğruna yaşamlarını yitiren aziz\r\nşehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, en\r\nderin sevgi ve saygılarımı sunuyorum? ifadelerine yer verdi.Haber Tarihi: 29.08.2016

HaberlerTERÖRÜ LANETLİYORUZ

...

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemeleri

...

2017 YILININ ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BASKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

...

İlçemizdeki Öğrencilerimizi Mutlu Eden Karne Hediyesi

...

2017 YILININ İLK MECLİS TOPLANTISI BELEDİYE BASKANIMIZ SAYIN ECZ.NURULLAH SAVAŞ BAŞKANLIĞINDA BUGÜN SAAT: 14.00 GERÇEKLEŞTİ.

...

2017 YILININ İLK MECLİSİ BUGÜN SAAT: 14.00 YAPILACAK

...

Belediye Başbakanımızdan İbrahim AKTÜRK’ e Ortopedik Yatak

...

Belediye Başkanımız Belediye personelin yeni yılını kutladı

...

Belediye Başkanımızın yeni yıl mesajı

...

İlçemizde Kar yağışı devam ediyor.

...

ilçemizden kar manzaraları

...

Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ' ın Mevlüt Kandili mesajı

...

Badminton sporcuları Belediye Başkanımız Sayın Ecz. Nurullah SAVAŞ’ ı makamında ziyaret etti.

...

İlçemizde yetişen müstesna kişilerden olan Akademisyen Prof.Dr Sait DİLİK beyefendi ve kardeşi olan uzun yıllar İstanbul daki Manisalılar Dernek Başkanlığı görevini ifa eden işadamı Ahmet DİLİK Belediye Başkanımız Ecz. Nurullah SAVAŞ’ ı makamında ziyarette bulundular.

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ECZ. NURULLAH SAVAŞ'IN 10 KASIM MESAJI

...