» Güncel  » Selendi Duyurular

  
İLÇEMİZ KURTULUŞ GÜNÜN VE CİRİT FESTİVALİNE HAZIR
29.08.2012 12:38
\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 Belediye Başkanımız Nurullah Savaş, 2 ve 3 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Selendinin\r\ndüşman işgalinden kurtuluşunun 90. yıldönümü, 17. Geleneksel Cirit Festivali ve\r\nSelendililer Günü etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

\r\n\r\n

 Selendi Belediye\r\nBaşkanı Nurullah Savaş, 2 ve 3 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan\r\nSelendinin düşman işgalinden kurtuluşunun 90. yıldönümü, 17. Geleneksel Cirit\r\nFestivali ve Selendililer Günü etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

İlçe dışında Türkiye’nin her bölgesindeki yaşayan\r\nSelendilileri festivale davet ettiklerini belirten Selendi Belediye Başkanı\r\nNurullah Savaş, \"Marka bir festival olacak. Her gelen bir kişi festivalde\r\nkendinle ilgili bir şey bulacak. Eğlenecekler ve kültürel anlamda değerler\r\nolacaktır. Yemekleriyle, doğasıyla, kültürüyle Selendi hazır ve herkesi davet\r\nediyoruz. 2 Eylül 2012 Pazar günü yapılacak olan 1. Selendililer Günü saat\r\n11.00’de diğer il ve ilçelerde bulunan Selendililer derneklerinin ilçe\r\ngirişinde karşılanması ile başlayacak. Saat 13.30 ile 14.00 arası ziyaretler\r\nyapılacak. Saat 16.00 ile 18.00 arası Vali Muzaffer Ecemiş cirit sahasından 17.\r\nGeleneksel Cirit Festivali başlayacak. Üç Eylül İlk Öğretim Okulu bahçesinde\r\nhalk konseri yapılacak. Okulun her iki tarafındaki caddeye köy pazarları\r\nkurulacak. 3 Eylül 2012 Pazartesi günü ise Selendinin düşman işgalinden\r\nkurtuluşunın 90. yıldönümü etkinlikleri temsili milis kuvvetlerinin şehre\r\ngirişi ve kurtuluş senaryosunun canlandırılması, tarihi mehter takımı eşliğinde\r\nİstiklal Marşının okunması ile başlayacak. Manisa’yı Ankarada temsil eden tüm\r\nManisa milletvekillerini de festivale bekliyoruz.\" dedi. Öte yandan\r\nSelendi’nin tek taşıma firması olan Sel Kaya İşletmesinin Yönetim Kurulu\r\nBaşkanı Yunus Kaya da 2 Eylül tarihinde yapılacak olan Selendililer Günü için\r\nilçeye gelecek Selendililere otobüs biletlerinde yüzde 50 indirim yapacaklarını\r\nsöyledi.

\r\n\r\n

Selendi DuyurularGörev de yükselme sınavı sonuçları
Duyuru (7256 SAYILI KANUN HK.)
Çamlıca Mah.176 ada 21 nolu Parsel Hk.
Çamlıca Mah.185 ada 1 nolu parsel Hk.
Çamlıca Mah.175 ada 19 nolu parsel Hk.
Çamlıca Mah.176 ada 49 nolu parsel Hk.
7159 sayılı kanun HK.Duyuru
YAPI KAYIT BELGESİNDE DÜZELTME YAPILMASI İLE İLGİLİ DUYURU
E-Devlet Kapısı Üzerinden Yapılacak Müracaatta Gereken Bilgiler
İmar Barışı
18. Pınarlar Kiraz Festivali iptal edilmiştir!
Erhan ımızı son yolculuğuna uğurladık
Alo 140 Ünlüler
Alo 140 Sunucular
BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA OCAK AYI ETKİNLİKLERİ
BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OCAK AYI ETKİNLİKLERİ
E-DEVLET TE MANİSANIN İLK BELEDİYESİ
SEL-TAŞ A.Ş. İHALE DUYURUSU
SEL-TAŞ A.Ş. İHALE DUYURUSU
İLÇEMİZ KURTULUŞ GÜNÜN VE CİRİT FESTİVALİNE HAZIR


12