» Güncel  » Haberler

  

Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor
 

 

TEŞEKKÜRLER YENİCE

Mahalle ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu kapsamda bu hafta ki durağımız Yenice Mahallemiz oldu. Yeniceli hemşerilerimizin bizleri coşkulu bir şekilde karşılamalarından, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı büyük memnuniyet duyduk. Mahallelimizle yaptığımız hasbihalin ardından ilçemize ve mahallelerimize yapmış olduğu ve yapmaya devam ettiği hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e şükranlarımızı sunduk.   

Yenice mahallemize ziyaretimizde İlçe Başkanımız Himmet Kurukoç, Başkan Yardımcımız Ahmet Erol, Meclis Üyelerimiz Ahmet Akşehirlioğlu ile Saadettin Gökdeniz, Ülkü Ocağı Başkanımız Tolga Gökdaş bizlere eşlik etti.

Cuma namazımızı Yeniceli hemşerilerimizle birlikte eda ettikten sonra Gazi Celal Semiz’in Yenice Mahallesinde verdiği Hayır Yemeğine Kaymakamımız Sayın Mehmet Can İrdelp ile birlikte katıldık. Gazimizin hayır yemeğine iştirak ettikten sonra Muhtarımız Muammer Yenilmez ve beraberimizdekilerle birlikte mahalle içinde mevcut olan sorunları yerinde inceleyerek notlarımızı aldık ve gerekli çalışmaları başlattık. Daha sonra bir araya geldiğimiz vatandaşlarımızla hasbihalde bulunarak sorunlarını, öneri ve taleplerini dinledik.

Mahalle sakinlerine ilçemizde ve mahallelerimizde Selendi Belediyemizin ve Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarını ve hizmetlerini anlatarak bu hizmetlerin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün verdiği desteklerle artarak devam edeceğini belirttim. Cengiz Başkanımızın ilçemize verdiği öneme değinerek, bizim aldığımız hizmetin diğer ilçelere oranla kat kat fazla olduğunu ve bu durumun aynı şekilde devam ettiğini ifade ettim. İlçe merkezimize ve mahallelerimize yaptığı hizmetlerden dolayı Cengiz Başkanımıza teşekkür ederim. Mahalle sakinlerimiz de Cengiz Başkanımızdan övgü ile bahsederek aldıkları hizmetlerden memnun olduklarını belirttiler.

 Haber Tarihi: 07.09.2018

HaberlerKarşıova Mahallesi Kilit Parke Döşeme

...

Dünya Astsubaylar Günü

...

Başkan DUMLUPINAR Atatürk Büstü Açılışına Katıldı

...

Başkan DUMLUPINAR Şampiyon Sporcuları Ağırladı

...

Dünya Standartları Günü ve T.S.E.Hf

...

Selendi Belediye Spor Kulubü evinde galip geldi.

...

Ankara'nın Başkent Oluşu 13 EKİM 1923

...

Hafta Sonlarıda ziyaretlerimiz devam etti

...

Tavak Mahallesi aşevine kavuştu

...

Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor

...

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ziyareti

...

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ekim 2018 Meclis Toplantısı

...

Milletvekilimiz İlçemizi Ziyaret etti

...

Hafta Sonlarıda ziyaretlerimiz devam etti

...

6 EKİM İSTANBUL'UN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞU

...