» Güncel  » Haberler

  

Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor
 

 

TEŞEKKÜRLER YENİCE

Mahalle ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu kapsamda bu hafta ki durağımız Yenice Mahallemiz oldu. Yeniceli hemşerilerimizin bizleri coşkulu bir şekilde karşılamalarından, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı büyük memnuniyet duyduk. Mahallelimizle yaptığımız hasbihalin ardından ilçemize ve mahallelerimize yapmış olduğu ve yapmaya devam ettiği hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e şükranlarımızı sunduk.   

Yenice mahallemize ziyaretimizde İlçe Başkanımız Himmet Kurukoç, Başkan Yardımcımız Ahmet Erol, Meclis Üyelerimiz Ahmet Akşehirlioğlu ile Saadettin Gökdeniz, Ülkü Ocağı Başkanımız Tolga Gökdaş bizlere eşlik etti.

Cuma namazımızı Yeniceli hemşerilerimizle birlikte eda ettikten sonra Gazi Celal Semiz’in Yenice Mahallesinde verdiği Hayır Yemeğine Kaymakamımız Sayın Mehmet Can İrdelp ile birlikte katıldık. Gazimizin hayır yemeğine iştirak ettikten sonra Muhtarımız Muammer Yenilmez ve beraberimizdekilerle birlikte mahalle içinde mevcut olan sorunları yerinde inceleyerek notlarımızı aldık ve gerekli çalışmaları başlattık. Daha sonra bir araya geldiğimiz vatandaşlarımızla hasbihalde bulunarak sorunlarını, öneri ve taleplerini dinledik.

Mahalle sakinlerine ilçemizde ve mahallelerimizde Selendi Belediyemizin ve Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarını ve hizmetlerini anlatarak bu hizmetlerin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün verdiği desteklerle artarak devam edeceğini belirttim. Cengiz Başkanımızın ilçemize verdiği öneme değinerek, bizim aldığımız hizmetin diğer ilçelere oranla kat kat fazla olduğunu ve bu durumun aynı şekilde devam ettiğini ifade ettim. İlçe merkezimize ve mahallelerimize yaptığı hizmetlerden dolayı Cengiz Başkanımıza teşekkür ederim. Mahalle sakinlerimiz de Cengiz Başkanımızdan övgü ile bahsederek aldıkları hizmetlerden memnun olduklarını belirttiler.

 Haber Tarihi: 07.09.2018

HaberlerHayırlı Haftalar

...

19 MAYIS ATATRÜK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLADIK.

...

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

...

Başkan SAVAŞ M.H.P İl Başkanlığının İftar Yemeğinde

...

Emlak Vergisi Çevre Temizlik Vergisi,İlan ve Reklam Vergisi

...

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlama Proğramı

...

Başkan SAVAŞ Çampınar Camyayla Yörükleri day.yard.der.başkan ve üyelerini ağırladı

...

Hayırlı Cumalar

...

16 MAYIS 1919

...

15-21 Mayıs Hava Şehitlerini Anma Günü

...

15 MAYIS DÜNYA AİLE GÜNÜ

...

14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

...

DÜNYA ECZACILIK GÜNÜ KUTLU OLSUN

...

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

...

Soma Maden Kazası 5.yıl dönümü

...