» Güncel  » Haberler

  

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN NURULLAH SAVAŞ" IN ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARETİ

Belediye Başkanımız Sayın Ecz Nurullah SAVAŞ İlçe Kaymakamımız Sayın Eyüp KAYKAÇ ve İlçe Garnizon Komutanı Sayın J.Üstteğmen Serkan Tahir KESKİNDEMİRin katılımlarıyla oluşan bir heyetle Tuncelinin Hozat İlçesi Aliboğazı kırsalında dağlık arazide 1995 yılının Mayıs ayında terör örgütü pkk militanlarıyla girdiği çatışmada Şehit düşen J.Komando Er Kemal DAVULCUnun İlçemiz Karakozan köyünde yaşayan ailesini ziyaret ettiler. Ziyaretten dolayı Şehidin Anne ve Babası memnuniyetlerini dile getirdiler.Belediye Başkanımız Sayın  Nurullah SAVAŞ ise yaptığı konuşmasında Şehit ailelerinin ihtiyaçlarının Belediyemiz imkanları ölçüsünde karşılanacağını ve kapılarının herzaman Şehit ailelerine açık olduğunu söyledi.Daha sonra heyet Şehit Er Kemal DAVULCUnun Karakozan Köyünde bulunan mezarını ziyaret edip dua ettiler.

Belediye Başkanımız Sayın Ecz Nurullah SAVAŞ İlçe Kaymakamımız Sayın Eyüp KAYKAÇ ve İlçe Garnizon Komutanı Sayın J.Üstteğmen Serkan Tahir KESKİNDEMİRin katılımlarıyla oluşan bir heyetle Tuncelinin Hozat İlçesi Aliboğazı kırsalında dağlık arazide 1995 yılının Mayıs ayında terör örgütü pkk militanlarıyla girdiği çatışmada Şehit düşen J.Komando Er Kemal DAVULCUnun İlçemiz Karakozan köyünde yaşayan ailesini ziyaret ettiler. Ziyaretten dolayı Şehidin Anne ve Babası memnuniyetlerini dile getirdiler.Belediye Başkanımız Sayın  Nurullah SAVAŞ ise yaptığı konuşmasında Şehit ailelerinin ihtiyaçlarının Belediyemiz imkanları ölçüsünde karşılanacağını ve kapılarının herzaman Şehit ailelerine açık olduğunu söyledi.Daha sonra heyet Şehit Er Kemal DAVULCUnun Karakozan Köyünde bulunan mezarını ziyaret edip dua ettiler.Haber Tarihi: 21.11.2011

HaberlerBelediyemiz telefon santralini yeniledi
İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN KAHVEHANELER DENETLENDİ
Lokantalarda denetlendi
Berber ve kuaförlerde denetlendi.
Güvenlik Sistemleride kontrol edildi.
İLÇEMİZ SANAYİ SİTESİNDEDE DENETİMLER YAPILDI
İLÇEMİZDE FAALİYET GÖSTEREN GIDA SATIŞI YAPILAN ESNAFLAR DENETLENDİ
İlçemi
ESNAF DENETİMLERİ
MANİSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA ALTINSOY, BELEDİYE BAŞKANI MIZ NURULLAH SAVAŞ#8217;I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
MERKEZ BEKİRAĞALAR MAHALLESİ YOLUNA KAVUŞTU.
İLÇEMİZDE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI.
SELENDİ"NİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 90. YILDÖNÜMÜ, GELENEKSEL 17. KÜLTÜR VE CİRİT FESTİVALİ VE 1. SELENDİLİLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANIYOR.
Selendi"nin düşman işgalinden kurtuluşunun 90.yıldönümü ve Selendililer Günü ilçede çeşitli etkinliklerle kutlandı.
BELEDİYEMİZ VE İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI ORGANİZASYONUYLA ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ.